Z Norska se dnes vrací Vlastiml Pešek a Miriam Hejlová

05.11.2009 16:34

Kuba>

Obrázek “https://image.tn.nova.cz/media/images///365x205/Sep2009//547490.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Je to už neuvěřitelných osm týdnů, co seriál Ulice opustila Vlastimil Pešek s Miriam Hejlovou. Na svou svatební cestu nebo dá se říct spíše na svou zásnubní cestu odjeli již 11. září 2009. Uplynulo tedy skoro dva měsíce kdy Miriam s Vlastimil odjeli do Norska, na zájezd, který ve fotografické soutěži vyhrál pan Bařinka, ale zájezd věnoval Vlastimilovi, i když si na něj zuby brousila také Vilma Nyklová, naštěstí vše dopadle tak jak mělo a Miriam s Vlastimilem mohli odjet na zaslouženou dovolenou.

V době, kdy v Ulici nebyly se toho spoustu změnilo a po návratu, který bude už dnes večer je čeká jedno překvapení za druhým, ne všechny překvapení budou, ale příjemné. O co vše přišli v době, kdy byly v Norsku? Gábina těhotná všem musela prozradit, že je těhotná a začala velká aféra, která se ke konci jen tak neblíží, na Lenku vystartoval Radek Mastný i inspektorka Hádková, aféra přešla opravdu přes velké překážky, zatím se zastavila v Sešupu - Uličním bulváru, kde se rozebíral vztah ředitelky Lenky a tělocvikáře Hynka.

Miriam Hejlová také přišli o nástup nového žáka do své třídy, po jejím odjezdu totiž do maturtní třídy přišel nový student a to Vojta Kalich, pan Pešek, kterého ve škole na postu školníka zastupoval pan Bařinka zase přišel o malování ředitelny a velké potomy v ředitelně. V Ulici se toho, ale událo mnohem víc, brzy se Miriam s Vlastimil vše dozví a právě již dnes se na ně vybalí aféra těhotné Gábiny. Sešup, který zatím chtěla Lenka před Miriam utajit se stejně provalí, hold stará Nyklová nikdy nespí a nenechá si ujít návrat Peška a Hejlové.

Profesorka Miriam Hejlová má také dnes svátek. Když se podíváte do kalendáře, tak tam uvidíte jméno právě Miriam. Které bych touto cestou chtěl poblahopřát k jejímu svátku a co popřát? Samozřejmě hodně zdraví a hodně štěstí, které již má, ale aby se ji stále drželo. Herci Hana Maciuchová a Rudolf Hrušinský se do Ulice vrátili již před asi dvěmi měsíci, kdy začali natáčet díly, které uvidíme tento týden. Do té doby si i samotní herci užívali "uliční" volno, které si po čtyřech letech určitě zasloužili.

Zpět