Za oponou na vás čeká Rudolf Hrušinský

19.08.2009 10:40

Kuba

Obrázek “https://img.blesk.cz/img/1/article/223653_rudolf-hrusinsky-otec-herectvi-ulice.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Ty nejlepší scénky, vtipy a písničky na téma divadlo uvádí dnes večer herec Rudolf Hrušinský, kterého všichni moc dobře známe jako Vlastimila Peška z Ulice, tentokrát se na něj můžeme těšit v úplně jiné roli a to jako průvodce zábavným pořadem. TV Nova celé léto vysílá každou středu střihové zábavné pořady, vždy na jedno téma, například láska, hospoda, policie a tak dál. V těchto pořadech pak můžete vidět ty nejlepší scénky, vtipy a písničky právě na dané téma. Připomínám, že úplně první díl tohoto střihové pořadu uváděl herec Václav Svoboda (Lumír Nykl), první téma bylo hospoda, pořad se jmenoval Jedno pivo.

Pokud se i vy rádi bavíte a máte například rádi divadlo, tak vás určitě potěší i vtipy na téma divadlo. A všechny tyto vtipy a scénky nám vždy představí právě Rudolf Hrušinský. Pořad se jmenuje jednoduše Opona! A pořad patří do střihových pořadů, které se v létě vysílají v rámci 15. narozenin TV Nova. Pokud se tedy chcete zabavit při scénkách, vtipech, ale písničkách na téma divadlo, tak se určitě dívejte již dnes večer ve 20:40 na TV Nova. Opana! se vysílá hned po seriálu Hospoda.

Rudolfa Hrušinského a další herce a herečky ze seriálu Ulice pak uvidíte každý všední den v 18:30 už od 31. srpna 2009, kdy startuje denní seriál Ulice svou již pátou sezónou a Rudolf Hrušinský coby Vlastimil Pešek bude v seriálu opět zářit, hned po prázdninách ho čekají zdravotní problémy, bude mít nemocné záda a starat se o něj bude kdo jiný než Miriam Hejlová a pak je společně čeká velké štěstí, ale to už se dozvíte v páté sezóně seriálu Ulice.

Zpět