Zahrajte si díky TV Magazínu v Ulici

16.10.2009 16:25

Kuba>

Obrázek “https://www.astrosat.cz/images/tvmag.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Pokud rádi soutěžíte a hlavně vyhráváte se seriálem Ulice, tak mám pro vás skvělou zprávu. TV Magazín vyhlašuje soutěž, díky které se můžete dostat do seriálu Ulice a dokonce si v Ulici zahrát po boky vašich oblíbených hrdinů. Po letní soutěži (Letní kvíz), která probíhala na ulice.nova.cz, tedy na oficiálním webu Ulice je tady další soutěž, které probíhá ve spolupráci TV Nova a TV Magazínu. V nejnovějším čísle (číslo 42) najdete veškeré informace o soutěži a také tam najdete soutěžní otázku, ale pár informací se dozvíte také od nás.

Soutěž odstartovala toto pondělí, tedy 12. října a končí až 2. listopadu, takže času máte opravdu hodně. Soutěž je rozdělena na několik části, ta první je, že musíte správně odpověď na velice jednoduchou otázku (Jak se jmenuje postava, kterou v seriálu Ulice hraje Hana Maciuchová?), otázka je opravdu jednoduchá, v TV Magazínu máte k otázce také tři možnost, to je snad pro ty, kteří by nevěděli. Správnou odpověď pak musíte poslat pomocí SMS, ve které uvedete svou odpověď a také jméno a adresu.

A pak následuje druhá část, pokud správně odpovíte, tak vám přijde zpětná SMS, ve které najdete kód, ten pak použijete při odeslání fotografie. Protože, aby jste se soutěže mohli zúčastnit i nadále, tak musíte po odeslání SMSky také poslat svou fotku nebo fotku třeba vašeho blízkého, kterému by jste chtěli splnit sen, aby si zahrál v Ulici. Fotku odešlete pomocí internetu a to na adrese www.astrosat.cz/ulice, kde najdete také další informace. Ovšem aby jste se dostali k druhé části, tak správně musíte splnit první část, tedy správně odpověď na soutěžní otázku.

Nakonec následuje třečí část. Ze všech fotek, které do redakce TV Magazínu přijdou, vybere odborná porota 12 finalistů. Všechny fotky pak redakce zveřejní v některém listopadovém čísle TV Magazínu, pak už soutěž budou mít v ruce čtenáři, kteří svými hlasy vyberou tohot, kdo se nakonec dostane do Ulice a zahraje si v jednom nejoblíbenějším seriálu u nás. Pokud se tedy chcete zapojit do soutěže, tak si určitě přečtěte nové číslo TV Magazínu, kde najdete veškeré informace.

A pokud už budete ve čtení 42. čísla TV Magazínu, tak si na první stránce kromě soutěže můžete také přečíst informace o nových postavách v Ulici, konkrétně o Vojtovi a Vandě. A pak stačí jen otočit stránku a dostanete se k čási rozhovorů. Tento týden si na dvojnástránce můžete přečíst rozhovor s Ilonou Svobodovou, která hraje Jitku Farskou, které v rozhovoru mluví o své postavě, jak se vyvinula za celé čtyři roky, co v Ulici je. Přečíst si také můžete to, jak paní Svobodová nejraději tráví volný čas a jestli se k jejím koníčkům připojuje i rodina. Určitě si tento rozhovor přečtěte, je velice zajímavý.

Zpět