Známe novou, již třetí Nej postavu seriálu Ulice

08.01.2010 16:56

Kuba>

Náš web, tedy neoficiální web seriálu Ulice ulice--serial.webnode, ve spolupráci s neoficálním fanclubem Ulice fanclub-ulice.wbs.cz uspořádal již třetí ročník soutěže o nejoblíbenější postavu seriálu Ulice. Po více jak dvou měsících hledání jsme našli jednu nej postavu Ulice. Kdo se jí stal? Vítězkou třetího ročníko naší velmi populární soutěže Nej postava se stala Simona Pavlicová (herečka Pavla Tomicová). Ve velkém finále soutěže získala nejvíce hlasů a stala se tak vítězkou.

Finálová desítka byla ve složení opravdových velkých hvězd Ulice, za všechny můžu jmenovat například Miriam Hejlovou, Vlastu Peška a další. Mezi tyto hvězdy samozřejmě patří také Simona Pavlicová, která každý týden bojovala a spolu s Miriam Hejlovou se dostali až do velkého finále, kde mezi sebou týden bojovali o vaše hlasy. Jasné bylo jen jedno, vítězkou se mohla stát jen jedna. Nakonec po týdenním hlasování získala více hlasů právě Simona.

Simoně tedy moc gratuluji, vítězství si 100% zasloužila, protože v Ulici patří mezi nejoblíbenější postavy a snad každý ji má rád a přeje ji jen štěstí. Gratulace ovšem patří i Miriam Hejlové, která skončila na krásným druhém místě, obsadila tedy stříbrnou příčku, velké finále bylo opravdu mezi dvěmi velkými ženami a bylo těžké rozhodnout se komu vlastně poslat hlas. Vy jste rozhodli a Simoně přišlo 55% ze všech hlasů, zbývajících 45% patří Miriam Hejlové.

Pokud by vás zajímalo více o celé soutěži Nej postava 3, tak určitě navštivte příslušnou sekci se stejnomenným názvem, tam získáte další informace. A naše soutěž ještě úplně neskončila, těšit se můžete ještě na jedno speciální kolo. V tom se dozvíte podrobné výsledky všech finálových kol. Dozvíte se tak například to, jestli Simona byla favoritkou celé soutěže, kdo jen o chlup uvízl vyhazovu a kdo skončil před naši odbornou porotou. Těšte se tedy na příští víkend, kdy se výsledky celé soutěže dozvíte.

Zpět