Ztratil se jeden díl seriálu Ulice, kam?

21.08.2009 14:50

Kuba

Možná už jste si toho také někteří všimli, já jsem si toho všiml hned na začátku července, ale až teď se mi to více potvrdilo a navíc se toto téma začíná rozebírat v diskuzích a to nejen v té naší. I v jiných diskuzích jsem viděl, jak se toto téma rozebírá, v naší diskuze se to nakouslo. Měli bychom si tedy zahrát na detektivy a začít pátrat po jednom ztraceném díle. Že možná ani nevíte o jaký díl se jedná a kdy se vůbec ztratil? To nevadí, já vám to vše vysvětlím.

Seriál Ulice skončil v čevnu svou čtvrtou sezónu přesně ve čtvrtek 25. června 2009 a tento díl měl číslo epizody 1387,1388, na to by nebylo nic zvláštního. Pokud by Ulice neskončila ve čtvrtek, ale v pátek, tak bychom v pátek viděli díly s číslem 1389 a 1390, ale to se nestalo a Ulice skončila ve čtvrtek. Svou pátou sezónu startuje v pondělí 31. srpna 2009 a teď pozor! Číslo první epizody po prázdninách bude mít 1391,1392. Ničeho jste si nevšimli? Ztratil se díl s číslem 1389,1390. V červnu už nebyl, protože Ulice skončila ve čtvrtek a v září také nebude, kam se ale poděl? Do neznáme?

To je otázka, na kterou se budu snažit najít odpověď a když ji najdu, tak se to samozřejmě dozvíte jako první. Zatím můžeme jen hádat, co se s tímto dílem stalo a proč se nebude vysílat, ovšem byl vůbec natočen? Nebyl... takže se nemusíte bát, že byste o něj prišli. Díly byly jen jinak očíslované. Jaký je můj názor? Původně jsem si hned v červenci myslel, že by mohl být vysílán nějaký speciální střihový díl, který by měl právě číslo epizody 1389,1390. Ale takový díl se vysílat nebude a Ulice odstartuje svým klasickým dílem.

Jako jednu z nejreálnějších možností bych považoval tu, že Ulice začíná vždy po víkendu s číslem, které končí 1 a 2 (například 1221,1222; 1341,1342;...), no a v pátek zase Ulice končí epizodou, která končí na číslo 9 a 0. To by tedy mohlo být jedno řešení, kam jeden díl zmizel. Ale být to tak vůbec nemusí, je to jen můj názor. Ovšem moje teorie s tím, že v pondělí začíná vždy díl s číslem končící na 1 a 2 má menší zádrhel. Takové číslování je totiž pouze rok, třetí sezóna totiž skončila také ve čtvrtek a žádný díl se mezi prázdninami neztratil. Vyjádřete se v naší diskuzi, co si o ztraceném dílu myslíte vy...

Zpět