Léto uličníků

https://nd05.jxs.cz/120/120/88930f9cfa_77870200_u.jpg?1310723961 Jaroslava Obermaierová tráví léto na chatě

Poslední prázdninový víkend je tady. Už v pondělí se řada z nás vrátí zpět do školy, někteří možná ještě mají dovolenou a čekají už je také práce. V našem letním speciálu jsme si prozradili to, jak tráví léto hvězdy seriálu Ulice. Celkem tímto speciálem "prošlo" 14 hvězd (včetné Jaroslavy Obermaierové z tohoto čísla). Pojďme se tedy podívat jak obvykle tráví léto seriálová drbna Nyklová.

Paní Obermaierová tráví nejraději volný čas na chalupě, ta už jí ovšem nepatří. Nedávno jí darovala synovi, ale stále dojíždí na návštěvy a pravidelně zde tráví volný čas. "Vařím, peru, uklízím, přijímám návštěvy. Škoda jen, že je na houby moc sucho, sbírám je ráda. Ale nerostou. Nesnáším práci na zahrádce, ale to víte, co můžu dělat? Mám tu pár kytek, tak aspoň zalévám. Potřebovala bych víc klidu, času pro sebe, ale žádný nemám," prozradzuje herečka Jaroslava Obermaierová.

Chalupa patří rodině už desítky let, ale už do ní také museli investovat hodně peněz i času. "Dělali jsme plynové topení, řemeslníci museli provrtávat staré metrové zdi. Pokoj po strýci byl úplně shnilý, tam jsme předělávali úplně všechno, stropy, podlahy... Musela se udělat koupelna, je dost veliká Je to starý venkovský domek, nepodsklepený, práce jako na kostele," dodává seriálová Nyklová.

A to už je opravdu vše. Tento letní speciál končí. Snad jste si aspoň trochu početli a něco málo jste se dozvěděli o svých oblíbených herců z Ulice. Přejeme všem pěkný poslední prázdninový víkend.

Admin Kuba / 31.8. 2013 /
foto: internet


Krásné Thajsko přilákalo Šárku Vaculíkovou

Tak je to tady. Tento týden definitivně končí prázdniny a ke konci se blíží i naše letní speciály, mezi nimi samozřejmě i tento, ve kterém jsme si prozradili jak tráví léto herci z Ulice. Ale ještě u konce nejsme. Dnes je na řadě Šárka Vaculíková a po ní nás čeká ještě jedno číslo, kde si řekneme o trávení léta ještě jedné herečky. Teď tedy pojďme k seriálové Adraianě, kde byla letos v létě?

"Měla jsem teď měsíc volno a jela jsem do Thajska k moři, kde jsem se zrelaxovala - úplně nádherně.Co mě tam zaujalo? Rozhodně vůně! Jsem uchvácena jasmínovými olejíčky, mají tam strašně moc olejů, nakupovala jsem je a teď, když se jimi mažu, připomenou mi Thajsko," prozradila Šárka Vaculíková. "Zvolili jsme cestu domácké dovolené v baráčku na ostrově v blízkosti domorodců. Moje rodina už tam jezdí déle. Totiž já jsem dva roky neměla vůbec dovolenou a vypadalo to, že to tak zůstane i letos, přítel pracuje a nemůže se uvolnit. A tak mi tatínek nabídl, abych s nimi jela," dodává půvabná herečka.

A vyprávění Šárky zdaleka nekončí. Víte co je to tuk-tuk? Já jsem to nevěděl, zase jsem díky Šárce o ně moudřejší. "Jezdili jsme tuk-tukem po ostrově. Tuk-tuk je motorka s kapsou, do které se vejde až pět lidí. Takový příjemný motorový prostředek. Byla to báječná dovolená. Uvolnila jsem se, vypnula, relaxovala, koupila si slaměné pantoflíčky, které oni nosí do vody - a já je nosím po pražském bytě," vypráví své zážitky Šárka a my jen tiše závidíme. Určitě nás tento týden ještě sledujte, jak už jsem zmínil, tak nás čeká vyprávění o létě ještě s jednou herečkou z Ulice.

Admin Kuba / 28.8. 2013 /
foto: internet


Tradiční Chorvatsko i pro Romana Vojtka

Ještě týden a pár dní k tomu a prázdniny skončí. Opět to uteklo jako voda, ale přeci jen, něco na konci prázdnin pozitivního přeci jen je. Vrátí se totiž oblíbená Ulice a s ní i oblíbení herci. O nich jsme si v tomto speciálu přes léto něco málo řekli. Tedy především o jejich dovolených. Dnes jsme vybrali Romana Vojtka. Ten nevyhledává žádné exotické země, má raději klasiku.

„My každý rok jezdíme do Chorvatska i s malou dcerou. Mně se tam strašně líbí, je tam prima moře, takže určitě zavítáme tam. A potom možná ještě v září nebo v říjnu se občas ještě stává, že vyrážíme někam, kde je ještě teplo a u nás už ne, ale žádná konkrétní místa ani země ještě vlastně nevíme, vždycky to necháváme na poslední chvilku,“ prozradil herec Roman Vojtek.

Jak tedy vidíte, tak i populární herci jezdí na místa, které nejčastěji vyhledává většina Čechů. My Romanovi přejeme pěkný zbytek léta. A my rozhodně ještě nekončíme, v zásobě máme ještě někoho, o kom jsme si neřekli, jak tráví letošní léto.

Admin Kuba / 22.8. 2013 /
foto: internet


Léto Bereniky Kohoutové, jaké bylo a je?

Prázdniny už pomalu končí, takže v našem speciálu už se tak úplně nebudeme dívat na to, jaké léto budou mít hvězdy Ulice, ale spíš na to, jaké měli léto naši uličníci. Rozhodně se do konce prázdnin podíváme ještě na několik hvězd. Mezi nimi bude i herečka Berenika Kohoutová, kterou jsme mohli v Ulici znát jako Markétu Havránkovou. Jaké ona má letošní léto?

"Dost pracuju a potom budu točit celovečerák," prozradila úspěšná mladičká herečka.. "Ale možná budu mít deset dní volno, ráda bych k moři!" přeje si. "Nemám ráda takové to all-incluzive, nebaví mě, vydržím to tak dva dny. Raději jdu do přírody," říká sportovně založená dívka.

Tak takové plány měla na léto Berenika Kohoutová. My věříme, že se jí vše vydařilo podle plánů a možná třeba ještě vydaří. Přeci jen do konce prázdnin stále zbývají dva týdny. Během nich se podíváme ještě na několik hvězd a jejich trávení léto, tak nás sledujte i nadále.

Admin Kuba / 18.8. 2013 /
foto: internet


Jaké léto má letos Anička Valentová?

Společně jsme se v našem letním speciálu podívali už na devět herců a jejich léto. Už tak víme jak léto tráví Hana Maciuchová, Rudolf Hrušinský, Kryštof Rímský a spousta dalších. A rozhodně nekončíme, jedeme dál a ještě před sebou máme několik herců. Dnes jsme vybrali začínající herečku Aničku Valentová, která už jako dítě dokazuje několik let v Ulici svůj let, jak ale tráví léto?

"Prázdniny trávím odpočinkem, dlouho spím, pak jdu za kamarádkami. Po Ulici se mi stýská, dobíjím baterky. Byli jsme na Šumavě a ještě pojedeme do Řecka," svěřila se Anička, kterou můžeme na obrazovkách TV Nova vidět v Ulici jako Emu Toužímskou.

Anička má opravdu štěstí, stále chodí do škole, takže si užívá zasloužené prázdniny a nemusí chodit do práce jako ostatní. Tedy kromě pravidelného natáčení Ulice. Aničce přejeme ať si poslední dny prázdnin pořádně užije, jak se poatří. A vy nás určitě sledujte i nadále, příště se podíváme na další známou osobnost z Ulice.

Admin Kuba / 15.8. 2013 /
foto: internet


S Annou Fixovou na Sicílii i do Jižních Čech

Léto máme opravdu v plném proudu, pomalu se dostáváme do poloviny srpna a prázdniny už nám tedy za chvilku skončí. Ještě je ovšem spousta času na to užít si nějakou pěknou dovolenou. Poznat můžete krásy Česka, ale dostat se můžete i na krásná místa v cizině. Anna Fixová měla skvělý nápad, krásy Česka bude prožívat na chatě a pak bude poznávat krásnou Sicílii.

„Já se hlavně těším k nám na chatu do Jižních Čech, pak s mými kamarádkami, který znám ještě ze základky, tak procestujeme Sicílii, sice na to nemáme úplně čas, ale aspoň na týden vypadneme k moři a něco poznáme. Jinak budu objíždět asi kamarády a grilovačky a tak," prozrazuje půvabná herečka Anna Fixová, kterou známe ze seriálu Ulice jako Moniku Farskou.

Trochu Aničce závidíme, Sicílie je opravdu nádherná země, my jí tedy přejeme šťastnou cestu, ať se jí na dovolené líbí a přinese si sebou krásné vzpomínky. Rozhodně nás nezapomeňte sledovat i nadále, protože ještě je před námi spousta herců, o kterých si řekneme jak se vydají letos na dovolenou či kde jí prožili.

Admin Kuba / 11.8. 2013 /
foto: internet


Hana Maciuchová zkoumala v létě hory

Většina z nás si letní dovolenou představujeme někde u moře, případně u vody. Ono také v takových vedrech, jaké nám zrovna vládnout je asi nejlepší řešení skočit a osvěžit se někde ve vodě. Ale jsou mezi námi i tací, kteří tráví léto trochu jinak. Například taková Hana Maciuchová místo k moři raději vyráží na hory, tam také trávila letošní dovolenou, na kterou se vydala už v červnu.

„Jedu do hor, kde 2 500m je to úžasná záležitost, když člověk začne dýchat jinak a trochu taky okysličí hlavu,“ prozrazuje oblíbená herečka a ještě dodává „Mám velmi ráda, když se spouštím do nějakých krásných míst, kde mají dobrá vína a kde také dobře najíme a podíváme se na krásné renesanční domečky,“ prozradila herečka Hana Maciuchová.

Na hory se tedy nejezdí jen v zimě, ale také přes léto, kdy jsou hory opravdu nádherné. Až paní Maciuchové závidíme, ale samozřejmě jí tuto krásnou dovolenou přejeme. Vy nám určitě zůstaňte věrni, protože i příště se podíváme na dalšího uličníka a jeho léto.

Admin Kuba / 7.8. 2013 /
foto: internet


Léto Kryštofa Rímského,pracovní i zábavné

Každý tráví léto po svém, většina z nás ho samozřejmě tráví skoro celé v práci. Jen málokdo má to štěstí být doma celé prázdniny, tedy kromě dětí, kteří si užívají školní prázdniny. Část pracovního léta má také Kryštof Rímský, který ovšem pracoval jen na začátku, teď už si užívá volno a v plánu toho na léto měl opravdu hodně, tak snad všechno stíhá, tak jak chtěl.

„Já mám na začátku nějaký pracovní povinnosti v divadle s divadelní partou z Plzně, se kterou jsem loni dělal takovou krásnou věc letní, tak s nima jedu do Košic na zájezd na třídenní. Pak jedu taky na vodu s lidma z mého divadla a se svým synem. Pak budu ještě chvíli hrát v Plzni a pak mám prázdniny. Mám krásnou chalupu a těšíme se, že si to dáme tam," prozradil herec Kryštof Rímský.

To jsou tedy plány na léto seriálového Máry. Snad se mu tedy opravdu vše vydaří, my mu držíme palce, aby si léto užil podle svých představ. A vy nás sledujte i nadále, příště se opět podíváme na jednoho z dalších uličníků a jeho letošní léto.

Admin Kuba / 4.8. 2013 /
foto: internet


Na dvě krásné země se těší Dana Syslová

Prázdniny jsou v plném proudu, většina z vás má už určitě po dovolené. Na ty šťastnější teprve zasloužený volno čeká. My se v tomto letním speciálu díváme na to, jak tráví léto hvězdy seriálu Ulice. Dnes se podíváme na Danu Syslovou, pro kterou je jedna dovolená málo, proto vyrazí rovnou na dvě, a to do dvouch krásných zemí. Kam pojede a s kým?

„Odlétám do Španělska, tam si budu užívat asi osm dní a potom se chystám s vnučkou do Itálie, kde budeme cestovat a bloudit Itálií,“ prozradila sympatická herečka Dana Syslová. Ale co udělá s Máňou, vezme jí sebou? „Samozřejmě do té Itálie jo, do Španělska ne, protože tam letíme a to jí nechci trápit, ale do Itálie jedu autem, takže tam Máňu beru sebou," vysvětluje herečka.

Takže nejen Dana Syslová, ale i Máňa se může těšit na krásnou Itálii. Pro Máňu to určitě bude také zasloužená dovolená, protože v Ulici své herecké umění zvládá skvěle, takže si dovolenou zaslouží. My přejeme samozřejmě šťastnou cestu a těšíme se na paní Syslovou i s Máňou opět v Ulici.

Admin Kuba / 30.7. 2013 /
foto: Archiv TV Nova; internet


Kde uvidíte Rudolfa Hrušinského v létě?

Kde můžete potkat Rudolfa Hrušinského přes léto je určitě všem jasné. Ti šťastní ho totiž můžou potkat při jeho největším končíku a ten je rybaření, to určitě mnozí z vás vědí. Rudolf Hrušinský pravidelně absolvuje cesty i do zahraničí, aby si mohl zachytat na zajímavých místech, letos rozhodně neudělá výjimku a kam se oblíbený herec z Ulice chystá?

„Já bych chtěl aspoň na pár dní, to znamená nejmíň na týden odjet do Španělska na řeku Ebro nachytat nějaký velký sumce, velký kapry a lahodné španělské víno a španělské lahůdky.“ Prozradil velký rybář a oblíbený herec Rudolf Hrušinský.

Co tedy popřát? Tak snad šťastnou cestu a hodně štěstí při lovení. Určitě bude mít pan Hrušinský štěstí a chytí nějakého velkého sumce, jak si sám přeje. A pokud ne, tak to přece nevadí, takový koníček není o rekordech, ale o požitku a dobrém pocitu.

Admin Kuba / 24.7. 2013 /
foto: Archiv TV Nova


https://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images//750x750/Nov2012/1406009.jpg?d41d Léto Patricie Solaříkové? Jedině na koni...

Každý tráví léto po svém. Většina lidí samozřejmě pravidelně jezdí k moři, kde si užívá zaslouženého odpočinku. Jsou ovšem i tací, kteří místo "válení se na pláži" raději vyhledávají aktivní dovolenou. Vyrazí tak na vodu, na kola či na hory, kde je i přes léto krásně. Taková Patricie Solaříková z Ulice má program na léto jasný, přednost dává milovaným koním, jednoho má dokonce v nájmu.

"Nejlépe chmury zaháním na vyjížďkách na koních, to je ještě o jeden level lepší než procházka se psem. Mám koně v pronájmu. Funguje to tak, že jedna holčina má koně, nemá čas ho jezdit často, takže já si platím měsíčně a můžu jít jezdit, kdykoli chci." prozrazuje sympatická herečka. Patricie kromě klasických vyjížďkách na pronajatém koni, má ještě jednu letní tradici spojenou s koňmi. Jezdí totiž na tábor, kde je kůň to hlavní.

"Jezdím třetím rokem do jižních Čech do Štětic, tam jsou letní dětské tábory, jezdím tak každé léto jako pomocný instruktor," dodává Patricie Solaříková. No a my jí samozřejmě přejeme, ať jsou pro ní vyjížďky na koni stále tím největším koníčkem.

Admin Kuba / 16.7. 2013 /
foto: Archiv TV Nova


Ljuba Krbová bude opět cestovat po světě

Léto je v plném proudu, většina z vás si ho určitě skvěle užívá. Ale zajímalo by vás co na léto plánují hvězdy seriálu Ulice? To se můžete dočíst v našem letním speciálu. Dnes se podíváme na léto Ljuby Krbové alias Aničky Liškové. Ljuba je známá cestovatelka, má procestovaný snad už celý svět a všude se jí líbí. Kam a hlavně s kým vyrazí letos na dovolenou?

"Skončilo nám hlídání psa, dcera nastoupila do práce, a tak musíme vzít psa s sebou - a nechceme ho stresovat letadlem. Půjčujeme si obytné autíčko a vyrazíme se psem. Jako napsal Steinbeck Toulky s Charleym, my budeme mít Letní toulky s Norou. Už se na ně strašně těšíme oba dva, moc. A když v létě, tak na jih," prozradila Ljuba Krbová, která na své cesty bere samozřejmě i manžela Ondřeje Neffa, společně pak vždy udělají krásné fotky.

A koho má Ljuba nejvíce ráda? "Mám ráda Asii pro její lidi, Asiaté jsou veselí, usměvaví, pracovití, ale mám stejně ráda Italy s jejich lehkovážností, Španěly s jejich temperamentem, Francouze s jejich kuchařským uměním. Každá země má své kouzlo. Mám ráda i Čechy pro jejich ironii," uzavírá herečka. Za fanclub Ulice přejeme šťastnou cestu a ať se Ljubě na cestách vždy líbí.

Admin Kuba / 12.7. 2013 /
foto: kafe.cz


Míša Badinková pojede v létě do Řecka

Spousta z vás si již určitě užívá dovolenou, někteří už mají dokonce po dovolené, ale rozhodně spousta z vás teprve na dovolenou pojede. A pokud nevíte kam, tak třeba vás inspirují hvězdy seriálu Ulice. V tomto článku se podíváme na to, kam má v létě namířeno půvabná herečka Michaela Badinková, která již osmým rokem hraje v Ulici. Jak sama herečka o sobě prozradila, tak dovolenou ještě neměla moc čas řešit, ale svůj plán má.

"Nejspíš pojedeme na konci léta. Máme moc rádi Řecko, takže ideálně tam. No a jinak budeme volno trávit po Česku a na Slovensku u babičky," svěřila se herečka Michaela Badinková, která stejně jako její postava v Ulici, má malou dcerku Evelínu, kterou má s partnerem Janem Teplým (znáte z Ulice jako Pavla Millera).

Snad tedy této krásné rodince všechny plány vyjdou a budou se moc podívat do oblíbeného Řecka. My přejeme šťastnou cestu. Nezapomeňte nás sledovat i nadále celé léto, ještě si podíváme na další herce, jak budou trávit letošní léto.

Admin Kuba / 5.7. 2013 /
foto: Firotour/Archiv TV Nova


Ilona Svobodová míří do rakouských Alp

Léto hvězd seriálu Ulice? Zajímalo by vás kam se přes léto vydávají vaše oblíbené hvězdy ze seriálu Ulice? S námi se to můžete dozvědět. Jako první jsme si vybrali herečku Ilonu Svobodovou, kterou známe z Ulice už osm let jako Jitkku Farskou, kam tato známá herečka pojede toto léto na dovolenou? Na to odpovídá sama herečka:

"Každý rok jezdíme do italských nebo rakouských Alp. Tam vezeme hůlky a chodíme šesti až sedmi hodinové túry. Idální je, když se potom můžeme vykoupit v některém z jezer - to mám moc ráda," prozradila cestovatelka Ilona Svobodová.

My samozřejmě přejeme herečce šťastnou cestu a hlavně aby jim vyšlo počasí. V horách je přes léto nádherně, o tom se můžete přesvědčit i na úvodní fotce, která je z rakouských Alp. Sledujte náš letní speciál i nadále, příště se opět podíváme na další známou hvězdu z Ulice.

Admin Kuba / 26.6. 2013 /
foto: CK poznání/Archiv TV Nova