Vánoce v ulicích

Nový vánoční speciál, který nese název "Vánoce v ulicích" se zabývá vánoční výzdobou v ulicích a ve městech v České republice. Podíváme se zde na některá naše česká města, která se tradičně v prosinci obléká do vánočního. Na náměstích září vánoční stromy a všude kolem vyčnívá vánoční výzdoba.
Do této rubriky se můžete zapojit právě i vy. Jak to vypadá v prosinci ve vašich městech či ulicících? Svítí vám na náměstí či kdekoliv jinde vánoční strom? Vyfoťte ho a pošlete nám ho. Září snad různá vánoční výzdoba na vašich domech? Pošlete nám fotky. Posílejte vše co je ve vašich ulících, městech či vesnicí a týká se to Vánoc. Můžete nám poslat třeba jen odkaz na webové stránky vašeho města, kde jsou fotky např. ze slavnostního rozsvícení stromu. Fotky a odkazy posílejte na naši adresu

fanclub-ulice@wbs.cz
(připište prosím i název města či vesnice)
nebo přidejte fotku na náš facebook (facebook.com/FanclubUlice)


Pokud jste ve fanclubu a pošlete fotku např. vánočního stromu z vašeho města či výzdobu města, tak můžete získat pět bodů do Hvězdy měsíce.


Vánoční výzdoba u Nové radnice v Ostravě
Vánoční výzdoba už snad zdobí skoro každé město v České republice. Některá města si dávají opravdu záležet, k těmto městům rozhodně patří i Ostrava, která má nádhernou výzdobu u Nové radnice. Přesvědčit se o tom můžete sami, kdo není z Ostravy, tak na ukázku dvě fotky, které jsou od naší věrné fanclubačky a my jí tímto opět děkujeme.

(foto: archiv fanclubáků)


Vánoční trhy ve slovenském městě Nitra


Samozřejmě nejen v České republice se slaví Vánoce. A díky vám se můžeme podívat jak to vypadá o Vánocích u našich milých sousedů na Slovensku. Jedna z fanclubaček pochází ze slovenského Nitry a určitě ráda vzpomíná na nejkrásnější svátky v roce ve svém rodném městě. Jak krásné mají trhy na Slovensku se můžete podívat na následujících fotkách. My děkujeme.

(foto: Ján Csillag)Vánoční trhy a strom v Brně


Děkujeme naší další fanclubačce, která nám sice neposlala přímo svoje fotky, protože neměla příležitost fotit, ale posílá odkaz na Brněnské rádio, které je partnerem vánočních trzích v Brně. Sama vánoční trhy navštívila a byla i přítomna u slavnostního rozsvícení vánočního stromu minulý víkend. A my jí proto děkujeme, že nám touto cestou poskytla fotky. Připomínám, že i vy ostatní můžeže posílat svoje fotky z vašeho města nebo třeba jen odkaz na internetové stránky města apod.

(foto: facebook rádia Krokodýl)Rozsvícení vánočního stromu v Hulíně - 1.12. 2012


Naše věrná fanclubačka nám poslala kromě fotek z Kroměříže i fotky ze slavnostního rozsvícení vánočního stromu v Hulíně, kde od 1. prosince svítí tento krásný strom a k tomu i nádherná vánoční výzdoba. Tak se určitě podívejte a nezapomeňte nám poslat fofky z i vašeho města.

      

(foto: archiv fanclubáků)

Rozsvícení vánočního stromu v Kroměříži - 29.11. 2012


Na následujících třech fotkách se můžete podívat jak krásně svítí vánoční strom ve městě Kroměříž a jak byly zahájeny vánoční trhy. Děkujeme jedné z našich fanclubaček za poslání fotek a všem ostatním připomínám, že i strom z vašeho města může být na našem webu.


  

(foto: archiv fanclubáků)

Vánoční trhy Praha
 

Vánoční trhy 2012

Praha
Od 1. prosince 2012 do 1. ledna 2013

Brno
Od 30. listopadu 2012 do 23. prosince 2012

Plzeň
Od 30. listopadu 2012 do 23. prosince 2012

Český Krumlov
Od 30. listopadu 2012 do 6. ledna 2013

Ostrava
Od 14. prosince 2012 do 19. prosince 2012

České Budějovice
Od 1. prosince 2012 do 26. prosince 2012

Olomouc
Od 23. listopadu 2012 do 24. prosince 2012

Hradec Králové
Od 15. prosince 2012 do 20. prosince 2012


(Není zde Vaše město? Tak nám napište na email fanclub-ulice@wbs.cz a nezapomeňte připsat i termín vánočních trhů
ve Vašem městě.)