Už se to blíží....

V magický den 10.10. 2009 navštíví náš neoficiální fanclub Ulice ateliéry Hostivař, tedy místa, kde se natáčí denní seriál Ulice.

A to není všechno, kromě prohlídky ateliérů nás také čeká natáčení, zapojíme se jako komparz do jedné scény v Ulici.

Co z toho budete mít vy?

Těšit se můžete na spoustu exkluzivních fotek, které vám přivezeme, dále se můžete těšit na zajímavé informace, které jinde neuvidíte a také se můžete těšit na zajímavé rozhovory, bude toho hodně a vy to tady uvidíte pár dní po návratu z ateliérů Ulice, těšte se.

Návštěva ateliérů Ulice

Petrova rekapitulace návštěvy v ateliérech Ulice

11.10.2009 18:28
Petr Včera, dne 10.10. 2009, konečně pro nás a náš fanclub nadešel den D a my jsme se mohli jet podívat na návštěvu do "naší" seriálové Ulice. Již před prázdninami se naše věrná fanclubačka Myška na Uličním chatu zeptala pana Michala Reitlera, zda by bylo možné se tam jako fanclub někdy v...

/album/fotogalerie-navsteva-atelieru-ulice-10-10-2009/img-6673-jpg//album/fotogalerie-navsteva-atelieru-ulice-10-10-2009/img-6691-jpg//album/fotogalerie-navsteva-atelieru-ulice-10-10-2009/img-6692-jpg/

Více fotek najdete zde

Exkluzivní rozhovory si můžete přečíst zde

Názory našich fanclubáků na natáčení v Ulici:

Natáčení bylo prostě supeer!!! Všecho se mi moc líbilo, herci- báječnej pocit vidět je na živo:-), téměř všichni se s námi ochotně vyfotili, podepsali se sběratelům z Moravy :-) a během dlohého natáčení nás zmrzlouše i bavili-Lumča-skvělej a i na Lojzu už se budeme dívat jinak :-). Prohlídka ateliérů byla taky zajímavá, takhle si to nikdo nepředstavoval. A také mě velmi potěšilo, že všichni fanclubáci jsou milí a sympatičtí lidé. Klidně bych se všema šla na pivo, a to já si vybírám :-)

simule

V hostivařských ateliérech jsem nebyl s Fanclubem, ale sám za sebe a teprve díky listečkům Fanclubu Ulice, které se rozdávali jsem se zapojil do tohoto fanclubu. V ateliérech to bylo super, nejvíce se asi všem líbil lumír a stárek. Jsou kouzelní herci. Bylo zajímavé vidět, kolik je práce natočit jednu scénu, která poté v TV bude maximálně 10 minut. Potěšil mě i producent Michal Reitler, že byl ochotnej odpovídat na nejrůznější otázky. Mějte se a pěkný den.

Tomáš

No tak pokud jde o herce, tak mě mile překvapila Zuzana a Lumča:-). Lumča byl hotovej komik a Zuzana byla při focení moc ochotná:-). Naopak mě zklamali Mastný a Matěj. Matěj na mě působil dost namachrovaně, prostě takovej frajírek, z čehož jsem byla docela v šoku, protože v Ulici je úplně jiný, lepší:-). Natáčení byl hezkej zážitek, akorát mi už pak byla hrozná zima. Ateliéry mě překvapily, jak tam bylo všechno hrozně maličký. Pak když to vidíme v televizi, tak je to úplně něco jinýho:-). Jen škoda, že jsme v ateliérech nenarazili na Jarouška s Lenkou, a na Simču:-).

Leni1811

V ateliérech a celkové natáčení se mi líbilo, moc. Nejenom, že jsme si to tam mohli všechno prohlédnout, ale i zahrát si v Ulici také nebylo k zahození. Ikdyž jak se asi pár lidí se mnou shodne, ani kvůli těm penězům bych hercem být nechtěl, když uvážím, že opravdu byla zima a my všichni jsme tam museli být tak dlouho a oni to mají vlastně povinně každý den, ať je mráz a ať je vedro a opakovalo se to stále a stále dokolečka. Néé díky, to opravdu budu někde v obyčejném zaměstnání...:-) A proto všechny herce ( nejen Uliční ) za jejich vytrvalost obdivuji...

Petr

Jednoduchá odpověď je ANO,ANO. :-) Ale strašně se mi chce říct, byla jsem překvapena jak to vypadá naživo. Kulisy ulice,obchodů a pak interiéry toho všeho, pokoje našich známých, se kterými prožíváme jejich osudy. Pořád se mi v noci zdá o tom a vybavuju si detaily.Mýt v hlavě kameru,pošlu vám video všem,co jste se tam nedostali, aby jste to zažili s náma. A s kým bych se chtěla potkat? Většina z vás asi ví,že Henry je můj oblíbenej,ale chtěla bych potkat Míšu Badinkovou, viděla jsem ji hrát ještě v divadle a byla výborná. Andyho Hryce, je strašně milej, stejně jako Lumírek v Ulici prudí,ale jinak je to fajn člověk. Samozřejmě jsem tajně doufala, že potkáme Simču a Sochora. S těma dvěma bych si ráda dala suché červené a třeba u Henryho v hospodě. A klidně bych se vrátila do lavice s maturantama. Nebo bych si sedla k řece s Bařinkou a nahazovala udice. Se Zajíčkem a Zuzanou bychom pekli rohlíčky a koláče. Ale za Viktorem bych do Ugandy nejela. Moc se mi líbilo, jak se k nám chovali herci a i lidičky z produkce. Doufám,že se to napodruhé podaří i ostatním fanclubákům.

kyweta

Jak se mi líbilo v Ulici...malé děti odpovídají:...dobře! Jsem sice o trošku starší, ale na výsledku to moc nemění...mě se tam móóóóc líbilo, atmosféra, lidi, a hlavně to, že po roce - skoro - jsem viděla lidičky se kterými trávím hodně času přes klávesnici...a dá se říct, že se známe natolik, že jsme se poznali...úžasný bylo jak chování slečn co nás měly na starost a co mě ještě překvapilo..byla vstřícnost herců, ač určitě natáčeli od rána, byli velicemilí,rozdávali autogramy, fotili se s námi a Zazu dokonce skoro každého objala...jenom pan Mastný a Stárek mi připadali, že jsou v roli neustále, ti mě zklamali..super byl Lumír..a prostě všichni, i lidé ze štábu byli překvapeni, že existuje nějaký jejich Fanclub...vůbec jsem si nepřipadala jak vidle co se objeví mezi hvězdama...najednou se zdálo, že nás vzali mezi sebe jako příjemnou návštěvu...natáčení už mi chvilkama lezlo krkem, hlůavně proto, že mi byla děsná zima...ale v podstatě ta byla taková zábava..obdivuju herce, štáb, scénáristy a já neví koho ještě výjmenovat, je to určitě příííšerná dřina, pořád den co den od rána do večera, neděle, svátky...klobouk dolů..za všechno co jsme viděli, kam všude jsme se dostali..za všechno musíme..a rádi...poděkovat, bylo nám tam dobře a kdyby zavolali..balím a jedu...směr Hostivař prvním vlakem...

myška

Krásný pohled byl na pana Zindulku / Stárka, jaxe padouch jeden klíďopíďo posadil s buřtem přímo proti fanclubákům:-)
Óvšem největší zážitek byli herci z řad NAŠEHO FANCLUBU! :-) )

Dana

No o natáčení bych se mohla rozepsat...Ale jak jsme již psali v diskuzi,i já jsem plná zážitků,strašně jsem si to tam užila.Splnil se mi sen, podívat se do zákulisí,jak takový seriál vzniká,co je všechno kolem toho za práci.Jak to ti herci jednoduché zrovna nemají.Překvapily ateliéry,jak je to všechno malinké,byty postav z Ulice jsou natěsno vedle sebe...pro ty,kdo si to nedovede představit,bych to přirovnala k nějaké prodejně nábytku,kde jsou vedle sebe vystaveny kusy nábytku předěleny jen slabou stěnou.Akorát že v ateliéru jsou vedle sebe zařízené byty.A tak tam jsem si to taky nejvíc užila,tam mě to nejvíc bavilo.Škoda,že nebylo na to více času,tam jsme to celkem rychle proběhli.Strašně ráda bych se ještě do ateliérů vrátila.Byla by sranda točit na jaře pro změnu zase léto.:-) No a který herec mě zklamal?Byl to pan Zindulka.Byl umrčený.nevrlý,neochotný.Snad ho může omluvit jeho věk,přece je to jen starší pán,tak jsem to tak brala.A strašně mě mile překvapil Lumírek.Byl zábavný,milý,no prostě úžasný.a taky pan Michal Reitler(šéfproducent Ulice - pozn. redakce),byl strašně fajn.To nejde ani popsat,jak byl sympatický a hodný,úžasňákový.:-)

Marcela-Márč