Dotazník spokojenosti


Děkuji všem, kteří vyplnili náš dotazník a protože tento web je i váš, tak si zde můžete přečíst výsledky dototazníků...

Otázka č.1 - Vaše bydliště...


Díky první otázce jsem mohl zjistit ze kterých míst v naší republice pocházejí naši návštěvníci. Logicky nejvíce lidí napsalo Prahu, ale navštěvují nás i obyvatelé např. Plzně, Vsetína, Kutné Hory, Mladé Boleslavy, Karviné, Teplic, Brna, Šumperka, Turnova, Vítkova, České Třebové a ze spoustu dalších míst.

Otázka č.2 - Jste...

U druhé otázky jsme mohli zjistit, že nás více navštěvují ženy a to je celkem logické, protože seriál Ulice v televize více sledují ženy než muži. Konkrétně pak k nám chodí 73% žen, viz. přiložený graf.

Otázka č.3 - Váš věk...


Nijak zvlášť mě nepřekvapil věk našich návštěvníků, protože počítače více využívá mladší věková skupina. Jak se můžete podívat i v grafu, tak nejvíce k nám chodí návštěvníků ve věku 20-30 let a 15-20 let. Nicméně jsme zjistili, že k nám chodí vlastně lidé různého stáří, dokonce i ti, kteří mají více jak 50 let.

Otázka č.4 - Co Vás nejvíce zajímá na webu...


A z jakého důvodu k nám na web chodíte nejčastěji? Skoro všechny samozřejmě nejvíce zajímají aktuální novinky o Ulici. Velmi vás také zajímají naše speciály, více jak polovinu z vás zajímá i zábava na webu. Nejméně pak navštěvujete týdenní rekapitulace. Viz. následující graf.

Otázka č.5 - Které rubriky navštěvujete nejčastěji...


Stejně jako u minulé otázky tak i u této jste mohli zaškrtnou více odpovědi. Nejvíce z vás zaškrtlo hned první možnost a to rubriku Novinky, což jsem předpokládal. Jak už jsem psal u minulé otázky, tak rádi navštěvujete i naší Zábavu (Plesk), Zajímavosti z Ulice či články Z tisku. Jak dopadly ostatní rubriky se můžete podívat v grafu.

Otázka č.6 - Které rubriky by podle vás na webu vůbec být nemuseli...


U této otázky jsem chtěl vědět vaše reakce na to, které rubriky by zde vůbec být nemuseli. Nejvíce z vás (60%) by si web dovedlo představit bez rubriky Puzzle. Nicméně tato odpověď je zavádějící, protože Puzzle máme na webu dvakrát (zvlášť i pro fanclubáky). Já jsem se tedy rozhodl, že Puzzle budou na webu opět jen jednou a to pro všechny. Jak jste hlasovali dál už můžete vidět v grafu.

Otázka č.7 - Co Vás nejvíce zajímá ve fanclubu


Nyní už otázky jen pro fanclub, kde vás podle odpovědí nejvíce zajímá rubrika Kdo jsem a to jsem poznat i z hvězdy měsíce, protože právě Kdo jsem posíláte nejvíce, nicméně vlastně všechny rubriky vás zajímají, to můžete vidět i v grafu.


Otázka č.8 - Oznámkujte jako ve škole tento web...


A jak dopadlo otázka, kde jste hodnotili celý web? Velmi dobře, až 62% z vás by nám dalo jedničku, 30% dvojku a jen 3% (což byl jen jeden člověk) by nám udělil trojku. Čtverku a pětku bychom nedostali vůbec, což mě moc těší.

Otázka č.9 - Jaký je Váš názor na náš web...


Nyní se ještě vrátím k otázkám, které nebyli povinné a kde jste se mohli rozepsat a někteří tak i udělali. Snad všichni, které svůj názor písemně napsali nás chválí. "Můj názor je ten, že web je vynikající, přehledný a poučný, moc díky všem, kdo se na něm podílí a klobouk dolůůů, máte vyznamenání, jen tak dál a držím pěsti" napsala jedna z návštěvnic. Další názor je podobný: "Náš web je fantastický, ještě jsem nenatrefila na tak skvělý web. Nemám žádné připomínky. Chodím tu moc ráda" napsala jedna z dalších návštěvnic.
Podobné chvály obsahují i další názory. Ale samozřejmě nemůžeme se jenom chválit, musí přijít i kritika, která je velmi důležitá a já si jí moc vážím. Ale od vás jsem moc kritiky nedostal, na čem jste se v kritice shodli je design webu, který se vám sice líbí, ale po těch letech by to chtělo změnu. Protože stejný názor mám i já a o změnu webu uvažuji již delší dobu, tak změnu už teď můžete vidět na webu.


Otázka č.10 - Napište svůj "námět" na novou rubriku... (i do fanclubu)
Náměty na nové rubriky na web i do fanclubu přišly velmi pěkné. Nicméně bohužel většina nelze realizovat, i když by to samozřejmě bylo hezké. Vaše náměty by totiž spíš byly vhodné pro oficiální web Ulice, my nemáme přístup k materiálům, které by jste na webu rádi viděli, ale jen tak pro zajímavost.
>Jeden z vás by se rád dozvěděl více o ateliérech kde se Ulice točí, rád by si prohlédl fotky kulis, dozvěděl se kde ateliéry vůbec jsou, jaké se používají triky atd. Rubrika by to byla pěkná, ale kulisy v ateliérech se nesmí fotit a zveřejňovat, takže rubrika nereálná.
>Opět pěkný námět je na rubriku, kde bychom ve videorozhovoru vyzpovídali herce. Nelze splnit, protože nemáme přístup k hercům, jsme pouze neoficiální web, ale podobná videa najdete na oficiálním webu Ulice (ulice.nova.cz).
>Další krásný námět, o kterém i já jsem již dříve uvažoval. Námět je na rubriku, kde bychom ukázali herce jak vypadali jako děti, ale také fotky nejdou moc sehnat, takže i když pěkný námět, tak opět nelze realizovat.
>Další z vás by se rád dozvěděl kde se točí jiné scény než přímo ateliérech. Tato rubrika by šla realizovat (i když bych asi nesehnal všechna místa kde se Ulice točí), ale v této rubrice by toho moc nebylo a to především z toho důvodu, že se točí jen minimum scén mimo ateliéry.
>Námět nebo spíše připomínka byla ohledně rubriky Aktuální díly, zajímalo vás proč se tato rubrika zrušila. Na tuto odpověď jsem již psal i článek, my jsme rubriku nezrušili, tvůrci Ulice se rozhodli, že nebudou poskytovat obsahy epizod, aby diváci nepřišli o překvapení, exkluzivní krátké ochutnávky jen některých dílů nabízejí jen časopisy společnosti
BAUER MEDIA v.o.s.
>Jedna připomínka byla i ohledně diskuze. Zajímalo vás proč je diskuze otevřená jen pro fanclubáky a ne pro všechny. To pravda není, diskuze je pro všechny, ale nikdo jiný do diskuze nepíše. Ale protože chodily připomínky (a to i dříve třeba na náš mail), že se v diskuze nepíše skoro nic o Ulici, tak jsem se rozhodl, že diskuze bude rozdělená zvlášť pro fanclub a zvlášť bude diskuze pro veřejnost, kde se bude psát jen o Ulici.

A to je vše. Námětů a připomínek přišlo i více, ale některé náměty na rubriky mi přišly velmi dobré, tak o nich nechci zatím veřejně psát.

Všem moc děkuji za čas, který jste si při vyplňování dotazníků udělaly, vážím si toho.