"OBRÁZEK NENÍ K DISPOZICI"


"OBRÁZEK NENÍ K DISPOZICI"


"OBRÁZEK NENÍ K DISPOZICI" Rekapitulujeme rok 2010... Epizody Ulice

Právě si čtete poslední novoroční článek, ve kterých rekapitulujeme rok 2010 v Ulici. Už jsem si připomněli deset nejvýraznějších osobností roku, také jsme se podívali na ocenění, která Ulice získala v loňském roce a také jsme se podívali na nejlepší události na našem webu a nyní si trochu připomeneme ty nejlepší epizody, které jsme v tomro roce mohli vidět, vybral jsem deset nejlepších, takových speciálnějších epizod.

"OBRÁZEK NENÍ K DISPOZICI" Rekapitulujeme rok 2010... Ocenění Ulice

Pokračujeme ve speciálních novoročních článcích, kde rekapitujeme rok 2010 v Ulici. V prvním článku jsme se zaměřili na osobnosti Ulice roku 2010 nyní se podíváme na ocenění, které seriál Ulice, ale také její herci či herečky v minulém roce získali. Pro celou Ulici byl totiž minulý rok co se týče cen opravdu nejúspěšnější, Ulice se radovala z několika cen, tak si je pojďme pěkně postupně zrekapitulovat.

"OBRÁZEK NENÍ K DISPOZICI" Rekapitulujeme rok 2010... Osobnosti Ulice

Na začátku každého nového roku každý rekapituluje ten uplynulý rok, jaký byl, co kdo prožil pěkného i špatného. Také náš web bude rekapitulovat a to v podobě čtyř novoročních článků, ten první si právě čtete. Připomeneme si deset nejvýraznějších osobností Ulice za rok 2010. Každá osobnost se něčím významným zapsala, v loňském roce jich bylo spousty, já jsem vybral opravdu deset nej, které jsou poskládal ne podle oblíbenosti, ale podle toho co kdy která osobnost prožila.

"OBRÁZEK NENÍ K DISPOZICI" Už za pár hodin vypukne mejdan roku z obýváku

A je to tady, velký mejdan roku z obýváku, který již druhým rokem připravuje nejsledovanější televize u nás TV Nova startuje už za pár hodin. Kdo čeká nudu, tak se plete, přesně v osm večer vypukne velký mejdan přímo v obýváku u Simony Pavlicové z Ulice, kam dorazí spousta hvězd, které můžete znát z TV Nova ale mimo televizi, dorazí totiž i pěvecké hvězdy. Rozhodně se máme na co těšit a i Simona bude pěkně překvapená.

"OBRÁZEK NENÍ K DISPOZICI" Připomeňte si... Silvestrovské epizody Ulice

Můžeme pomalu odpočítávat starý rok a vítat rok nový, pojďme trochu zavzpomínat a podívat se společně na epizody Ulice, které se vysílali na Silvestra v minulých letech. Letos bohužel dostala Ulice poprvé pauzu a tak jsme poslední díl v letošním roce mohli vidět na Štědrý den a další díl uvidíme až 10. ledna 2011. Silvestr v Ulici tedy úplně vynechán, tedy co se týče klasických epizod, čeká nás totiž silvestrovský speciál se Simonou.

"OBRÁZEK NENÍ K DISPOZICI" Připomeňte si... Silvestrovské speciály Ulice

Poslední dva dny zbývají do konce roku 2010, již zítra nás čeká Silvestr, tedy velké oslavování, loučení se starým rokem a přivítání nového roku 2011. Slavit můžete i doma u svých obrazovek a to díky TV Nova, která pro nás připravila velký Mejdan roku z obýváku a speciály svých pořadů, letos se celý Mejdan bude točit kolem obýváku Simony Pavlicové, kam přijdou nečekaní hosté, zde si ovšem můžete připomenout jak vypadali silvestrovské speciály Ulice v minulých letech.

"OBRÁZEK NENÍ K DISPOZICI" Ulici si na Štědrý den nenechalo ujít 50% diváků

A máme po svátkách, tak dlouho se na to každý připravuje a najednou než člověk řekne švec tak je konec. Je tedy na čase začít rekapitulovat jak letošní vánoční svátky dopadly. Samozřejmě my se zaměříme na seriál Ulice a to na její sledovanost, Ulice se totiž může pyšnit opravdu skvělou sledovaností, kterou získala na Štědrý den, kdy většina lidí třeba ještě rozbaluje dárky nebo poslouchá koledy.

"OBRÁZEK NENÍ K DISPOZICI" Také na Štědrý den nás čeká Ulice, na co se můžete těšit?

Už třetí rok vychází Štědrý den na všední den a v tyto dny nikdy nechybí seriál Ulice, proto i v tento tak sváteční den v programu TV Nova nemůže Ulice chybět. Tvůrci Ulice každým rokem slibují, že Ulice na Vánoce bude velmi zajímavá a plná překvapení, zatím se slib vždy splnil, protože každý rok byl Štědrý den v Ulici něčím zajímavým a významným a letos to rozhodně nebude žádná vyjímka, možná nás čeká ten nejlepší díl, který se na Štědrý den vysílal.

"OBRÁZEK NENÍ K DISPOZICI" Připomeňte si... Štědré dny v Ulici

Dnes jak všichni určitě moc dobře víte je Štědrý den. Všichni se už těší na dárečky a pracující lid má v práci volno (tedy kromě vyjímek, např. lékařů, hasičů, policistů atd.). Volno nemají ani pracovníci TV Nova, ti nám totiž musí pouště nejkrásnější pohádky a přesně v 18 hodin nám někdo musí zapnout naší Ulici, bez ní už by to snad ani nebyl Štědrý den. Ulice na štědrý den bývá už tři roky, tedy od roku 2007, v roce 2005 a 2006 vycházel Štědrý den na víkend a to se Ulice nevysílá. Pojďme si připomenout, jak vypadli ty předchozí Vánoce v Ulici.

"OBRÁZEK NENÍ K DISPOZICI" Poslední epizody v tomto roce, co nás čeká?

V roce 2010 nás čeká už jen posledních pět epizod seriálu Ulice a pokud si myslíte, že se spousta věcí uzavře, aby se od nového roku mohlo začít znovu, tak se pletete, spíše naopak, tento týden se "načnou" dost zajímavé události, které budou jednou z hlavních příběhů v novém roce. Jeden z těchto příběhů je například Ingrid, ta bude mít tento týden dvě nečekaná návštěvy a v obou případech to bude velmi zajímavá a nečekaná návštěva.

"OBRÁZEK NENÍ K DISPOZICI" Jaké hosty si pozve Simona na Silvestra do svého obyváku?

Za dva týdny už bude nový rok, tedy rok 2011, ten se musí náležitě přivítat a k tomu slouží Silvestr, každý ho slaví po svém, někdo vyrazí do útulné hospůdky se svými přátely, někdo má raději bouřlivější oslavy, tak bude slavit třeba někde na diskotéce, někdo třeba na horách a ostatní třeba jen doma v obýváku a doma v obýváku zůstane letos i Simona Pavlicová, ale rozhodně nebude sedět u televize, udělá pořádnej mejdan roku.

"OBRÁZEK NENÍ K DISPOZICI" Jak tráví Vánoce Uličníci z Ulice?

 
Od dnešního dne přesně za týden je to tady. A co vlastně? No přeci Vánoce a tolik očekávaný Štědrý den, na který se těší snad každý kdo má rád aspoň trochu Vánoce. A na Vánoce se těší i Uličníci z Ulice, proto si v tomto speciálním předvánočním článku prozradíme něco málo o některých hercích z Ulice a jejich Vánocích. Tak si určitě tento článek přečtěte až do konce.
....více zde...

"OBRÁZEK NENÍ K DISPOZICI" Uličníci se opět sešli na Vánočním večírku

Opět po roce se herci, tvůrci a celý štáb seriálu Ulice sešel na vánočním večírku Ulice. Je to již takovou tradicí a vánoční večírek Ulice se pořádá každý rok, stejně jako třeba předprázdninový večírek, všichni z Ulice jsou totiž skvělá parta, kteří se rádi sejdou nejen při práci, ale také po práci, aby si společně užili trochu té zábavy, poklábosili co nového a rozdali si třeba i dárečky. Takovej vánoční večírek se konal ve čtvrtek v centu Prahy.

"OBRÁZEK NENÍ K DISPOZICI" Ulice na Štědrý den ano, pak týden ne! A co Silvestr?

Před pár dny jsme vás informovali o tom, že i letos se bude seriál Ulice vysílat také na Štědrý den, ovšem tentokrát mám pro vás špatnou zprávu. Ulice sice na Štědrý den bude, ale pak si dáme týden pauzu. Od 27.12. do 31.12. 2010 se totiž seriál Ulice vysílat nebude, TV Nova místo Ulice zařazuje klasické české filmy jako jsou třeba Sestřičky, Drahé tety a já a jiné české filmy, mezi svátky tedy Ulici neuvidíme.

"OBRÁZEK NENÍ K DISPOZICI" Program TV Nova na Štědrý den, první a druhý svátek...

TV Nova jako poslední z českých televizí prozradila svůj program na Vánoce. Už v pátek jsme vám prozradili největší hity letošních Vánoc na Nově, v tomto článku si můžete přečíst celý program na Štědrý den, na první a druhý svátek vánoční. Nova opět nabídne nejvíc klasických českých pohádek a filmů.

"OBRÁZEK NENÍ K DISPOZICI" I letos nám Nova na Štědrý den dá dárek v podobě Ulice

TV Nova opět potvrzuje, že jeden z nejoblíbenějších seriálů současnosti seriál Ulice bude dodržovat svou tradici a bude se vysílat každý všední den a to včetně různých státních svátků nebo Vánočních svátků, proto i letos uvidíme Ulici také na štědrý den, stejně jako v minulých letech. Jen připomínám, že seriál Ulice je jediným českým seriálem, který se vysílá i na Štědrý den, takže v tento den žádný jiný seriál neuvidíte.

"OBRÁZEK NENÍ K DISPOZICI" Nova bude na Vánoce opět pohádková, odvysílá i tradiční...

České televize pomalu odkrývají televizní program na letošní Vánoce. Vyjímkou není ani TV Nova, která již tradičně jako každý rok nabídne nejvíce klasických českých pohádek, včetně té nejkrásnější v hlavní roli s Libuškou Šafránkovou a Pavlem Trávníčkem, tedy Tři oříšky pro Popelku. Tuto pohádku bude TV Nova vysílat opět na Štědrý den, tedy 24. prosince před osmou hodinou večerní, ale čekají nás i další české pohádky.

....více zde...