Narozeninové speciály 22. srpna 2009

Web - slavíme krásné druhé narozeniny

Nej foto - hledáme nejsympatičtějšího fanclubáka

Fotogalerie - fotky našeho webu k narozeninám

Návštěvnost - speciální graf k našim narozeninám

Puzzle - speciální puzzle k narozeninám

Ulice a film - velké události našeho webu

Hudba - dvě krásné narozeninové písničky

Hledej rozdíly - hledejte rozdíly na "našem webu"

Co by jste popřáli našemu webu k druhým narozeninám? (fanclubáci za přání získají pět bodů, ale jen pokud ještě webu nepřáli ve fanclubu v sekci Váš názor)

Vaše přání

ja preju tomuhle vebu vse nejlepsi aby tady bylo jeste vic zajimavych veci o hercich,a tak dale to je vsechno.

Michaela

Ahojky Kubo, ale i myško, Marcelko a ostatní tady
Jako sousedka z růžověnky si dovoluji popřát tomuto webíku i nadále velikou návštěvnost, žádné zloduchy a Kubovi i nadále úspěšné tvoření a plno nových nápadů.
Diskuzi máte naprosto vymakanou a jste stu super lidičky, tak hodně zdaru a všem pevné zdraví, abyste si webík užívali jen v pohodičce...
papáček...

Petra

Webu bych strašně moc přála hodně návštěvníků,štěstí a hodně úspěchu.Potom bych mu samozdřejmě popřála taky to,aby vydržel co nejdýl.Tento web ode mě dostává známku:1*

Hanka

Tady bych chtěla našemu webíku popřát k druhým narozeninám, aby jsme tady oslavili ještě hodně narozenin, aby to s náma náš adminek Kuba vydržel až do dalekého konce.

kyweta

Tak já bych webu popřála hlavně všechno nejlepší, hodně návštěvníků, a ať vydrží co nejdýl

Simonkaaa

Já bych chtěla popřát aby ulice mněla hodně návštěvníku a fanclubáku a hlavne hodne uspechu

klara112

Našemu hlavnímu partnerovi tedy neoficiálnímu webu Ulice bych popřál hodně úspěchů v pokračování webu. Dále také bych chtěl poděkovat Kubovi za tento prestižní web a doufám, že naše spolupráce bude poračovat tak dobře jako dosud ještě hodně dlouho....
To vše přeje

Redakce webu www.ordinace2.wbs.cz (Hlavní partner)

Všechno nejlepší a hlavně aby ulice nikdy neskončila a pořád se jen a jen zlepšovala a rozvijela

Blanka

Webe, přeju Ti k Tvým narozeninám, ať se na Tebe proklikává ještě více lidiček než doposud ...

Evka

Hodně návštěvníků,novinek,aby dlouho vydržel pořád se zlepšoval a hodně zdraví.

Ivetka

Ahoj, přeji webu, aby vydržel co nejdéle, aby se pořád zlepšoval a taky hodně zdraví.

Móňa

Takže Vašemu webu přeji hodně úspěchů ať se mu daří i nenadále tak dobře a ať má hodně nývštěvníků.

J@NuLka

Ahojky,no samozřejmě vše nej-jak Kubovi,tak i webu.Je príma vidět jak tento web spolu s námi stárne a je jen o 22 dní a nějaký ten rok mladší jak já, nejvíce se mi asi líbí rubrika testy,protože já moc ráda luštím a nebo také Kdo jsem,protože i tohle mě velmi zaujalo.Vymyslela jsem novou rubriku,tak snad jí tu zveřejníte a to je právě to co bych tu chtěla mít jako novinku.Mějte se fajn,hezký den.Pozorná fanclubačka Kateřinka H.

K@tush

Hodně štěstí,neboť v něm je víra,hodně zdraví,neboť v něm je síla,hodně lásky,protože bez ní nelze žít a fanclubáků ještě VÍC

Věrka

Abyste, Kubo, řídil ten převážně "GirlsTalk" stejně zdárně jako dosud. Nemám výhrady.

Dana

Já bych vám chtěl popřát vše nejlepší Ať vás to baví a ať máte čím dál více fanklubáků a návštěvníků. A přeji krásný,štastný a veselý druhý rok.

pholl

Co popřát ,,našemu" SKVĚLÉMU webu?Snad aby sem přibývalo ještě mnoho dalších fanklubáků,kteří mají Ulici rádi,Kubovi nedošli nápady,trpělivost a aby nás nikdy neopustil.Dále aby web běžel až do samotného konce seriálu Ulice.No prostě VŠECHNO NEJLEPŠÍ!!!!!!!!!!!

bajda

No tak webu bych hlavně popřál, aby dál pokračoval a ani ho nenapadlo na chvíli , že by se zrušil nebo přestal obnovovat.

Zdeněk78

Webu přeju všechno nejlepší, ať je stejně nekonečný a oblíbený jako seriál Ulice. Jen tak dál Kubo

simule

Ahoj! Webu ulice bych popřála dlouhé trvání! Když seriál Ulice má být nekonečný, tak ať i web je nekonečný!

Martina

2 roky je dlouha doba a webu bych poprala vsechno nejlepsi a dlouho aby tu byl s nami jsem moc rada ze jsem muzu chodit a nejvic me bavi pexaso a sudoku.

bafanek

Webu přeju všechno nejlepší,nové členy a spoustu nových nápadů!

Monika

Já přeji webu vše nej nej. Přeji mu ať má další nové fanclubáky a hodně nových a zajímavých článků a hodně štěstí do dalších let!!!!!!!!

BiggiS

Já bych popřála webu aspoň stejně nebo ještě více členů, hlavně aby měli pořád dobré nápady a byli tady s námi aspoň ještě další 2 roky, ale klidně i víc.

Marie

Přeju webu a Kubovi a aby to vydrželo hodně roků, je to vůbec lepší web než oficiální kde je málo informací. a meilem ti pošlu dárek.

mike63

Web se mi strašně moc líbí,jsem už na něm závislá.Baví mě pak rozebírat díly,když skončí Ulice,protože někdy je člověk z toho tak rozhozený,co se tam stalo,že to potřebuje s někým rozebrat a poslechnout,co si o tom myslí i jiní.Jako třeba,když jsme prožívali stalking,Vasila atd.Těší mě ale i to,že tu poplkáme i o jiných věcech,i o sobě už ledaco víme,jsme kamarádí,to se mi moc líbí.Srašně moc bych webu přála,aby vydržel co nejdýl a byl pořád tak skvělý a aby náš admin měl na nás stále čas a chuť vymýšlet nové a nové věci.Kubo:děláš to moooc dobře...

Marcela-Márč

Náš milý webe, k tvým druhým narozeninám ti přejeme hodně návštěvníků, jak nových tak stálých.Máme skvělého admina , tak se admine Kubo drž a doufám , že náš web bude mít dlouhou živnotnost.Je skvělý!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Eva Tulisová

Kdybych byla hodně osobní, pro mě je výročí den, kdy jsem tenhle web našla..pochopila jsem, že i neviditelní přátelé z pár řádků dostavají den odedne silnější obrysy a dnes mám pocit, že jsme všichni jedno velké příbuzenstvo. Líbí se mi, že není stryktně dodržováno téma Ulice, ale, že si zde můžeme postěžovat, pochlubit se, pomoci si, když je to jen trochu možné, prostě není to plácání do vody...bavíme se a svým způsobem k sobě patříme...co bych popřála webu?..no, hlavně aby nás náš Admin neopustil, aby pro nás dál dělal možné i nemožné, aby se s námi dokázal bavit na stránkách diskuze jako doposud...a co dál..nevím, já jsem na výsost spokojená, proč za každou cenu měnit něco , co funguje...ale přeci, vymazání lidí, kteří se přihlásili a pak nevědí proč...to byl skvělý nápad, možná bych dala do pravidel, že nějakou "fotku"; by měl dát každý při přihlášení...nejde o obličej ..ale o to, že třeba i z té upoutávky poznáme, co koho baví...a ty mimča jsou super...škoda, že jich není víc...
Přála bych si aby kamarádi vydrželi, Kubovi hodně nápadů a aby jsme se tu za rok sešli a rekapitulovali (i když je to Petrova výsada)...jak bezva se ten třetí rok povedl...mám tu ráda všechno, hry, testy, ponocování, černý humor...a hlavně...hlavně Vás všechny, jste moje rodina, můj útěk před nepříjemnostmi které mi šmejdí kolem dveří...a za to vám všem a Kubovu webu, moc děkuju.

myška

Je to fajn web.Přeji mu vice uspěchu a více fandu a taky to aby nezanikl,pač jsou tu novinky a je to supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer!

jiskra27

Chodit sem na web a "užívat si ho" je lehké a snadné, ale popřát mu a zvolit ty správný slova je věc o hodně těžší... Jednoduše bych chtěl tomuto webu popřát ještě mnoho dalších let strávených se seriálem Ulice, mnoho fanoušků, ukázněných a bodůchtivých fanclubáků, hodně diskutujících a také aby přežil ve zdraví všechny útrapy, lásky a strasti našich seriálových hrdinů... Prostě : "Všechno nejlepší !"

Petr

Ulice mě baví od prvního dílu. Ale odmítala jsem se dívat na Evu a Vaška,tak vlastně jenom z tohodle webu vím, o čem vlastně ten díl byl.A proto jsem ráda, že existuje.Popřála bych, nejen webu ale i všem námahlavně Kubovi, aby bylstále lepší, vtipnější, aktuálnější,ať se líbí všem co ho navštíví. Navázali jsme tady hodně přátelství, která nám doufám vydrží dlouho i když jsme věkově rozdílní. A ještě mu přeju ať ho nenavštíví žádný virus a ani špatní lidé. Tak si připravme lednic na šampíčka,bude velká pařbáááááááááááá!

kyweta