Našli jste tento web? Zde je pouze náš archív, hlavní web najdete na adrese www.fanclub-ulice.wbs.cz, na který se dostanete i kliknutím na následující obrázek

 

Léto je v plném proudu, sluníčko svítí, občas nám do toho i zaprší, ale většinou je venku krásně, každý si užívá léto po svém, někdo tráví dovolenou u moře, někdo u českých vod a někdo si zajde na krásně vychlazené pivečko. Komu se v takovém horku nechce vyjít ani ven, tak může zůstat doma a trávit volný čas třeba s naším webem, protože my pro vás pracujeme i přes léto a máme pro vás vždy spousty zábavy, spoustu speciálů a skvělých informací.

Někdo z vás možná přes léto chystá oslavu, důvodů může být několik, třeba chystaná svatba nebo narozeniny. I náš web bude přes léto slavit své narozeniny. Věrní fanoušci našeho webu možná vědí, kdy narozeniny slavíme, náš web byl založen přesně 22. srpna 2007 ve 20 hodin večer. Takže na českém internetu jsme již třetí rok, pěkně rosteme a to se musí rozhodně oslavit. Protože 22.8. bude letos neděle, tak jsem se rozhodl, že oslavu přesunu na pondělí 23.8. 2010.

Do našich narozenin tedy zbývá přesně jeden měsíc a do oslavy jeden měsíc a jeden den. Na to vás poutá již několik dní upoutávka na hlavní stránce hlavní webu i fanclubu. Z upoutávky se můžete dozvědět, že v den oslavy na vás čeká velká dávka zábavy (ještě více zábavy než teď), těšit se můžete i na zajímavé speciály, které se budou týkat našeho webu. A také si budete moc přečíst, co k našim třetím narozeninám přeji ostatní.

Ovšem největší překvapení, které nás na naší oslavě čeká je jedna velá akce, kterou jsem nazval Akce "Kulový blesk" zatím vám nemohu prozradit žádné další informace, protože je zatím vše přísně tajné a co se bude dít vím pouze já a pár vyvolených fanclubáků. Rozhodně vám mohu slíbit, že se máte na co těšit a rozhodně to bude velká akce.

Co by jste popřáli našemu webu ke třetím narozeninám? (fanclubáci za přání získají 3 x 3 bodů, ale jen pokud ještě webu nepřáli ve fanclubu v sekci Váš názor a proč 3 x 3? Protože slavíme 3. narozeniny, fanclubáci tedy celkem můžou získat devět bodú).

Přání od našich fanoušků....

Uliční webíku milý,
trávím s tebou volnou chvíli,
jsi můj dobrý kamarád,
každý z nás je tu rád.

Je tu spusta zábavy i legrace,
vzpomínám i na prohýřené noce.
Přeju hodně nových nápadů,
chci s tebou být do důchodu.
Už se na sraz těším,
v to že bude věřím.

>>> simule

Náš klub slaví tři už léta
nikdy po něm nebude veta.
Udrží se , my to víme
my se o to zasloužíme.
Budem psát a psát a psát
a bude nám všem dobře - snad.
Co snad - to fakt určitě
sejdeme se , budem zpívat,
budem hrát, až Nyklová pukne zlostí
a Lumír nenapíše žádný referát.

>>> Hanálka

Co popřát webu ? Samozřejmě jen to nejlepší, hlavně aby mu dal pokoj pan webber s výpadky, nenapadaly ho žádné počítačové viry, neotravoval ho žádný rádoby diskutující a rušitel klidu a pohody, no a také hodně nových a snad i zapálených a stálých návštěvníků, kteří by doplnili naší partu alespoň v diskuzi :-) anebo v Hvězdě měsíce. Proto přeji všechno nejlepší a připíjím !:-)

>>> Petr

Kolegové z ulice
já vám přeji velice
spokojenost, štěstí, zdraví...
jak se správně v přáních praví.

K tomu ještě prima díly,
celý národ na ně civí...
Ulice je prostě boží,
tak ať se vám stále množí...

Kubovi přeji dál jen skvělé nápady,
Webíku lidičky plné dobré nálady.
Mějte se stále fajn, radostně však hned
Za Klubík Růžováků vám tu přeje Pett

>>> Pett z Růžovky

Webu bych chtěl popřát, aby se mu stále dařilo, jako se mu daří teď. Aby byl stále místem, kam všichni můžou přijít pro informace, pro zábavu, ale i jen tak na pokec do diskuze se svými kamarády. Ať je stále tak úspěšný jako televizní Ulice a ať se mu (nebospíše diskuzi, která k němu patří) vyhybá pan Weber s výpadky. Tak všechno nejlepší!

>>> Chris

Já bych vašemu webu popřála, aby lidé kteří ho jednou navštíví si ho dali do záložek a často se k vám potom vraceli. Stejně tak to dělám já. Baví mně! Najdu tam plno zajímavostí o hercích a hlavně si čtu aktuální díly. Jsem vždycky hrozně zvědavá, co se bude dál dít a nechce se mi čekat :-)

>>> Martina

Webu bych rád popřál jen to nejlepší do dalších ,,úspěšných" let,hodně štěstí,jak se říká a plno fanklubáků!!! :-) :-) :-)

>>> Radek

Za náš web chceme popřát našemuhlavnímu partnerovi jen to nejlepší i v dalších letech. Tento web je skutečně jedinečný a zaslouží si obdiv čtenářů. Obdiv si nezaslouží jen tento web, ale předevčím jeho tvůrce- Admin Kuba!
Ještě jednou všechno nejlepší!

>>> Admin ordinace2.wbs.cz - Roman.P

Já bych našemu webu přála,aby ještě dlouho fungoval,tak jak funguje,,,aby jsme se nadále setkávali na diskuzi,poplkali a byli pořád tak dobrá parta.A hlavně,aby to Kubu ještě bavilo to pro nás dělat,protože bez něj bychom náš web neměli.

>>> Marcela-Márč

Chtěla bych touto cestou pogratulovat krásnému uličnímu webu, který jsem si velmi oblíbila, a na který velmi ráda chodím. Webu přeji ať má sposty stávajících i nových návštěvníků, kterým se web líbí. A Kubovi děkuji za to, že tyto stránky vytvořil a tak pěkně se o ně stará a věnuje mu spousty času. Takže všechno nejlepší!!!!

>>> Móňa

Zlatá rybko, mám tři přání,
ať náš Klub je jen pro kamarády k mání,
druhé je od srdíček poslaný,
ať nám Kuba neuteče od psaní
a to třetí, co si přát?
Ať v Ulici můžem někdy s Henrym hrát, ať nás Nova znova volá, ať se Simča zas neschová, ať každý ví, že jen Fanklubáci z Ulice, mají k nim blízko - velice!!!

>>> myška

přeji k narozeninám hodně zdraví a štěstí-hodně nových dílů a postav

>>> Stanislav

Na tento web jsem narazila při hledání seriálu Ulice. A jsme strašně ráda za to že jsem ho našla :-) Ulice mě baví a seznamovat se tu se skvělými lidmi, hádat, soutěžit atd... mě velmi nadchlo. Admin tohoto webu tedy Kuba, je fajn že takhle na webu Ulice pracuje. I jemu bych chtěla popřát hodně štěstí do jeho osobního života i do času stráveného na tomto webu. No a tomuto webu přeji hodně síly a aby nabíral co nejvíce lidí a aby byl pořád tak zábavný a skvělý jako je teď .-) snad jsem to napsala aspoň trochu dobře :-) Co víc popřát? Prostě VŠE NEJLEPŠÍ!

>>> kyweta

Ulice slaví 3. narozeniny, to je věk, kdy většina dětí začíná chodit do školky a tak se jim mění dosavadní život, poznávají nové kamarády. A s Ulicí je to vlastně taky tak trochu stejné, protože sem vstupuje mnoho nových obyvatel, začínají nové příběhy. Atak bych Ulici popřála at se jí i nadále daří jako dosud, at má sledovanost stále vyšší a at pomalu dojde až k šestým narozeninám, kdy začíná další školní věk. Hodně štěstí a velkou sledovanost

>>> Alena

Na tento web jsem narazila při hledání seriálu Ulice. A jsme strašně ráda za to že jsem ho našla :-) Ulice mě baví a seznamovat se tu se skvělými lidmi, hádat, soutěžit atd... mě velmi nadchlo. Admin tohoto webu tedy Kuba, je fajn že takhle na webu Ulice pracuje. I jemu bych chtěla popřát hodně štěstí do jeho osobního života i do času stráveného na tomto webu. No a tomuto webu přeji hodně síly a aby nabíral co nejvíce lidí a aby byl pořád tak zábavný a skvělý jako je teď .-) snad jsem to napsala aspoň trochu dobře :-) Co víc popřát? Prostě VŠE NEJLEPŠÍ!

>>> k@tush

Náš web je jedničkovej a já mu přeju k jeho třetím narozeninám, aby byl pořád tak príma jako je dosud, aby byl s náma hodně dlouho , a aby každé jeho další narozeniny byly fajn.

>>> Hanálka

Webu našemu milému,přeji mnoho a mnoho nových fanclubáků,takových jaké má webík doposud a to jsou opravdu super fanclubáci,třetí narozeniny jsou pro vstup do školky,ale tyto třetí narozeniny jsou něco mnohem víc,jsou plné přátel,kteří se nevidí,ale přes webík jsou velcí kamarádi,dělí se o své radosti,starosti a jiné pěkné chvilky,tak ať to takhle našemu webíku vydrží až do maturity,to mu přeji z celého srdíčka.

>>> Věrka

Náš milý webe, přeji ti krásné narozeniny, je super , že jsi s námi už 3 roky, a doufám, že i nadále s námi budeš. Přeji ti stále víc víc a víc fanclubáku. Vše nejlepší!!!!!

>>> Eva Tulisová

Z plínek vyšel webík Uliční,
zapracoval dobře, Kubík - Uličník :-)
Ať stále radost jemu i nám přináší,
a hodně dobrých fanoušků a přátel vynáší :-)
Ať jsou tu rádi všici, co sem zavítají,
hodně dobrých nápadů a příspěvků sem dají.
Ať dílo Uliční stále vzkvétá a dožije se webík dalšího krásného léta.
Dílu zdar !

>>> SiP

nejdříve chci webu popřát hodně štěstí.a 3 roky už je dlouha doba to je věk už do školky

>>> bafanek

Vše nejlepší,webu přeju :-) doufám že co nejdéle vydrží :-) Webííkuu,už budeš pít sunar a néé mlíko od maminky

>>> Hašiš