OD 23.8. 2010 NÁS NAJDETE POUZE NA

WWW.FANCLUB-UIICE.WBS.CZ

NA WEB PŘEJDETE KLIKNUTÍM NA OBRÁZEK

Valentýnský pár

Již podruhé v historii našeho webu budeme hledat ten nejkrásnější, nejzamilovanější,... pár Ulice. A protože tato soutěž probíhá na Valentýna, tak se soutěž jmenuje Valentýnský pár.

Hlasovat můžete pomocí ankety, ve které najdete 11 "uličních" párů, vy svými hlasy zvolíte ten nejkrásnější pár seriálu Ulice.

Pod tímto textem najdete dvě ankety, jedna je určená pro standartní soutěž Valentýnský pár a druhá anketa je pro speciál Valentýnského páru (tuto anketu rovněž najdete ještě níž pod fotkami nominovaných na Valentýsnký pár), kde najdete další podrobnosti o tomto speciálu.

!!!! Hlasování skončilo !!!!

                            

Nejkrásnější pár Ulice je podle vás Lenka Drápalová a Jarda Hejl. V anketě v soutěži Valentýnský pár získala tato zamilovaná dvojice celých 25% hlasů (49 hlasů), na druhém místě skončil pár Gábina a Hynek s 24% hlasů (47 hlasů). Třetí místo obdržel pár Miriam Hejlová a Vlastimil Pešek, kteří získali 29 hlasů, v procentech to je 15%. Jak skončilo ostatní páry se můžete podívat v anketě, ve které již nelze hlasovat.

Co se týče speciálů soutěže Valentýnskýk pár, tam je vítězstvé úplně jasné, podle vás by se k Simoně nejvíce hodil Richard Zajíček, zatím to ovšem nevypadá, že by tento pár spolu mohl být. Simona a Richard spolu získali 72% hlasů, což je 99 hlasů. Na druhém místě skončila Simona se zatím posledním nápadníkem Ginem, získali spolu 12% hlasů (16 hlasů). Třetí místo má Simona se Sochorem, získali 9% hlasů (13 hlasů), jak dopadli ostatní pánové k Simoně? To se podívejte do ankety.

Anička + Bedřich 

 Gábina + Hynek

Jitka + Olda

Kateřinia + Boris

Lenka + Jarda

Libuška + Matěj

Lucie + Bedřich

Miriam + Vlastimil

Monika + Ben

Světlana + Lumír

Vanda + Ben

Valentýnský pár - speciál

Tento speciál je takové okořenění soutěže Valentýnský pár, hlavní roli v tomto speciálu má Simona Pavlicová a šest mužů jejího života. Jde o její partnery, ať už to jsou ti, se kterými vydržela několik měsíců nebo ti, se kterými byla jeden víkend či den nebo jen ti, co do ni byli zamilovaná + jeden, který podle diváků by se k Simoně nejvíce hodil.

V této anketě tedy hledáme nejlepšího muže pro Simonu Pavlucovou, anketu rovněž najdete hned na úvodu.

Simona + Gino

Simona + Milouš

Simona + Pepan

Simona + Richard

Simona + Rocky

Simona + Sochor