NEJvtipnější vyhrává

 

Neoficiální web a fanclub seriálu Ulice pořádá další velkou soutěž. Po takových soutěžích jako byla Nej postava, Miss a Missák, NEJ Ulice a další je zde něco úplně nového a věřím, že vás tato soutěž bude bavit.

Název soutěže je NEJvtipnější vyhrává a hlavním symbolem soutěže je smějící se smajlík, z názvu i ze smajlíka jde tedy poznat, že zde půjde o něco vtipného/zábavného, ano je tomu tak, opravdu hlavní cíl soutěže je nejvtipnější a to nejvtipnější vyhrává.

Lumír Nykl, Simona Pavlicová, Pepan Pavlica, Vlastimil Pešek, Otík Puklický a mnozí další jsou ti od kterých můžeme slyšet opravdu ty nejlepší a nejvtipnější hlášky a právě tu  nejlepší budeme v této soutěži hledat.


SOUTĚŽ NEJVTIPNĚJŠÍ VYHRÁVÁ


26.4. 2011
Jsme v závěru celé soutěže, tři měsíce, tak dlouho jsme hledali nejvtipnější hlášku ze seriálu Ulice, ze všech hlášek, které v soutěži byly jsme svými hlasy nakonec vybrali jednu jedinou a to od pana Peška, tato hláška zazněla v Ulici přesně na štědrý den a to 24.12. 2009.
 


Vítězné hlášky, které postupují do dalšího kola (mezi nejlepších top 2 hlášky)


 
        

Vítězné hlášky, které postupují do dalšího kola (mezi nejlepších top 3 hlášky)

   

 


Vítězné hlášky, které postupují do dalšího kola (mezi nejlepších top 6 hlášek)

   
       

Vítězné hlášky, které postupují do dalšího kola (mezi nejlepších top 12 hlášek)

     
     
     
     


Pokračování soutěže

Jak bude soutěž probíhat dál? Po nominacích následují tzv. semifinálové duely. Každý týden budou probíhat vždy tři duely, v každém duelu budou dvě hlášky, pro které budete moc hlasovat, ta hláška, která získá více hlasů postupuje do dalšího kola, z každého týdne tedy postoupí celkem tři hlášky a takhle to bude probíhat celkem čtyřikrát, protože máme vybraných 24 těch nejlepších hlášek.

Po skončení semifinálových duelů budou následovat finálové duely. Budou probíhat úplně stejně, v duelech budou bojovat hlášky, které postoupili ze semifinále, takhle jich bude už jen 12 a pak nás bude čekat velké finále, kde se utkají tři nejlepší hlášky.
Soutěž organizuje web www.fanclub-ulice.wbs.cz
své dotazy pište do diskuze nebo na ulice.wbs@seznam.cz