16.1. 2010

Je to již týden co jsme vyhlásili vítěze soutěže o nejlepší postavu Ulice Nej postava 3, vítězkou se stala Simona Pavlicová, na druhém místě skončila Miriam Hejlová, ale tohle všechno již určitě moc dobře víte. Co, ale možná nevíte, jsou výsledky celé soutěže. Kolik vůbec měla hlasů Simona a jak si vedla celou soutěž? Byla stále na prvním místě nebo byl favoritem někdo u koho by jste to vůbec nečekali? A kdo měl namále, ale porota ho nakonec zachránila? To se dozvíte již v tomto velkém speciálu, tak si ho určitě podrobně přečtěte.

1. finálové kolo

Úplně první finálové kolo skončilo určitě velkým překvapením nejen pro mě, ale i pro naši porotu. Ta se totiž musela rozhodvat, zda-li má vyhodit Miriam Hejlovou nebo Vojtěcha Bařinku. Je to opravdu tak, i když Miriam skončila na druhém místě, už v prvním finálovém kole měla opravdu namále a skoro ze soutěže vypadla, naštěstí ji porota zachránila a většiina porotců i když také neradi označili na vyhazov kapitána Bařinku, ten soutěž v prvním finálovém kole opustil, porota se tak na "vyhazovu" shodla i s hlasujícími návštěvníky. Celkem jste poslali 180 hlasů a absolutní vítězkou tohoto kola byla Thea Nekonečná. Vítězka soutěže Simona skončila na druhém místě.

2. finálové kolo

Také v druhém finálovém kolo se naše odborná porota shodla s hlasujícímí. Podle hlasů by totiž vypadla Monika Farská, ta se dostala před porotu s Matějem Jordánem. Porota se musela rozhodnout a nakonec většina rozhodla, že vypadne Monika Farská. Na prvním místě v druhém finálovém kolo opět skončila Thea Nekonečná a Simona byla druhá. Thea byla tedy velkou favoritkou soutěže a to by možná většina z vás vůbec nečekala. Celkem jste do druhého finálového kola poslali 199 hlasů.

3. finálové kolo

Ve třetím finálovém kole jsme s porotci opět zažili šok, já tedy větší. Protože Miriam Hejlová skončila na posledním místě a kdyby měly rozhodovat jen hlasy návštěvníků, tak Miriam bohužel vypadne, zdá se tedy, že i když Miriam patří k těm nejlepším postavám v Ulici, tak v naší soutěže se ji moc nedařilo, tedy jen ze začátku, pak přišel zlom a Miriam skončila na druhém místě. Před porotu tak už podruhé šla Miriam Hejlová a dvakrát za sebou také Matěj Jordán. Tady porota moc dlouho nepřemýšlela a kromě jednoho porotce se všichni shodli na vyhazovu pro Matěje Jordána, ten tedy soutěž opustil. Do třetího finálového kola jste poslali 195 hlasů a první dvě místa nebyly opět žádným překvapením. Na prvním skončila opět Thea a na druhém Simona.

4. finálové kolo

Přišlo nejtěžší finálové kolo, čtvrté finálové kolo totiž bylo opravdu nejhorší, hlavně pro naši porotu. Členové poroty se totiž museli rozhodnout, jestli vypadne Vlastimil Pešek nebo Miriam Hejlové a tohle rozhodnutí bylo pro všechny velmi těžké a snad každý porotce by mě v ten den nejraději ukamenoval, ale bohužel rozhodli tak hlasy návštěvníků. Podle hlasů by ovšem měla vypadnout Miriam Hejlová, která opět získala nejméně hlasů a již podruhé ji postup vyšel jen tak tak. Porota tedy rozhodli i když z těžkým srdcem, že soutěž opustí Vlastimil Pešek. Celkem přišlo ve čtvrtém finálovém kole 170 hlasů a na prvním místě nečekaně skončila opět Thea. Na druhém pak Tereza Jordánová, Simona skončila až na pátém místě.

5. finálové kolo

V pátém finálovém kolo bylo velké drama pro dvě naši porotkyně, každá totiž měla celou soutěž svého favorita, jedna Henryho a druhá Jardu a zrovna tito dva pánové spolu šli před porotu a jeden odešel z vyhazovem. Nakonec tedy vypadl Jarda Hejl, i když podle hlasů vypadnout neměl. Porota se tak opět s návštěvníky neshodla. Celkem v pátém finálovém kolo přišlo 153 hlasů, poprvé skončila na prvním místě vítězka celé soutěže Simona Pavlicová a sesadila tak zatím stále favoritku Theu Nekonečnou, ta skončila na druhém místě a začalo se dařit už Miriam Hejlové, která skončila na třetím místě.

6. finálové kolo

Kdo vypadne v šestém finálovém kolo už záleželo pouze na hlasech v anketě. Porota totiž své poslední slovo řekla v pátém finálovém kolo a od šestého už každá postava vypadla podle toho, kdo měl nejméně hlasů. Černý Petr nakonec padl na Henryho Rettiga, které už měl namále v pátém finálovém kolo, jeho vyhazov se tedy potvrdil a soutěž opustil. Celkem přišlo v šestém finálovém kolo 178 hlasů. První tři místa už patřili naši také finálové trojce Simoně, Miriam a Thee. Přičemž Thea skončila na třetím místě.

7. finálové kolo

V soutěži již zůstali poslední čtyři postavy, takže bylo čím dál těžší někoho vyřadit. Z finálovém TOP 4 nakonec vypadla Tereza Jordánová, kterí získala nejméně hlasů, ovšem hned za ní byla Miriam Hejlová, která měla jen o šest hlasů více, než Tereza. Na prvním místě skončila vítězka soutěže Simona, před Miriam se opět dostala také Thea Nekonečná a celkem jste v sedmém finálovém kole poslali krásných 232 hlasů.

8. finálové kolo

Pomalu se blížilo velké finále, v soutěže zůstali poslední tři soutěžící a to velká favoritka soutěže, která skoro vždy skončila na prvním místě Thea Nekonečná, pak také Miriam Hejlová, která měla několikrát namále a kdyby ji porota nezachránila tak už by také dávno vypadla a třetí soutěžící byla samozřejmě vítězka Simona Pavlicová a jak to celé dopadlo? To už všichni dobře víte, vypadla samozřejmě Thea Nekonečná, tady to bylo celkem jasné vypadnutí, celkem jste poslali do osmého finálového kola 321 hlasů.

VELKÉ FINÁLE

Jak dopadlo VELKÉ FINÁLE soutěže Nej postava 3 moc dobře všichni vědí. Vítězkou se stala Simona Pavlicová a na druhém místě skončila Miriam Hejlová. Simona získala 209 hlasů, což procentuálně odpovídalo 55% a druhá Miriam Hejlová získala 172 hlasů a to v procentech je 45%. Celkem přišlo neuvěřitelných a rekordních 381 hlasů, velké finále vás tedy bavilo nejvíce a z toho mám velkou radost.

Po přečtení všech výsledků se tedy můžete dozvědět, že hlasování v soutěži bylo velmi zajímavé. Spousta z vás by určitě neřekla, že již od prvního finálového kola byla jasnou vítězkou Thea Nekonečná, čtyřikrát totiž skončila na prvním místě, vždy tedy získala nejvíce hlasů. Vítězka soutěže Simona Pavlicová skončila také čtyřikrát na prvním místě, bylo to tedy tak tak. Simona tedy na prvním místě skončila pětkrát včetně velkého finále, kde vyhrála. Naopak postava, kterou by skoro každý tipoval na vítězku to měla často nahnuté, mluvím samozřejmě o Miriam Hejlové, které se ze začátku vůbec, ale vůbec nedařilo, dostala se také několikrát před porotu a málem vypadla, nakonec se ji začalo dařit a skončila na druhém místě.

Tady jde tedy vidět, že každá finálové kolo bylo jiné a bylo správné, vždy po týdnu jednu postavy vyhodit, i když se vám soutěž možná zdálo zdlouhová, tím se, ale stala více napínavější a zajímavější. Jsem moc rád, že se vám soutěž tak líbila a věřím, že se třeba buď u stejné soutěže nebo u podobné soutěž opět někdy sejdeme.

Nej postava 1

Tereza Jordánová

 

Nej postava 2

Štěpán Stránský

 

Nej postava 3

Simona Pavlicová

Vítězkou soutěže Nej postava 3 se stala:

Simona Pavlicová (Pavla Tomicová)

Obrázek “https://image.tn.nova.cz/media/images///365x205/Sep2007//14153-web-cc8193.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

https://www.televize.cz/images/fotografie/Televize/2006/01/3/23_4.jpghttps://img.osobnosti.cz/foto/pavla-tomicova/N166252-c6982.jpg

Asi si říkáte, že vítěz celé soutěže není přeci žádný "vypadlík" ano samozřejmě máte pravdu. Ale, aby to vítězce nebylo líto, že není nikde zařazená, tak ji zařazuji mezi její kolegy finalisty soutěže Nej postava 3. Vítězkou se stala skvělá a snad stále optimistická Simona Pavlicová, kterou hraje Pavla Tomicová. Simona získala nejvíce hlasů, i když to bylo tak tak. Celý týden totiž vedla Miriam Hejlová, až poslední dva dny se hlasování otočilo ve prospěch Simony. Kdybych tedy ukončil hlasování dříve, tak výsledky budou úplně jiné, ovšem nemění se nic na tom, že vyhrála SIMONA PAVLICOVÁ.