Pohodové léto

 


    Obrázek “https://nd05.jxs.cz/302/232/01c3f1fba0_77609718_u.jpg?1310025610” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Léto hvězd Ulice: S Martou na Berounku

Obrázek “https://nd05.jxs.cz/458/257/3dd131e6da_79106792_u.jpg?1313918304” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Léto je v plném proudu, ale už se pomalu blíží ke svému konci, to znamená, že už brzy se opět vydáme do školy a někteří se po dovolených vrací do práce. Pojďme se naposledy vydat na dovolenou s herci z Ulice v našem letním speciálu "Léto hvězd Ulice", dnes vychází poslední osmé číslo, po dobu osmi týdnech jsme se vydali na dovolenou s osmi s herci a dnes zůstaneme doma v České republice s herečkou Petrou Jungmanovou alias Martou Seidlovou.

Herečka tráví léto hlavně se svými dětmi, na které přes rok nemá tolik času, proto se na léto vždy s nimi těší. Na léto si naplánovala spoustu výletu, tradiční stanování a hlavně dovolenou na chatě, která se nachází v krásné přírodě na Berounce. Samozřejmě vám nemůžeme prozradit přímo místo, kde se chata herečky nachází, proto se podíváme trochu blíž na samotnou řeku Berounku.

Obrázek “https://www.kanoezloukovice.cz/images/berounka_001.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Berounka je jedna z českých řek, významný tok v západní části republiky (Plzeňský a Středočský kraj) a levobřežní přítok Vltavy. Prameny zdrojnic se nacházejí v pohořích Českých les a Šumava. Berounka protéká Plzeňskou kotlinou a následně přírodním parkem Horní Berounku. V Berounské kotlině dále přijímá zprava řeku Litavsku. Pod městem Beroun v Českém krasu vytváří Berounku se vápencích Karlštejnské vrchoviny kaňon se sklaními stěnami.
V okolí řeky se nacházejí také několik památek, navštívit zde můžete například několik hradů a to třeba Hrad Libštejn, Hrad Krakov či Hrad Týřov


A to už je opravdu vše. Věřím, že se vám náš letní speciál "Léto hvězd Ulice" líbil a možná jste se někteří inspirovali kam se vydat na dovolenou či na výlet. Všech osm speciálů si můžete připomenout, najdete je nejen v sekci Novinky, ale i v rubrice Pohodové léto, kde všechny speciály najdete pěkně pohromadě. Přeji všem pěkný zbytek léta.

Admin Kuba / 21.8. 2011 /
foto: internet

Léto hvězd Ulice: S Vojtou do Slovinska

Obrázek “https://nd05.jxs.cz/726/100/192ca5a675_78901718_u.jpg?1313335193” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.I když to podle počasí stále moc nevypadá, tak léto je v plném proudu a už jsme v polovině srpna, opět to rychle uteklo a jde to poznat i podle našeho letního speciálu "Léto hvězd Ulice", dnes totiž vychází již sedmé číslo, které je předposlední, už nás teda čeká jen jedno číslo. Ovšem zůstaneme u toho sedmého, opět se vydáme do zahraničí a kam? Bavit se dnes budeme o Slovinsku, kam se vydává herec Petr Buchta alias Vojta Kalich.

Mladý herec Petr Buchta toho měl na léto naplánováno hodně, proto tedy věřím, že toho také hodně stihnul nebo mu možná ještě něco zbývá, třeba zrovna to Slovinsko. Kromě Slovinska měl Petr v létě ještě výlet do Francie a také chtěl zůstat v České republice, konkrétně se pak chtěl podívat do Rýmařova. Jak už jsem ovšem naznačil, my se trochu zaměříme na Slovinsko, tak si pojďme o této republice něco říct.

Slovinsko je středoevropský alpský stát. Samostatné Slovinsko vzniklo roku 1991 jako jeden z nástupnických států Jugoslávie. Jeho sousedy jsou Rakousko, Maďarsko, Chorvatsko a Itálie.
Slovinsko je nádhernou zemí se spoustu neobjevených krás, vhodné pro všechny romantické duše a hlavně ty, kteří se chtějí příjemně a dosyta užít svoji zaslouženou dovolenou. Slovinsko můžeme více než kteroukoliv jinou zemi označit jako "termální ráj". Neuvěřitelné množství termálních pramenů se nachází především na severovýchodně země, kde nalezneme spoustu lázní. Jako letoviska jsou využívány hlavně Isola a Portorož. Cestou k moři si můžete udělat malou přestávku v Lipici, kde dodnes chovají pýchu Slovinska, známé bílé lipicány.


Pokud tedy stále přemýšlíte kam se vydat na dovolenou nebo už možná plánujete dovolenou na příští rok, tak vás možná tato malá ochutnávka zaujala. My v našem letním speciálu "Léto hvězd Ulice" budeme pokračovat i v dalším týdnu, kdy jak jsem už prozradil se vydáme na cesty naposledy a protože bude poslední číslo, tak zůstaneme hezky doma a přiblížíme si část naší krásné země a to s herečkou Petrou Jungmanovou neboli Martou Seidlovou.

Admin Kuba / 14.8. 2011 /
foto: internet

Léto hvězd Ulice: S Blaženkou do Řecka

Obrázek “https://nd05.jxs.cz/721/309/b775e135eb_78547033_u.jpg?1312463482” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Přehoupli jsme se do dalšího letního měsice a to znamená, že do konce prázdnin zbývá už jen jeden měsíc a pak se většina z nás opět vydá do škol a také začne Ulice. V našem letním speciálu "Léto hvězd Ulice" se vydáme poznávat další krásy světa. Minule se jsme se podívali k moři, konkrétně do Chorvatska a v tomto šestém vydání se opět vydáváme k moři a opět do země, kterou je velmi navštěvovaná i Čechy, řeč je o Řecku a tam se vydáme s Blaženkou, tedy s herečkou Petrou Špalkovou.

Herečka Petra Špalková se rozhodla, že letošní léto bude mít čistě jen odpočinkové, práci skoro úplně vynechává a užívá si volna. Kromě zmíněného řecka, kam se vydává společně s manželem a zájezd dostali jako vánoční dárek pojede také do Chorvaska, kam by ráda vzala svého dvouletého syna Lojzíka. Zbytek léte bude Petra trávit na chalupě a na Slapech na hasbótu. Vypadá to tedy, že Petra bude mít opravdu krásné léto, pojďme si něco málo říct o zmíněném Řecku.

https://www.zajezdy.cz/img/imgz/l11/7/34a.jpgŘecko je země ležící v jižní Evropě na jihu Balkánského poloostrova a na Korintském poloostrově. Žije zde přes 11 miliónů obyvatel na rozloze 131 000 km2. Nejvyšším bodem Řecka je hora Olymp se svojí výškou 2 919 m. n. m. Hlavním městem jsou Athény. Jako měna se zde používají eura. Mořská voda je zde čistá a průzračná. Řecko je státem, který je tvořen ve své jižní části velkým množstvím menších i větších ostrovů. Na těchto ostrovech najdete jak pláže přeplněmé lidmi, tak i prázdné klidné pláže. Většinou jsou písečné. Athény jsou hlavním městem Řecka a i kolébkou světové kultury. Na jedné straně města uvidíte paneláky a průmyslová centra, o malý kousek dále spatříte historickou dominantu města, kterou tvoří kopec Akropolis se svojí antickou Akropolí Parthenon.

To bylo něco málo o krásné zemi Řecku, kam se letos na dovolenou vydává herečka Petra Špalková (Blaženka Konopásková) společně s manželem. A náš letní speciál "Léto hvězd Ulice" bude pokračovat i příští týden a na koho se zaměříme? Bude to mladý herec Petr Buchta, který hraje Vojtu Kalicha a Petr si toho na léto naplánoval hodně, my se zaměříme na jednu zemi, kam se vydá, tak nás určitě sledujte i nadále.

Admin Kuba / 4.8. 2011 /
foto: internet

Léto hvězd Ulice: S Lucií a Pepanem do Chorvatska

Obrázek “https://nd05.jxs.cz/361/411/e794a13af2_78309048_u.jpg?1311862583” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Léto je v plném proudu, před námi je druhá polovina prázdnin, která uteče stejně rychle jako ta první a je tu opět podzim. I když podle počasí to na podzim někdy vypadá už teď. Pojďte se prostřednictvím našeho speciálu podívat za teplem, v tomto čísle (už v pátém) se totiž podíváme k moři a to přímo k tomu, kam Češi jezdí nejčastěji, ano je to Chorvatsko a tam se vydáváme s rodinkou v čele s Tomášem Matonohou (Pepanem) a Lucií Benešovou (Lucií Wolfovou).

Známý český pár se rozhodl, že si letos v létě dopřejí s rodinkou trochu toho soukromí. Možná si říkáte, že to ho v Chorvatsku asi moc mít nebudou, ovšem tito dva herci to mají promyšlené a více se o tom rozpovídala ještě na jaře přímo herečka Lucie Benešová: "Na léto zrovna teď plánujeme takovou dobrodružnou dovolenou, našli jsme si v zátoce v Chorvatsku, kde je tak 5-6 domů maximálně, domeček přímo u moře, kde budeme vlastně takřka na samotě, stranou od civilizace," dodala herečka. Věříme, že pokud už na této dovolené byli, tak jim vše vyšlo tak jak si naplánovali. Pojďme si teď něco o Chorvatsku říct.

Obrázek “https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/e/e3/Makarska_from_port.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Chorvatsko je nástupnický stát bývalé Jugoslávie, který se geograficky nachází na pomezí střední a jichovýchodní Evropy. Chorvatsko je velmi navštěvované turisty, vlastně celé Jadranské pobřeží s čestnými ostrovy je velmi lákavé - měssta Rijeka, Split, Zadar, Makarska a další, dále ve vnitrozemí Plitvická jezera - soustava jezer ve vápencové krajině. Chorvatsko je pro Čechy jedna z nejnavštěvovanějších zemí. Země je optimální destinací pro letní dovolenou u moře díky křišťálově čistému moři, krásným plážím a příjemnému středomořskému klimatu. Chorvatsko však nabízí mnohem víc než koupání. Chorvatská města se pyšní bohatou historií a památkami evropského i světového významu. Národní parky okouzlují krásou zdejší nádherné přírody.
 
O Chorvatsku a dovolené páru Matonoha - Benešová a jejich dětí je to vše. Rozhodně si nenechte ujít i příští vydání tohoto letního speciálu, opět příští týden. A na čí dovolenou se zaměříme? Bude to herečka Petra Špalková alias seriálová Blaženka Konopásková nyní Pavlicová. Petra toho v létě chce stihnout opravdu hodně, snad jí její plány vycházejí, společně se s ní vydáme na jedno místo, kam? To se dozvíte příští týden.

Admin Kuba / 28.7. 2011 /
foto: internet

Léto hvězd Ulice: S Henrym do Kanady

Obrázek “https://nd05.jxs.cz/185/126/65a5b70b4d_78053891_u.jpg?1311244284” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Čtvrté vydání našeho letního speciálu nazvané "Léto hvězd Ulice" je na světě. Tentokrát se opět podíme do zahraničí, jen připomínám, že minule jsme se díky Vilmě Nyklové tedy Jarce Obermaierové ocitli doma v České republice. Dnes si prozradíme to, kde tráví dovolenou herec Daniel Brown, kterého můžete ze seriálu Ulice znát jako hospodského Henryho Rettiga, kam by se tento herec asi tak mohl vydat?

Pokud hádáte Ameriku tak samozřejmě hádáte správně, kam jinam by se totiž tento američan mohl vydat než do svého rodiště, odkud je jak Daniel Brown, tak jeho seriálová postava Henry. Dan Brown se přes léto chystá do Kanady, kde stále žije jeho otec, kterého by tedy rád navštívil, tedy aspoň věří, že mu to vynde, záleží na tom, jestli mu to umožní jeho pracovní nasazení, kromě hraní totiž píše i divadelní hry a tak má stále hodně práce, určitě ale pojede s rodinou i k moři, ovšem my si tedy něco málo prozradíme o již zmiňované Kanadě.

https://www.kanadaweb.cz/wp-content/gallery/kanada/kanada-3.jpgKanada je územně druhá největší země světa, rozkládající se v severní části Severní Americky. Hraničí se Severním ledovým oceánem, Atlantikem, USA a Tichým oceánem.
Největšími městy v Kanadě jsou Toronto, Montreál, Vancouver, Ottava či Edmonton, určitě by jste se zde domluvili angličtinou a francouzštinou, Kanada je používá jako úřední jazyky.
Pokud se do Kanady vydáte na dovolenou, tak se máte rozhodně na co těšit. Kanadu si zamilují ti, co mají rádi krásnou přírodu, i ti, kteří snad raději ruch velkoměsta. Takové velkoměstě se spousty výškových budov a muzeí je určitě Toronto, naopak hledáte-li krásnou, klidnou přírodu můžete navštívit ostrov prince Edwarda, kde si můžete i zarybařit.


Z dnešního vydání letního speciálu "Léto hvězd Ulice" je to vše, společně s Danem Brownem jsme mohli poznát krásy americké Kanady a co bude příště? Vydáváme se k moři a to s rodinkou Benešových-Matonohových, dovolenou tentokrát představí seriálový Pepan Pavlica a Lucie Wolfová, v reálu pak Tomáš Matonoha a Lucie Benešová, určitě se máte opět na co těšit.

Admin Kuba / 21.7. 2011 /
foto: internet

Léto hvězd Ulice: S Nyklovou na její chalupu

Obrázek “https://nd05.jxs.cz/120/120/88930f9cfa_77870200_u.jpg?1310723961” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Právě vychází již třetí vydání našeho speciálu "Léto hvězd Ulice" kde se společně vydáváme na dovolenou s herci z našeho oblíbeného seriálu, možná už vás tedy inspiroval na dovolenou Miki Seidl nebo Otík Puklický. V dnešním vydání zůstaneme hezky doma v naší krásné zemi a vydáme se na dovolenou s Jaroslavou Obermaierovou alias Vilmou Nyklová, kde ona tráví svůj volný čas?

Jarka Obermaierová bude přes léta pokračovat ve stěhování, protože se na jaře přestěhovala do jiného bytu a tak má ještě spoustu práce, ovšem určitě bude nějaký čas trávit i na své milované chatě, kam jede vždy když může a v létě si určitě nenechá svou chatu ujít. Herečka ráda chodí na houby, takže bude pochodovat po lese. Seriálová drbna Nyklová svou chatu zvelebuje už třicet let a pořád je tam práce jako na kostele, prozradila před časem sama herečka. Dále prozradila, že v létě je na venkově moc hezky, takže není důvod aby se letos na chatu nevydala, její chata se nachází poblíž Zruče nad Sázavou, tak si pojďme o tomto městě něco říct.
 
Obrázek “https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/8/89/Zru%C4%8D_nad_S%C3%A1zavou_1.jpg/800px-Zru%C4%8D_nad_S%C3%A1zavou_1.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Město Zruč nad Sázavou se nachází v okrese Kutná Hora, ve Středočeském kraji. Z města se dobře dostanete do Prahy (asi 68 km) po dálnici D1. Město je známo i díky filmu Lásky jedné plavovlásky či Dědeček, Kylián a já. Zruč se může pyšnit překrásným zámkem (viz. foto), ke kterému je i nádherný park. Zámek se několik let opravoval a opravy byly dokončeny teprve před rokem. V prostorách zámku se také nachází Regionální muzeum.
Město se rozkládá v údolí vytvořeném nádherným meandrem Sázavy, k němuž se přimyká po pravém břehu. Kolem městě je krásná příroda a lesy, které si můžete projít například po turistických stezkách, v okolí najdete i mlýn či další zajímavé pamětihodnosti


V dnešním vydání jsme si řekli něco málo o chatě Jaroslavy Obermaierové a také jsme si něco prozradili o městě, u kterého se chata nachází a kam letos v létě pojede herec Daniel Brown, alias hospodský Henry? To se dozvíte už v dalším vydání, tak určitě nás sledujte i nadále.

Admin Kuba / 15.7. 2011 /
foto: internet

Léto hvězd Ulice: S Otíkem do Jižní Koree

Obrázek “https://nd05.jxs.cz/766/441/4b3341b419_77610624_u.jpg?1310027628” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Pokud ješte nemáte naplánovanou žádnou dovolenou a nevíte kam vyrazit, tak se můžete nechat inspirovat hvězdami Ulice, protože i oni se letos vydávají na zasloužené dovolené a někdo svou dovolenou třeba rovnou spojí i s prací, přesn takhle to v létě má i herec Filip Rajmont, kterého znáte jako Otíka Puklického, ten se vydává na dvě pracovní dovolené do zahraničí a vy se můžete vydat s ním.

Filip Rajmont pojede hned v létě nejdříve to Itálie, ovšem pracovně s divadelním spolkem a ještě v září se vydá také pracovně na další zajímavé místo a to Jižní Korea a o ní si povíme něco víc. A jak tedy bude Filip Rajmont trávit volno? "Chystám se v létě s "Věci Makropulos" do Itálie, a poté také pracovně do Jižní Korey, to mi, co se týče cestování, bohatě stačí. Jinak budu léto trávit v Praze spíš pracovně, žádné dovolené neplánuji, maximálně výlet na chalupu," prozradil herec Filip Rajmont. A nyní si řekneme pár informací o jižné Koree.

https://www.zajezdy.cz/img/imgz/z10/218/2025d.jpgJižní Korea, úředním názvem Korejská republika, je stát ve výchovní Asii, zaujímající jižní polovinu Korejského poloostrova. Jeho sousedem je Severní Korea. Počet obyvatel v roce 2005 přesáhl 48 miliónů. Největším a zároveň hlavním městem je Sousl. Úředním jazykem je korejština.
Jiřní Korea zaujímá jižní část Korejského poloostrova. Ze západu je omývána vodami Žlutého moře, na výchově vodami Japonského moře. Zajímavostí je, že poválečná nevraživost vůči Japonsku se promítla i do geografických názvu: Korejci Žluté moře nazývají Západní moře, Japonské moře pak nazývají Výchovní moře. V blízkosti Korejského poloostrova je také asi 3 000 menších ostrovů a ostrůvků, z nichž největší je ostrov Čedžudo, asi 100 km od jižného pobřeží. Na tomto ostrově se také nacházejí nejvyšší vrchol Jižní Koreje, vyhaslá sopka Halla-san.


Možná jsme vás inspirovali kam se vydat na dovolenou, taková Jižní Korea může být opravdu zajímavé a krásné místo kam se vydat na dovolenou a inspirovat se budete moc i příště, to společně s Jarkou Obermaierovou alias Vilmou Nyklovou zůstaneme u nás v České republice, tak nás určitě sledujte i přest lét.

Admin Kuba / 7.7. 2011 /
foto: internet

Léto hvězd Ulice: S Mikim do New Yorku


Čas dovolených se blíží, většina už má svou dovolenou vybranou, zablokovanou a třeba i zaplacenou a už se jen těší, až přijde ten osudný den, kdy se s rodinou nebo přáteli vydají na dovolenou. Pár dní volna si budou užívat i hvězdy seriálu Ulice. Přes prázdniny nás v několika speciálech každý týden pozve jedna hvězda Ulice na svou dovolenou, tento týden to je Vašek Matějovský, kterého známe jako Mikuláše Seidla (Mikiho).

Vašek se letos v létě vydá na jednu dovolenou, na kterou se hrozně těší. Společně s bráchou a se ségrou si udělají takovou sourozeneckou dovolenou a vydají se do New Yorku a kam kromě New Yorku ještě Vašek pojede? "Plánujeme s bráchou a se ségrou letět do New Yorku a nic víc asi zatím není, kromě chalupy, kam pojedeme s rodinou," prozradil herec Vašek Matějovský. Hlavní dovolená tedy bude New York, tak si pojďme o tomto městě něco říct.

New York je nejlidnatější město Spojených států a jeho metropolitní oblast patří mezi nejlidnatější na světě. Město bylo založeno v Nizozemí v roce 1625 a od roku 1790 je největším městem Spojených států. V současnosti je jedním ze světových center obchodu a finančnictví. New York tvoří pět čtvrtí: The Bronx, Brooklyn, Manhattan, Queens a Staten Island. Mnoho místních památek je známo po celém světě. Socha svobody zdravila miliony imigrantů, kteří připomlouvali do Spojených států na přelomu 19. a 20. století. Wall Street, sídlo burzy na dolním Manhattanu, je od druhé světové války nejvýznamnějším světovým finančním centrem. Pro město jsou charakteristické mrakodrapy patřící mezi nejvyšší v zemi, například Empire State Building, Chrysler Building a dříve World Trade Center. New York se díky čilému nočnímu životu někdy přezdívá "Město, které nikdy nespí. Dalšími přezdívkami jsou "Velké jablko" (díky tvaru) a "Gotham" (podle města, ve kterém se odehvárá děj Batmana).

Tak možná jsme vás společně s Vaškem Matějovským inspirovali na pěknou dovolenou. Inspirovat se budete moc i od Otíka Puklického, tedy lépe řečeno od Filipa Rajmonta. Kam se on vydá na dovolenou vám prozradíme už příští týden v další části našeho letního speciálu Léto hvězd Ulice.

Admin Kuba / 28.6. 2011 /
foto: internet

Zapněte si náhodný díl seriálu UliceMožná se vám už někdy stalo to co mě, že chcete připomenout nějaký starší díl Ulice, ale těch dílů je tolik, že nevíte jaký si pustit? Co to třeba nechat na náhodě? Startuje nová letní rubrika nazvaná Náhodná Ulice. O co zde půjde? Celé léto zde budu přidávat odkazy na přehrání epizod seriálu Ulice, ovšem nepůjde to popořadě, takže nebudeme začínat prvním dílem, ale bude to prostě jen na náhodě, proto Náhodná Ulice.

Já vždy vyberu epizody prostě podle toho kam zrovna kliknu. Vám už pak stačí kliknout náhodně na jeden obrázek, který vás dostane přímo na přehrání některého náhodného dílu. Jen připomínám, že Ulice má více jak dva tisíce dílů, tedy podle značení, kdy delší dobu byly dva díly díly, takže lépe řečeno v archivu je přes 1 330 epizod seriálu Ulice.

Takže pokud se budete někdy nudit nebo si budete chtít jen připomenout nějaký starší díl, ale nevíte jaký, tak navštivte naší letní rubriku Náhodná Ulice a nechte to na náhodě, ta za vás vybere nějaký díl.

Admin Kuba / 27.6. 2011 /Zažijte s námi pohodové léto s fanclubem

https://cestyapamatky.cz/img/fotografie/f/mikulov-slunecnice.jpgJe již takovou tradicí, že každé léto u nás najdete vždy spoustu speciálů a zajímavostí. Před dvěma lety jsme dokonce spustili speciální letní web plný zábavy se seriálem Ulice. Loni tato zábava pokračovala ovšem už přímo na našem webu. Letos se bez takových větších akcí budeme muset obejít. Pro letošní léto totiž nepřipravuji nijak zvlášť velké akce. Ovšem to neznamená, že by jste se s námi v létě neměli bavit.

S námi můžete zažít pohodové léto. Během července a srpna, tedy v době kdy Ulice nevysílá se můžete těšit na tradiční zábavu jako je např. Puzzle, Kdo s koho a Hlášky Ulice (těch bude hodně, připomeneme si totiž hlášky již dávno odvysílaných dílů). Těšit se můžete i na zajímavé články a speciály, jeden ze speciálů bude například o soutěži Wipeout, kterého se zúčastní za Ulici Ingrid Ševčenko a Marek Stránský. Jeden speciál bude věnovaný také sedmé sezóně Ulice, přes léto se zde můžete těšit na zajímavosti ohledně nové sezóny.

A budete toho samozřejmě mnohem víc, možná pro vás připravím i nějaký další zajímavý speciál, ale určitě jich nebude tolik co třeba loni nebo předloni. Věřím, že si k nám najdete aspoń někdy cestu. Ovšem Ulice stále nekončí, máme před sebou ještě více jak dva týdny, takže i na webu toho do té doby uvidíte hodně.

Fanclub
Teď ještě něco málo k fanclubu, tedy k zamčeným rubrikám, do kterých mají přístup pouze fanclubáci. Pro vás toho na léto chystám také hodně, pokračovat bude vše co do teď, takže Kdo jsem, Hledej rozdíly, Testy atd.  Ovšem z největší pravděpodobností vše bude bez bodů do Hvězdy měsíce, ta bude mít přes léto také prázdniny a vše tedy budete moc plnit pouze pro zábavu.

Admin Kuba / 9.6. 2011 /