Valentýnský pár 2012

 

Obrázek “https://fanclub-ulice.wbs.cz/valentyn-logo.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Valentýnský pár 2012

Jako každý rok, tak i letos si na Valentýna zvolíme ten nejkrásnější pár Ulice, letos to bude už počtvrté, takže společně najdeme již čtvrtý pár nebo snad vyhraje pár, který již třeba jednou vyhrál?

Pro zajímavosti si připomeneme vítězné páry z minulých let. V roce 2009 se z vítězství těšili Tereza Jordánová a tehdy její přítel Štěpán Stránský. O rok později, tedy v roku 2010 vyhrála Lenka Drápalová a Jarda Hejl. Před rokem, v roku 2011 vyhrál opět Štěpán Stránský, ale tentokrát společně s Theou Nekonečnou.

Výsledky hlasování

Dnes je svátek všech zamilovaných a my jsme společně našli ten nejkrásnější pár, který v Ulici momentálně je, především jste o tom rozhodli vy, svými hlasy a jak vše dopadlo a kdo se tedy stal Valentýnským párem Ulice?

Nejvíce hlasů od vás získal pár Míša Krausová a Miki Seidl, společně získali 54 hlasů, což v procentech bylo 32%. O polovinu méně hlasů, konkrétně pak 26 hlasů (15%) získal pár Amálka Seidlová a Vlastimil Pešek. Třetí místo patří Tereze Jordánové a Vojtovi Kalichovi, kteří získali 23 hlasů (14%). Jak dopadli ostatní najdete v anketě a pod ní.

1. místo - Míša Krausová + Miki Seidl


 


2. Amálka Seidlová + Vlastimil Pešek

3. Tereza Jordánová + Vojta Kalich
 
4. Thea Nekonečná + Štěpán Stránský

5. Světlana Nyklová + Pavel Miller

6. Ingrid Ševčenko + Vasil Ševčenko

7. Anička Lišková + Pavel Tesařík

8. Lenka Drápalová + Jarda Hejl

9. Marta Seidlová + Libor Seidl

10. Božena Puklická + Mojmír Kalina

11.Libuška Nekonečná+Eliáš Neumann

12. Jitka Farská + Olda Farský

13. Pavla Rambousková + Lumír Nykl