Pohádkové Vánoce
Stroj času - Pavla Tomicová


V našem vánočním Stroji času jsme si představili čtyři pohádkové role čtyř herců ze seriálu Ulice. Dnes vychází poslední vánoční speciál, ve kterém se podíváme na jednu oblíbenou seriálovou postavu. Tentokrát ovšem nebudeme cestovat do žádné pohádky, ale k zimě tento film rozhodně patří, protože se celý odehrává na horách a ve filmu se slaví i Vánoce a hlavně Silvestr.

 

https://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images//750x750/Dec2012/1426280.jpg?d41d Svátky v Ulici (8. díl) - epizoda č. 2311


Právě vychází poslední díl našeho vánočního speciálu věnovaný vánočním epizodám Ulice. Již jsme si představili sedm vánočních epizod, z každé sezóny jednu. Na závěr nám už jen zbývá připomenout si epizodu z osmé sezóny a to bude jen opravdu takové malé připomenutí, protože se jedná o epizodu, kterou jsme mohli sledovat teprve před týdnem. Věřím, že většina z vás si letošní štědrovečerní Ulici nenechala ujít, pokud přeci jen někdo ano, tak si tento díl s námi můžete připomenout.

 

Obrázek “https://nd05.jxs.cz/286/887/8335d9d4de_82258995_o2.jpg?1324904894” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Svátky v Ulici (7. díl) - epizoda č. 2105


Náš vánoční speciál věnovaný vánočním dílům Ulice se pomalu blíží do finále. Již jsme o Vánocích před dvěma lety, to není tak dávno a tak si na tento díl možná ještě pamatujete. Odehrával se přímo na Štědrý den a slavilo se především u pana Peška a u Simony, u obou se sešli jejich přátelé a tak mohla nastat ta pravá vánoční atmosféra. Připomeňte si to sami.

 

Stroj času - Radoslav Brzobohatý


Z pekla štěstí, Kouzlený měšec a Dešťová víla, to jsou pohádky, které jsme si díky našem Stroji času připomněli. Minule to byla pohádka, která byla natočena prakticky nedávno, dnes se podíváme opět do vzdálenější minulosti. Opět samozřejmě zústaneme u toho, že se podíváme na jednu z nejkrásnějších českých pohádek a tentokrát to je Princ a Večernice s Libuškou Šafránkovou v hlavní roli.

 

Obrázek “https://nd05.jxs.cz/824/911/161a92daef_82258987_o2.png?1324904885” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Svátky v Ulici (6. díl) - epizoda č. 1905


Náš vánoční speciál věnovaný vánočním dílům Ulice se pomalu blíží do finále. Již jsme o Vánocích před dvěma lety, to není tak dávno a tak si na tento díl možná ještě pamatujete. Odehrával se přímo na Štědrý den a slavilo se především u pana Peška a u Simony, u obou se sešli jejich přátelé a tak mohla nastat ta pravá vánoční atmosféra. Připomeňte si to sami.obrazek 3. díl - Tři oříšky pro Popelku
Popelka žije na dvoře se svou macechou a její dcerou Dorou. Po smrti svého otce byla vyhoštěna mezi služebnictvo. Na dvoře čekají příjezd královské rodiny - macecha Popelce nařídí přebrat hrách, holoubci ji však pomohou. Popelka se jede projet na svém věrném koníčkovi Juráškovi, je pronásledována princem, který v ní vidí jen malou holku.
 

Svátky v Ulici (5. díl) - epizoda č. 1557,1558


Na vánoční epizodu vysílanou na Štědrý den roku 2009 snad nezapomněl žádný velký fanoušek Ulice. Také mnoho diváků tento díl považuje za jeden z nejlepších. Narodil se v tomto díle Ježíšek, tedy vlastně Šimonek a to Gábině Pumrové, která porodila u Peška v posteli. Pokud si chcete tento díl připomenout, tak máte možnost v našem dalším čísle Svátky v Ulici.https://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/600x338/Dec2012/1418610.jpg?2e98 Fanclub Ulice přeje Veselé Vánoce a šťastný nový rok

Vážení fanclubáci a čtenáři našeho webu. Opět nastala nejkrásnější doba v roce a to jsou Vánoce. Každý je tráví po svém, dovolte mi, abych vám popřál, aby jste letošní svátky prožili, tak jak si sami přejete a aby se vám splnila všechna vaše tajná přání. Nezapomeňte, že Vánoce jsou především svátky klidu, proto nikam nepospíchejte a užívejte si svátky v pohov kruhu rodinném.

Štědrý den je za dveřmi, jako dárek bude Ulice


Vánoce se vším všudy jsou konečně tady. Snad jen možná ten sníh nám nepřeje, protože meterologové předpovídají velké oteplení a tak po sněhu nebude ani pamatka. Zítřejší Štědrý den tak bude opět bez sněhu a ten uvidíme jen v oblíbené Popelce a dalších pohádkách. Sníh uvidíme i v seriálu Ulice, který jako jediný český seriál bude vysílán i přímo na Štědrý den, ale to už určitě všichni moc dobře víte.

 

obrazek 2. díl - O statečném kováři


Hrdinou příběhu je silný a odvážný mladý kovář s dobrým srdcem. Jmenuje se Mikeš a stejně jako jeho otec i on zatouží vydat se do světa na zkušenou. Cestou se spřátelí se dvěma mladými siláky, mlynářským pomocníkem Matějem a pacholkem Ondrou. Když se dovědí o třech krásných princeznách, které záhadně zmizely, přesvědčí Mikeš své lenivé společníky, aby se vydali ztracené královské dcery hledat.

 

Svátky v Ulici (4. díl) - epizoda č. 1125,1126


Také v roce 2008, tedy ve čtvrté sezóně vyšel Štědrý den podle kalendáře na všední den a tak jsme opět mohli slavit ty pravé Vánoce i v Ulici. Ve třetí sezóně plnil Franta sen malé Emy, která chtěla vidět Ježíška. Ve čtvrté sezóně opět Franta plnil sen, tentokrát Anežce, která si přála vidět svého tátu Petra Boháče a také to vyšlo. Připomeňte si tento krásný díl s námi.

 

Stroj času - Lenka Vlasáková


Také ve třetím čísle speciálního pohádkového vydání Stroje času se podíváme na jednu krásnou pohádku. Samozřejmě jako vždy se jedná o pohádku, ve které jsme mohli vidět někoho ze seriálu Ulice. V tomto případě dokonce jedna "uličnice" hrála v pohádce přímo hlavní roli. A tentokrát jsme necestovali nikam do minulosti, pohádka byla natočena teprve před dvěma roky.

 

Obrázek “https://nd05.jxs.cz/577/168/d03dc8f410_82258941_o2.png?1324904768” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Svátky v Ulici (3. díl) - epizoda č. 694,695


Na první Štědrý den v Ulici jsme si museli počkat až do třetí sezóny, tedy do roku 2007, právě v tomto roce totiž vyšel Štědrý den konečně na všední den. Společně s obyvateli Ulice jsme tak poprvé slavili Vánoce tak jak se patří. A tento díl se stal vůbec jeden z nejoblíbenějších a to především díky malé Emě, která se sama vydala hledat Ježíška a její sen se jí nakonec díky Frantovi a Bedřichovi splni. No připomeňte si tento díl sami.

 

Obrázek “https://nd05.jxs.cz/764/309/74e5d7fdd8_82231249_o2.png?1324803729” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Svátky v Ulici (2. díl) - epizoda č. 296


Štědrý den nebyl o víkendu jen v roku 2005, ale i rok později. V roce 2006 jsme Vánoce slavili v neděli, proto se ty uliční Vánoce oslavili tentokrát o den později, tedy v pondělí 25.12. A právě tomuto dílu je věnované i další číslo našeho vánočního speciálu. V Ulici v roku 2005 se Vánoce slavili především u Peška, no přečtěte nebo se podívejte sami.

 

obrazek 1. díl - Nebojsa


Dřevorubec Ondra, kterému pro jeho odvážnou povahu říkají Nebojsa, jde do světa, aby se naučil bát. Při svém putování, na němž ho doprovází zbabělý zlodějíček Ferka, si poradí s bandou loupežníků, začarovaným mlýnem, ohnivou skálou a nakonec se musí utkat s kouzly zlého čaroděje, který zaklel krásnou princeznu. Bude Ondrovi stačit všechna jeho odvaha a důvtip k osvobození princezny?
 


Obrázek “https://nd05.jxs.cz/641/189/b477d11663_81302694_u.png?1321110656” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Svátky v Ulici (1. díl) - epizoda č. 80
První rok vysílání Ulice byl Štědrý den v sobotu a tak jsme nemohli vidět přímo, jak obyvatelé Ulice poprvé slaví Vánoce. Ovšem Ulice slavila už den předem a to 23.12., slavilo se především v dětském domově, kde Digi uspořádala vánoční besídku. Co přesně se v tento den v Ulici dělo si můžete přečíst v obsahu a podívat se na fotky, kdo má předplatné na voyo.cz, může se na celou epizodu podívat.
 

Štědrý den v Ulici mají tvůrci už v říjnu

Natočit jeden díl seriálu Ulice není jednoduchá záležitost, vše se musí připravovat několik měsíců dopředu. O díle, který se vysílá na Štědrý den to platí dvojnásob, přípravy zde jsou více složitější. To především z toho důvodu, že na natáčení je potřeba i umělý sníh. Scénáristé vánoční díly připravují už v květnu, samotné natáčení pak probíhá v říjnu a tvůrci tak mají Vánoce o dva měsíce dříve, to potvrzuje i producentka seriálu.
 

Kupte si hrníček, ručník či frisbee Ulice


Tento týden se roztrhl pytel s tipy nejen na vánoční dárky. V pondělí vyšla krásná kniha věnovaná celá seriálu Ulice, včera své tipy na dárky prozradily herečky z Ulice a dnes pro vás máme několik dalších tipů, které si můžete zakoupit v novém eshopu, který před časem zavedla TV Nova a najdete v něm výrobky spjaté právě s touto televizí. Nesmí tak chybět i zboží s motivem seriálu Ulice a je z čeho vybírat.

 

Štědrý den v Ulici bude v duchu ladovských Vánoc

Po loňské odmlce uvidíme letos Ulici i přímo na Štědrý den a pak na oba dva vánoční svátky, ovšem to už určitě všichni moc dobře víte. Už v listopadu jsme vám i naznačili jaké Vánoce budou obyvatelé Ulice mít. Už tedy víme, že přesně na Štědrý den se v celé Ulici vypne elektřina a prožijeme tak krásný Štědrý den, které se ponese v duchu těch pravých ladovských Vánoc. Ale co kromě toho ještě víme o štědrovečerní Ulici?


Vánoční výzdoba u Nové radnice v Ostravě
Vánoční výzdoba už snad zdobí skoro každé město v České republice. Některá města si dávají opravdu záležet, k těmto městům rozhodně patří i Ostrava, která má nádhernou výzdobu u Nové radnice. Přesvědčit se o tom můžete sami, kdo není z Ostravy, tak na ukázku dvě fotky, které jsou od naší věrné fanclubačky a my jí tímto opět děkujeme.
 

Co nadělit pod stromeček? Uličníci vám poradí

Už za necelé dva týdny je tady Štědrý den, tedy ten nejkrásnější den v roce. Usedneme ke slavnostnímu stolu a po té si rozdáme dárečky. Jak jste na tom? Už máte všechno nakoupeno, nebo pravidelně lítáte po obchodech až 23. prosince? Pro ty, kteří ještě nemají všechny dárky, tak vám inspirací může být nová kniha věnovaná seriálu Ulice, která vyšla teprve v pondělí 10.12.. A pokud vám tato inspirace nestačí, tak možná vám poradí dvě populární herečky ze seriálu Ulice.
 

 
Vánoční trhy ve slovenském městě Nitra
Samozřejmě nejen v České republice se slaví Vánoce. A díky vám se můžeme podívat jak to vypadá o Vánocích u našich milých sousedů na Slovensku. Jedna z fanclubaček pochází ze slovenského Nitry a určitě ráda vzpomíná na nejkrásnější svátky v roce ve svém rodném městě. Jak krásné mají trhy na Slovensku se můžete podívat na následujících fotkách. My děkujeme.
 

https://fanclub-ulice.wbs.cz/ulice-logo_serialu.jpg Vánoční pauza Ulice bude i letos, ale jen týden


Seriál Ulice byl vždy origiální v tom, že se vysílal celých deset měsíců tedy od září do června bez jediné pauzy. Poslední dva roky tomu tak ovšem není a vždy během Vánoc si Ulice dává dva týdny pauzu. Diváky to samozřejmě nikdy moc nepotěší, protože vánoční díly byly vždy ty nejlepší. Letos svitla velká naděje, že pauze nebude už v době, kdy kreativní producent Matěj Podzimek oznámil, že Ulice letos bude i na Štědrý den. Před pár týdny pak bylo potvrzeno, že Ulice bude celý "vánoční týden" tedy i na všechny svátky.

 

Vánoční trhy a strom v Brně


Děkujeme naší další fanclubačce, která nám sice neposlala přímo svoje fotky, protože neměla příležitost fotit, ale posílá odkaz na Brněnské rádio, které je partnerem vánočních trzích v Brně. Sama vánoční trhy navštívila a byla i přítomna u slavnostního rozsvícení vánočního stromu minulý víkend. A my jí proto děkujeme, že nám touto cestou poskytla fotky. Připomínám, že i vy ostatní můžeže posílat svoje fotky z vašeho města nebo třeba jen odkaz na internetové stránky města apod.

 

Stroj času - Rudolf Hrušinský


Pojďte se v našem vánočním speciálu Stroje času podívat na další krásnou pohádku, ve které zářil jeden z herců ze seriálu Ulice. A tentokrát to je jeden z nejlepších herců, kterého v současné době máme, také byl dostal několikrát ocenění jako nejlepší herec v anketě TýTý.

 

Volejte Novu - Příběhy ULice Nevíte co si přát na Vánoce? Co takhle knihu o Ulici

Skvělá zpráva pro všechny velké fanoušky o seriálu Ulice. Nestačí vám, když se každý všední den v podvečer díváte na svůj oblíbený seriál? Nestačí vám sledovat všechny novinky o seriálu na oficiálním webu Ulice, na facebooku či na našem webu? Pokud vám toto opravdu všechno nestačí, tak máme pro vás jednu skvělou zprávu. Od teď můžete mít "Ulici" na i na svým nočním stolu v knižní podobě, vychází kniha: "Ulice - Průvodce seriálem".
 

V seriálu Ulice Ilona Svobodová vaří, na Vánoce ne. Ilona Svobodová Vánoce zrušila před osmnácti lety

Herečka Ilona Svobodová zrušila domácí Vánoce už někdy před osmnácti lety. Tehdy byly její dvě děti ještě malé, ale na tradici odjet na hory a nezdobit doma stromeček a nepéct cukroví, si zvykly. A kupodivu je takovým způsobem s rodiči tráví do dneška.
 

Rozsvícení vánočního stromu v Hulíně - 1.12. 2012


Naše věrná fanclubačka nám poslala kromě fotek z Kroměříže i fotky ze slavnostního rozsvícení vánočního stromu v Hulíně, kde od 1. prosince svítí tento krásný strom a k tomu i nádherná vánoční výzdoba. Tak se určitě podívejte a nezapomeňte nám poslat fofky z i vašeho města.

 

Rozsvícení vánočního stromu v Kroměříži - 29.11. 2012


Na následujících třech fotkách se můžete podívat jak krásně svítí vánoční strom ve městě Kroměříž a jak byly zahájeny vánoční trhy. Děkujeme jedné z našich fanclubaček za poslání fotek a všem ostatním připomínám, že i strom z vašeho města může být na našem webu.

 

Stroj času - Vladimír Brabec


Stroj času začíná své vánoční vydání. V tomto speciálu se nebudeme zaměřovat na první filmové role herců ze seriálu Ulice, ale podíváme se na pohádky nebo filmy s vánoční tematikou. Ale nebudou to samozřejmě jen tak obyčejné pohádky a filmy, ale budou to ty, ve kterých hráli naši herci.
 


https://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/600x338/Nov2009/577318.jpg?d41d Vánoce na Nově opět ve znamení pohádek

Nejkrásnější Vánoce na televizních obrazovkách opět můžete prožít ve společnosti TV Nova, která jako každý rok nabízí ty nejkrásnější a nejznámější české pohádky včetně samozřejmě té nejkrásnější a to je pohádky Tři oříšky pro Popelku. Ani o tuto klasiku rozhodně na Štědrý den nepřijdeme, ono snad si nikdo nedovede ani představit, že by tato pohádka na Štědrý den nebyla, je to už taková tradice.
 

https://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/365x205/Dec2009/584896.jpg?d41d Potvrzeno: Ulice na Štědrý den i vánoční svátky


Mluví se o tom již několik měsíců. Na začátku osmé sezóny to prozradil na chatu i kreativní producent Matěj Podzimek. Dnes je to konečně oficiálně potvrzeno. A co? No přeci Ulice na Vánoce. Spousta diváků očekávalo, že letos se Ulice naposledy odvysílá 21. prosince a pak opět až v lednu a přijdeme tak o Ulici na Štědrý den a přitom tyto díly jsou vždy ty nejkrásnější. Letos je všechno jinak a Ulici si vychutnáme i přes Vánoční svátky.

 

Pavla Tomicová bude opět řádit na Silvestra v televizi

Pavla Tomicová, kdo by jí neznal. Všude kam přijde tam je jí plno, tato energická herečka dokáže odrovnat řadu svých fanoušků a její legendární smích nakazí snad všechny. I když najdou se výjimky, kteří Pavlu nemají příliš v lásce, naštěstí obdivovatelů je daleko více. Pavla září na prknech, které znamenají svět, v divadle jí milují a jinak tomu není ani v televizi, již několik let září v seriálu Ulice, kde hraje energickou kadeřnici Simonu.
 

https://media.novinky.cz/966/149663-top_foto1-m7h4l.jpg Pohádkové Vánoce jsou za dveřmi, co nás čeká...


Jsou to dva týdny co jsme vás informovali o letošních Vánocích s fanclubem Ulice. Jak od nás víte, tak letos společně oslavíme Pohádkové Vánoce. Jako každý rok se snažíme připravit pro vás zajímavé speciály, které vás potěší a zpříjemní dny před svátky či během samotných svátků. Také letos jsou připraveny různé speciály a dokonce jich letos bude nejvíce v historii oslav Vánoc na našem webu. Jen pro zajímavost, loni jsme měli pět speciálů, letos jich je rovnou osm. Pojďte se tedy se všemi seznámit...

 

Čekají nás "Pohádkové Vánoce" už od 15. listopadu


Tradice je tradice a vždy by se měla dodržovat a to bez výjimky. Několik tradice máme také na našem webu, mezi ty určitě nejkrásnější patří tradiční slavení Vánoce přímo u nás na webu. Společně jsme si tak užívali Speciální Vánoce v roku 2008, o rok později, tedy 2009 nás ovládly Kouzelné Vánoce, v roku 2010 se Vánoce nesly v duchu "nej" a měli jsme NEJ Vánoce s fanclubem. Teprve před rokem jsme pak měly prostě a jednoduše Veselé Vánoce s fanclubem.