Adventní kalendář Fanclubu Ulice

 


 

Máme výsledky adventního kalendáře Fanclubu Ulice

Děkujeme všem, kteří jste soutěžili v naší vánoční soutěži. Všechny hry máme za sebou a už nám tak zbývá jediná úkol, vyhlásit výsledky. Náš první adventní kalendář fanclubu Ulice byl opravdu velmi úspěšný, sám jsem nečekal takový zájem. Celkově se minimálně jednou zapojilo do kalendáře 93 fanoušků, 6 z nich pak náš kalendář hrálo každý den a 6 fanoušků si tak vyzkoušeli všichny naše hry.

Každý den jsme hráli o několik bodů a vy všichni dohromady jste získali neuvěřitelných 3 265 bodů. Což tedy opravdu je skvělé číslo. Hlavním vítězem se mohl stát ovšem jen jeden. Jeden z vás si odnese všechny ceny, tedy autogramy, kalendář i rozvrh hodin, a také přístup do rubriky, kde najde upomínkové předměty ke stažení. Další čtyři nejlepší pak získávají přístup do rubriky s upomínkovými předměty ke stažení. Takže pěti z vás uděláme nyní radost.

Vítězkou naší soutěže se stává....

1. místo - Marcy - Marcy se zapojila do všech našich her a získala 135 bodů.

Další čtyři vítězové jsou...

2. místo - Lenka H. - také Lenka se zapojila do všech her a získala 134 bodů
3. místo - Alka - důkaz toho, že jste nemuseli hrát všechny hry, Alka některé vynechala a získala 133 bodů
4. místo - Sára - Sára stihla také všechny hry a získala 132 bodů
4. místo - Micinka - Micinka stihla všechny hry, ale některé měla chybně, nakonec získala 119 bodů

Jak můžete vidět, tak šlo opravdu o každý bod. Mezi prvním a druhým místem byl jen jediný bod. Pro jistotu jsem vše na prvních místech kontroloval vícekrát, abych někomu neublížil. Vítězové můžete brzy čekat email, ve kterém budete o vítězství informovací a získáte další informace.

Vítězům gratuluji a ostatním vzkazuji "není důležité vyhrát, ale zúčastnit se" a já věřím, že jste v našem kalendáři zabavili a zkrátili jste si čas při čekání na Ježíška. Ještě jednou všem děkuji za účast a snad při nějaké další třeba podobné soutěži se těším na viděnou.

Na závěr se můžete každý podívat kolik jste měli bodů. Pokud by chtěl někdo vědět přesný výpis toho, jak se vám dařilo každý den, tak mi můžete napsat na email (fanclub-ulice@wbs.cz) a já vám výpis pošlu. 


Pravidla:

Adventní kalendář je vánoční soutěž Fanclubu Ulice, kde každý den budete moc soutěžit v různých hrách a přitom získávát body. Začínáme 1. prosince a končíme na Štědrý den, tedy 24. prosince. Na kažý den je připravena jedna hra, celkem tedy bude 24 her ve 24 okénkách.

Každé okénko bude obsahovat hru, pokud hru splníte, získáte za ní body a každý den bude jiný. Hry budou různé, budou to známé hry z našeho fanclubu (např. Kdo jsem, Hledej rozdíly, Poskládej si mě,...) či zákeřné otázky, na které budete muset hledat odpovědi. Vždy se bude také hrát o určitý počet bodů a někdy budete moc vyhrát více, někdy méně. Na konci budou vítězové, tedy ti, kteří získají nejvíce bodů. Každý den se můžete zapojit pouze jednou.

Celý adventní kalendář bude pro zábavu a aby jste si zkrátili čekání na Ježíška, ale také budete moc něco vyhrát. Adventní kalendář bude pro všechny, ale registrovaným členům fanclubu se budou body přičítat k bodům do Hvězdy měsíce. Pět nejlepších ze všech a bude jedno, jestli jste z fanclubu nebo nejste, získáte dárky, vyhrají ti, co budou mít nejvíce bodů.

O co hrajeme?

1. místo - kalendář s Rudolfem Hrušinským; rozvrh hodin s Vaškem Matějovským; dva podepsané autogramy hvězd Ulice (vše bude vítězi posláno poštou) a přístup do rubriky, kde si budete moc stáhnout další upomínkové předměty (kalendáře, rozvrhy hodin, obrázky na plochu,...)

2. až 5. místo - přístup do rubriky, kde si budete moc stáhnout upomínkové předměty (kalendáře, rozvrhy hodin, obrázky na plochu,...)

 

 

VÝSLEDKY:

Správná odpověď pro první hru tedy bylo: "To u nás v Austrálii." Samozřejmě jsme uznali i tomu podobné věty, např. jen "u nás v Austrálii." Je to opravdu ta nejznámější hlášky od Růženky, používala jí především v minulosti. Spousta z vás psalo i jiné hlášky, ale toto byla ta vítězná. Ti, kteří to měli správně, tak jim budou připočteny tři body.

 

Kolik můžete získat bodů?

Za správnou odpověď získáte tři body.

 

 

VÝSLEDKY:

1. Jak se jmenuje obchod, o kterém se v Ulici často mluví v tzv. skryté reklamě?
 
> Billa/Okay (uznali jsme oba obchody)

2. Víte, jak se jmenuje kadeřnictví v Ulici?

> Bomton

3. Jak se jmenuje herec, který hraje Vaška Hartla?
 
> Patrik Děrgel
 
4. Která herečka vystřídala Terezu Brodskou, která musela na pár týdnů kvůli zdravotním problémům odejít?
 
> Veronika Žilková
 
5. Jak se jmenovala Anička Lišková za svobodna?
 
> Anička Málková
 

Za každou správnou odpověď jste mohli získat jeden bod, byly to celké otázky, takže spousta z vás mají za toto kolo celých pět bodů. Všechny body vám budou připočteny k dalším bodům ze včerejšího dne, ti co hrají dnes poprvé, tak samozřejmě získávají body zatím jen za dnešek.

 

Kolik můžete získat bodů?

Za každou správnou odpověď získáte jeden bod, celkem tedy pět bodů.

 

 

 

https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/1475805_669484729762811_193051505_n.png

VÝSLEDKY:

Řešení:

Každý, kdo se zapojil, mohl získat až šest bodů. Bylo to velmi jednoduché, takže většina z vás jste našli všechny skryté rozdíly, které se na fotce nacházeli. Všem budou body přičteny, a to samozřejmě i v případě, že jste neuhádli všechny rozdíly. Kdo s námi soutěží už třetí den, tak může mít na svém účtě už 14 bodů, a to opravdu někteří mají.

 

Kolik můžete získat bodů?

Za každý uhádnutý rozdíl získáte jeden bod, celkem tedy šest bodů.

 

 

 

VÝSLEDKY:

https://fanclub-ulice.wbs.cz/dsc_8171.jpg

Dnešní hádanka byla úplně jednoduchá a až asi na tři výjimky jste všichni věděli, že obličej na obrázku patří Jitce Farské, alias Iloně Svobodová. Fotka pocházela z této krásné vánoční fotky. Všichni co uhádli, tak získali na své konto dalších pět bodů. Ti, kteří s námi hráli poprvé mají svých prvních pět bodů. A pokud jste ještě vůbec s námi nehráli, tak se přidejte, ještě stále není nic ztraceno, zabavíte se a pořád můžete vyhrát, získat totiž můžete ještě spoustu bodů.

 

Kolik můžete získat bodů?

Za správnou odpověď získáte pět bodů.

 

 

 

VÝSLEDKY:

Tentokrát jsme pro vás vybrali mikulášskou hru, vašim úkolem bylo poznat všechny mikuláše, čerty a anděly na fotkách. Většina byla určitě jednoduché, ale s některými jste měli problémy. Třeba s čertem Eddie, ten opravdu moc poznat nešel, ale někteří uhádli. Kdo uhádl všechny, tak získal osm bodů, kdo některého nevěděl, tak má o body méně, ale to vůbec nevadí, protože ještě bude spousta her, kde to můžete dohnat.

 

Kolik můžete získat bodů?

Za každé uhádnuté jméno získáte jeden bod, celkem tedy osm bodů.

 

 

 

 

VÝSLEDKY:

Správná odpověď tedy byla: "At se dílo daří." Což většina z vás naprosto přesně věděla. Některým jsme uznali i třeba "Ať se dílo zadaří" či tomu podobné. Někteří z vás jste neuhádli a hádali jste něco jiného, ale to nevadí, ještě je před námi spousta her. Kdo uhádl, tak získává samozřejmě tři body.

 

Kolik můžete získat bodů?

Za správnou odpověď získáte tři body.

 

 

 

VÝSLEDKY:

 

Tato hra byla taková oddechová, nemuseli jste vůbec přemýšlet, stačilo si vybrat jeden dáreček a mít trochu štěstí. Každý dárek totiž obsahoval nějaké číslo (od 1 do 7) a právě toto číslo pak znamenalo i počet bodů, který jste získali. Kdo měl štěstí, tak mohl získat sedm bodů, bohužel, kdo měl smůlu, tak získal jen jeden bod, ale to uričtě nevadí, ještě bude spousta příležitostí na získání dalších bodů.

 

Kolik můžete získat bodů?

Získat můžete 1 až 7 bodů, v každém dárku se totiž nachází jiný počet bodů, takže jde pouze o štěstí.

 

 

 

VÝSLEDKY:

1. Dušan Klein - režisér a autor Ulice

2. Petr Malásek - skladatel

3. Juraj Deák - režisér

4. Kryštof Hanzlík - režisér

Jde vidět, že skoro všichni hráči jste znalci Ulice, až na výjimky jste totiž všichni moc dobře věděli, kdou jsou tito pánoví a věděli jste i to, jaké mají funkce. U Dušana Kleina jsem samozřejmě uznal i jen režisér nebo jen autor, u Petra Maláska pak stačilo napsat cokoliv s hudbou, uznal jsem se, když jste napsali jen skladatel, hudebník nebo když jste napsali, že složil titulní písničku k Ulice. Vše bylo uznáno. Dušan Klein, Juraj Deák i Kryštof Hanzlík si v Ulici i zahráli. První jmenovaný bezdomovce, druhý jmenovaný Sochora a třetí jmenovaný režiséra a kameramana při Výměně měnaželek, ale to už jsme vědět nepotřebovali. Kdo uhádl vše, jméno i funkci, tak získal plných osm bodů.

 

Kolik můžete získat bodů?

Za každé uhádnuté jméno získáte jeden bod, za každou uhádnutou funkci také jeden bod, celkem tedy můžete získat osm bodů.

 

VÝSLEDKY:

Kdo poskládal naše puzzle celé nebo jen z části, tak určitě objevil, že na fotce je malá Ema Toužímská s dárečkem. Všichni, kteří uhádli, získali pět bodů. Těžké to rozhodně nebylo, uhádli úplně všichni, stačilo si složit jen pár dílů a hned to bylo všem jasné.

 

Kolik můžete získat bodů?

Za uhádnuté jméno postavy, která se nachází v našich puzzlých získáte pět bodů.

 

 

 

 

VÝSLEDKY:

 

1. Který pořad TV Nova se objevil v Ulici?

> Snídaně s Novou

2. Kdo nikdy neučil ve škole?

> Světlana Nyklová

3. Jak se jmenoval pilotní díl třetí sezóny Ulice?

> Zlatá muška

4. Ve kterém roce začala vysílat Ulice?

> 2005

5. Jak se jmenovala dodávka Tomáše Jordána?

> želva

6. Který režisér stál u zrodu Ulice?

> Dušan Klein

Kdo správně odpověděl na všechny naše otázky, tak mohl získat šest bodů, za každou správnou odpověď byl totiž jeden bod, takže podle toho, kolik správných odpovědí jste měli, tolik jste také získali bodů. Tento test pro vás nebyl tak těžký, i když ne všichni jste věděli režiséra, který stál u zrodu Ulice. Některým se plete i rok, ve kterém začala Ulice vysílat. Tak jak tak, získáne body budou všem přičteny.

 

 

Kolik můžete získat bodů?

Za každou správnou odpověď získáte jeden bod, celkem tedy šest bodů.

 

VÝSLEDKY:

1. Byt Libora Seidla - ULICE

2. Byt Suchých - ORDINACE

3. Vchod do truhlářství - ULICE

4. Nemocnice Kameniny - ORDINACE

5. Náměstíčko - ULICE

6. Byt Lenerové - GYMPL

7. Škola - GYMPL

8. Náměstíčko - ULICE

9. Byt Hynka - ULICE

Na obrázcích je tedy pět míst, které patří do Ulice a protože za každé uhádnuté místo byl jeden bod, tak ten, kdo správně poznal všechna místa z Ulice, získal rovných pět bodů. Ostatní místa už do Ulice nepatřila, něco bylo z Ordinace v růžové zahradě 2 a něco z Gymplu s (r)učením omezezným.

 

Kolik můžete získat bodů?

Za každé uhádnuté místo z Ulice získáte jeden bod a je tam několik míst, které patří do Ulice, takže hrajete o více bodů, aby to nebylo tak jednoduché, tak kolik tam je míst, se dozvíte až zítra.

 

 

 

VÝSLEDKY:

1: Olda Farský - D: Fitko (Olda je majitelem fitka)

2: Klára Pešková - G: Dům (Klára se nedávno stala správkyní domu)

3: Miki Seidl - E: Počítač (Miki má firmu, ve které spravuje počítače)

4: Zuzana Hrubá - B: Pekárna (Zuzana pracuje v pekařství u Nyklové)

5: Hynek Urban - A: Dítě (Hynek a Šimon, téma, o kterém se letos hodně mluvilo)

6: Vašek Hartl - C: Jeskyně (Jeskyně jsou Vaškovým velkým koníčkem)

7: Michal Miller - F: Pivo (Michal vlastní hospodu, takže pivo je jasné)

Kdo takhle spojil všechny dvojice, tak měl všechno správně a získal sedm bodů. Někteří získávají bodů méně. Ono samozřejmě spousta věcí jde přiřadit i k jiným jménům, např. fitko by mohlo být i u Hynka a dítě zase u Vaška, ale u Vaška by nemohl být fitko. Kdo tedy přiřadil fitko k Hynkovi, tak mu zase nevycházelo nic k Oldovi a už jste se do toho zamotali. Nicméně, všichni nějaké body dostávají, protože skoro všechno jste měli správně, většina všechno správně.

 

Kolik můžete získat bodů?

Za každou správně seřazenou dvojici získáte jeden bod, celkem tedy můžete získat sedm bodů.

 

 

 

VÝSLEDKY:

Dnešní hra žádné výsledky nemá. Protože stačiilo vyjádřit svůj názor a podpořit Simonu nebo Libušku v soutěži Nej postava 5. Každý kdo hlasoval, tak získal pět bodů a nezáleželo na tom, pro koho jste hlasovali. Všechny hlasy byly připočteny k jednotlivým soutěžícím a příští sobotu se dozvíme, kdo vyhrál. Kdo chce stále hlasovat, tak nezapomeňte, že každý den můžete poslat jeden hlas, a to zde.

 

Kolik můžete získat bodů?

Každý, kdo vyjádří svůj názor, tak získá pět bodů bez ohledu na to, pro koho budete hlasovat.

POZOR! Všechny vaše hlasy budou připočteny k hlasování v naší soutěži, ve které můžete hlasovat každý den zde. A to i přesto, že jste hlasovali v tété hře, ta je jen jako bonus navíc.

 

 

 

VÝSLEDKY:

 

Tato hra byla taková oddechová, nemuseli jste vůbec přemýšlet, stačilo si vybrat jeden dáreček a mít trochu štěstí. Každý dárek totiž obsahoval nějaké číslo (od 1 do 7) a právě toto číslo pak znamenalo i počet bodů, který jste získali. Kdo měl štěstí, tak mohl získat sedm bodů, bohužel, kdo měl smůlu, tak získal jen jeden bod, ale to určitě nevadí, ještě bude spousta příležitostí na získání dalších bodů.

 

Kolik můžete získat bodů?

Získat můžete 1 až 7 bodů, v každém dárku se totiž nachází jiný počet bodů, takže jde pouze o štěstí.

 

 

 

VÝSLEDKY:

1. Světlana + Lumír
2. Anička + Bedřich

3. Digi + Marek
4. Ingrid + Vasil
5. Bára + Ondřej
6. Simona + Pepan
7. Blažena + Pepan
8. Libuška + Eliáš
9. Lída + Jan
10. Nyklová + Stárek
11. Miriam + Cyril
12. Lenka + Jarda
13. Martin + Jiří (registrované partnerství)
14. Karolína + Igor
15. Jitka + Olda (zopakovali si manželský slib)

 

Poslední dva páry jsem původně započítané neměl. Ale protože jste je někteří z vás psali (v případě Jitky a Oldy dokonce vás bylo více), tak jsem i tyto dva páry uznal. Svatbu Karolíny s Igorem jsme neviděli, jen jsme o ní slyšeli, ale stejně tak jsme neviděli ani svatbu Digi a Marka, Digi se ostatním pochlubila až po svatbě. Všech 15 párů ovšem neuhádl nikdo, takže celých 15 bodů nezískává nikdo. 14 bodů získává jeden z vás, ostatní většinou 13 a pak méně.

 

Kolik můžete získat bodů?

Za každý jeden pár získáte jeden bod, takže čím víc párů napíšete, tím víc bodů získáte. Ve formuláři je připraveno 15 kolonek, ale to neznamená, že bylo 15 svateb, mohlo jich být méně. Určitě jich vyplňte co nejvíce, hraje se o hodně bodů.

 

 

 

VÝSLEDKY:

Kolik podvečerů jsme již trávili ve společnosti Ulice?
 
> celkem 1 765

Máme za sebou nejtěžší hru z celého Adventního kalendáře. Věděl jsem, že tato hra bude těžká, ale myslel jsem si, že ke správnému číslu dopracuje (dopočítá) daleko více lidí. Většina z vás tipovala hodně špatná čísla, ale byli tací, kteří se samozřejmě dokonce skoro trefili. Číslo 2 511, které jste psali nejčastěji jej počet odvysílaných dílů, ale nerovná se to zároveň počtu podvečerů. Protože jeden čas byly denně dva díly, takže logicky podvečerů s Ulicí muselo být o hodně méně. K přibližnému výsledku se dalo celkem pěkně dopočítat. Týdně trávíme u Ulice pět podvečerů, což je měsíčně 20, Ulice se v jedné sezóně vysílá deset měsíců, což je za celou sezónu přibližně 200 podvečerů, za sebou máme osm sezón, takže krát osm, to je 1 600 podvečerů + podvečery z deváté sezóny a už se blížíme k výslednému číslu. Tímto způsobem se někteří dopočítali k číslu kolem 1 700 a vlezli se tak do tolerance +-100.

Někteří dokonce dobře znají náš web a věděli, že se o podobném číslu někde píše a je to v rubrice Zajímavosti z Ulice, tam v jedné statistice píšeme o číslu 1 678, což ale je číslo platné k 6.6. 2013, ale k tomu stačilo dopočítat díly z června a září-až prosince a bylo by to. Nicméně kdo by poslal i toto číslo, tak by se pořád vlezl do tolerance.

Do naší tolerance +-100 a plný počet bodů získávají jen čtyři z vás. Není to moc, každý den se prostě nemůže dařit. Nicméně i další získávají nějaké body a dokonce i ti, kteří napsali počet aktuálních dílů, tedy 2 511, tak se vlezli do tolerance +-800 a získávají jeden bod. Někteří získávají i více, protože jste psali různá čísla, kdo ovšem napsal moc velké číslo nebo naopak moc malé, tak nezíská nic, ale to nic neznamená, protože ještě máme před sebou několik her.

 

Kolik můžete získat bodů?

Kdo se trefí přesně nebo +- 100 podvečerů, získá 8 bodů. Kdo trefí číslo o 100-200 méně či více, získá 7 bodů, o 200-300 méně 6 bodů, atd. až do 0 bodů.

 

 

 

VÝSLEDKY:

Každý kdo napsal Simonin pozdrav "Nazdar ženy," získal krásné tři body. Stejně tak tyto body dostali i ti, kteří napsali stejný pozdrav, ale v jiné podobě, např. "Ahoj ženy," "Čau ženy," "Zdar ženy" a podobně. Všechny tyto pozdravy byly uznány.

 

Kolik můžete získat bodů?

Za správnou odpověď získáte tři body.

 

 

 

VÝSLEDKY:

Ať už jste poskládali puzzle celé nebo jen její část, tak jste určitě poznali na fotce Petra Boháče, který už v Ulici není, tato fotka byla pořízena na Vánoce, kdy se sešel se svou dcerou Anežkou. Každý kdo Petra uhádl, tak získává na svůj "účet" pět bodů.

 

Kolik můžete získat bodů?

Za uhádnuté jméno postavy, která se nachází v našich puzzlých získáte pět bodů.

 

 

 

VÝSLEDKY:

Naše soutěž Nej postava 5, ve které jsme celý podzim hledali nejlepší postavu Ulice, je u konce. Už víme, že nejlepší postavou je Libuška Nekonečná. Kdo tedy tipoval právě Libušku, tak získal pět bodů. Ti ostatní, kteří tipovali Simonu získávají tři body.

 

Kolik můžete získat bodů?

Za správný tip získáte pět bodů. Ale kdo se netrefí, tak body získá také, ale pouze tři body. Výsledky zde budou až v sobotu, protože až v sobotu budeme znát vítěznou postavu.

https://fanclub-ulice.wbs.cz/nej_postava5-nove_logo.png

 

 

 

VÝSLEDKY:

1. 4. sezóna (rok 2008)

2. 6. sezóna (rok 2010)

3. 1. sezóna (rok 2005)

4. 2. sezóna (rok 2006)

5. 3. sezóna (rok 2007)

6. 9. sezóna (rok 2013)

7. 5. sezóna (rok 2009)

8. 7. sezóna (rok 2011)

9. 8. sezóna (rok 2012)

Celkem jste v této hře mohli získat devět bodů, a to se většině i podařilo. Jde vidět, že jste valcí fanoušci Ulice a nic vás jen tak nezaskočí. Někdo samozřejmě popletl některé fotky, ale i tak jste většinu věděli všichni. Což je určitě dobře, body vám budou připočteny.

 

Kolik můžete získat bodů?

Před sebou máte devět obrázků, které musíte rozdělit do jednotlivých sezón. Za každý správně seřazený obrázek získáte jeden bod, celkem tedy devět bodů.

 

 

 

VÝSLEDKY:

 

Tato hra byla taková oddechová, nemuseli jste vůbec přemýšlet, stačilo si vybrat jeden dáreček a mít trochu štěstí. Každý dárek totiž obsahoval nějaké číslo (od 1 do 7) a právě toto číslo pak znamenalo i počet bodů, který jste získali. Kdo měl štěstí, tak mohl získat sedm bodů, bohužel, kdo měl smůlu, tak získal jen jeden bod.

 

Kolik můžete získat bodů?

Získat můžete 1 až 7 bodů, v každém dárku se totiž nachází jiný počet bodů, takže jde pouze o štěstí.

 

 

 

VÝSLEDKY:

1. Barborka - Bety
2. Dvojčátka Digi a Marka (počítáno jako jeden bod)
3. Jeníček - Farských
4. Kačenka - Majdy
5. Jiřinka - Blaženy a Pepana
6. Šimon - Gábiny a Hynka
7. Mirinka - Lenky a Jardy
8. Adam - Karolíny a Libora
9. Eliška - Lídy a Honzy

Kdo správně vyjmenoval těchto devět dětí nebo deset dětí, když někdo počítal dvojčátka Digi jako dvě, ale počítány byly obě jen za jedno dítě, tak mohl získal devět bodů. Někteří také tolik bodů získali, někteří sice méně, ale každý si nějaký bod odnesl.

 

Kolik můžete získat bodů?

Za každé jedno dítě získáte jeden bod, takže čím víc dětí napíšete, tím víc bodů získáte. Ve formuláři je připraveno 12 kolonek, ale to neznamená, že by se narodilo 12 dětí, mohlo jich být méně. Určitě jich vyplňte co nejvíce, hraje se o hodně bodů.

 

 

 

Každý, kdo napsal svůj vysněný dárek, ať už takový, který si nejvíce přeje nebo takový, který dostane (dostal) nebo své přání, tak získal pět bodů a vaše přání můžete najít i zde v této sekci.

Vaše přání:

tablet

Nevím, co dostanu, ale největší radost by mi udělalo wellness odpoledne (masáž, koupel, maska, kosmetika, ...)

JA SI MOC PŘEJI NAM I CELE MÉ RODINE HODNĚ ZDRAVÍ ŠTESTI A LÁSKY POROZUMĚNÍ,.A ABY LIDI NEBYLY NA SEBE ZLÝ.A MOC SE TĚŠIME NA NAŠHO MALEHO TŘILETÉHO SYNA HONZÍKA KTERY SE MOC TĚŠÍNA ROZBALOVANÍ DÁRKU POD ROSVICENÝM STROMEČKEM. MOC BY MĚ POTEŠILO KOLO NEBO AUTO,LAE JA SEM MOC SKROMNÁ.DĚKUJI

Knížky, alespoň jednu. Například Písečného muže od Keplera

Nejvíce bych si přála smartphone a oblečení. Nevím jestli tyhle dárky dostanu, ale i ten nejmenší dárek mi udělá radost :)
Stejně nejdůležitější je, aby jsme byli všichni zdraví :)

Moje přání je takové, že bych chtěla být zase mladá a zařídit si život jinak, ale to se mi už nesplní, tak si přeju hlavně zdraví, aby byli moji kluci šťastní v životě, no a pod stromečkem bych si přála nějakou pěknou knížku a parfém.

Sony xperia Z1, Hobot, Samsung galaxy active, Mír v duši

dostala jsem plyšáčka od přítele

Vybavení na běžky

Rodinná pohoda, malý dáreček od srdce a hlavně zdraví

Bedinky k telefonu

Foťák Nikon D3200 :) , notebook Acer ,

Já bych si přála jako dárek to,když budou všichni spokojeni ze svých dárků-já radši dárky dávám,než beru..Sama co bych si přála,nebo co vždy potěší je nějaký šperk nejradši mám bižuterii co se třpytí.Jsem jak straka.Na lesk já "slyším" to vždy udělá radost.Např.naušničky,náramek...Není to tak drahé a je to samý lesk.:-)

jistě nedostanu to co si přeji ,ale jistě tam u stromečku najdu celou svou spokojenou rodinu a to je vic než dárek

Já bych si přála, aby byl na celým světě mír, aby lidi nikde nehladověly, aby byly všichni šťastní a zdraví a hlavně abych já měla hodně prachů. :) :)

Nejvíce bych si letos přál dostat notebook, slyšel jsem že notebooky a podobná elektronika je hitem letošních vánoc...
Ale svůj dárek znám, dostanu telefon :) .. ale přeci nezáleží na tom, jestli dostaneme notebook, telefon či tablet, důležité je že jsme všichni spolu pohromadě :) :3

Já už jsem si nadělila notebook a mikrovlnku :) a mám z nich velikou radost :)

Přeji si počítač

Tak bude to znít jako klišé, ale já vážně nic nepotřebuju :-) Všechno co chci, tak mám. Chtěla bych toho určitě spoustu, ale nic co by se dalo koupit. Sice to ode mě bude znít trochu nečekaně, ale určitě my dáte za pravdu, že čím je člověk starší, tím je skromnější a vlastně přichází na to, že už toho tolik nepotřebuje. Ale tak samozřejmně jsem si měla něco vybrat, abych pod tím stromkem něco taky měla, žejo ;-) Jediné, co jsem si přála byla zrcadlovka. Takže tu :-) A když ne zrcadlovka, tak nový telefon :-)

Takový dárek, který mě překvapí a potěší... ale hlavně štěstí a zdraví a aby jsme se měli rádi.

 

Kolik můžete získat bodů?

Každý kdo napíše "svůj" dárek, získá 10 bodů. Napsat můžete dárek, který si nejvíc přejete nebo dárek, který víte, že dostanete nebo který jste už dostali, pokud tuto hru hrajete až po nadílce.

 

 

 

Krásný Štědrý den

Nastal nejkrásnější den v roce, je tady Štědrý den. Otevřeli jste poslední okénko z našeho adventního kalendáře, a to znamená jediné. Vánoce jsou tady. Děkujeme všem, kteří jste se do našich her zapojili, už brzy zjistíme vítěze, jen mějte prosím trpělivost, protože se vás zapojilo tolik, tak musíme nejdříve prokontrolovat všechny body, abychom někoho neošidili. Jako bonus, získává každý pět bodů, stačilo se minimálně jednou zapojit.

Přejeme všem nádherný Štědrý den, buďte šťastní, mějte se rádi a přejeme vám, aby jste pod stromečkem každý našli to, co si nejvíce přejete. Takže bohatého Ježíška a zústaňte s námi, aby jste zjistili, kdo se stal vítězem.