Podívejte se také na...

         

       Rekapitulujeme rok 2010... Fanclub Ulice
Jako každý rok na Nový rok, tak i letos jsem si pro vás připravil takovou rekapitulaci co vše se stalo na našem webu (fanclubu) v minulém roce. Rok 2010 byl plný skvělých zážitků, soutěží a události. Vybral jsem ty největší a nejlepší a protože rekapitulujeme rok 2010, tak jsem vybral celkem 10 nejlepších událostí, ale na webu se toho samozřejmě stalo daleko víc.

https://bylinkovestranky.sweb.cz/bylinky/V%c3%a1noce/v%c3%a1noce1.jpg Přejeme vám krásné a veselé Vánoce
Nejkrásnější den v roce je tady. Těší se na něj malí i velcí, Štědrý den je tady. Chtěl bych vám všem za celý web popřát krásné prožití vánočních svátků, ať se vám splní vše co si přejete a pod stromečkem najdete spoustu dárků a ať je to jen jakákoliv maličkost, tak vám ji vždy dal ten nejbližší, který vás má rád.

NEJ Vánoce s fanclubem - na co se můžete těšit?
Pokud sledujete náš web/fanclub, tak už moc dobře víte, kde odstartují webové Vánoce a jaký ponesou název, pokud zase tak moc náš web nenavštěvujete, tak vám to samozřejmě prozradím. Vánoce na webu, které jsou pojmenované jako NEJ Vánoce s fanclubem (název je po velmi úspěšné soutěži NEJ Ulice a i když v názvu je "s fanclubem" tak se nebojte, na své si přijdou i neregistrovaní fanoušci našeho fanclubu).

Obrázek “https://nd01.jxs.cz/113/093/d26fe40013_30002640_o2.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Vánoce s fanclubem odstartují přesně za jeden měsíc

A je to zase tady? Co? No přeci Vánoce... Ne nedělám si srandu, Vánoce se opravdu blíží a i když přesně dnes zbývá do Vánoc dva měsíce, tak spousta obchodních řetězců má ve své nabídce spoustu vánočního zboží a již vybalují vánoční výzdobu, která už bude brzy zdobit obchody (někde už možná zdobí). Ne jinak tomu bude i ve městech, na náměstích bude zářit vánoční strom a v ulicích bude vánoční výzdoba. Ale na to je ještě trochu času.

....více zde...