Pravidla soutěže Nej postava 3

Pravidla soutěže Nej postava 3 nejsem vůbec těžká. Ten kdo na náš web chodí pravidelně minimálně rok, tak si tuto soutěž určitě pamatuje, na našem webu jde totiž již o třetí ročník této soutěže. Jen trochu z historie, první ročník vyhrála Tereza Jordánová a druhý ročník Štěpán Stránský. Kdo vyhraje třetí ročník? To se dozvíme až 8. ledna 2010, kdy vyhlásíme výsledky.

První část > v první části soutěže probíhají nominace, kde můžete nominovat libovolnou postavu ze seriálu Ulice. Připomínám, že do soutěže můžete nominovat kohokoliv, ale musí se v seriálu Ulice objevovat v páté sezóně. Postavy, které se v seriálu již nevyskytují nebudou do soutěže zařazeny. Nominovat můžete pouze jednu postavu za 24 hodin, máte-li tedy oblíbených více postav, tak můžete každý den dál hlas jedné postavě nebo každý den posílat stále jednu stejnou postavu.

Druhá část > druhá část je již nazvaná finále. Z nominací vyberu deset postav, které získají nejvíce hlasů a tyto postavy se stávají našimi finalisty, pro které budete týden co týden hlasovat pomocí skryté ankety. Každý týden naši soutěž jedna postava opustí, tak to bude každý týden, až nakonec zůstanou dvě postavy, ze kterých vyberete jednu nejoblíbenější postavu seriálu Ulice

Konečné rozhodnutí kdo ze soutěže vypadne nebude na vás, ale na naší odborné porotě složené z některých fanclubáků. Těm každý týden pošlu dvě jména, kteří v daném týdnu získali nejmenší počet hlasů. Porota vybere jednu postavu, která vypadne, přičemž nebudou vědět, která postava měla méně hlasů. Bude tedy záležet pouze na porotě koho vyberou a koho už nepošlou do dalšího kola.

Ten koho porota "vyhodí" už do dalšího kola nepůjde a ten koho "propustí" bude soutěžit dál, hlasující návštěvníci ale nebudou vědět, které postavy před porotu šly. To se dozvíte až po skončení celé soutěže. Až v soutěži zůstane posledních pět postav, tak už budu pouze na hlasujících, kdo vypadne. Vypadne ten, kdo získá nejmenší počet hlasů.

Pravidla opravdu nejsou těžká. Věřím, že je v průběhu celé soutěž pochpíte a kdyby jste se náhodou chtěli na něco zeptat, tak se můžete ptát v diskuzi nebo na našem emailu ulice.wbs@seznam.cz. Rád vám na všechny otázky odpovím, v diskuzi můžete také diskutovat k soutěži Nej postava 3. Tak pěkně hlasujte a zvolte si tak Nej postavu 3.

Jakou postavu volit?

> Nejoblíbenější postavu
> Nejkrásnější postavu
> Nejvtipnější postavu
> Nej herecký výkon
...
Prostě hlasovat můžete pro kohokoliv. Nej postava 3 není vyloženě soutěž orientovaná na určité téma (například soutěž Miss a Missák byla především o kráse). Nej postava o všech nej určité postavy. Máte-li tedy oblíbenou postavu a to z jakéhokoliv důvodu, tak mu nebo ji prostě pošlete hlas.