Pravidla

 

Obrázek “https://nd05.jxs.cz/871/980/772024bba2_79985741_u.png?1316521433” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Pravidla soutěže Nej postava 4Opět hledáme nejlepší postavu ze seriálu Ulice a to již ve čtvrtém ročníku soutěže Nej postava. Ten kdo náš web zná již několik let, tak soutěž určitě nemusím moc představovat. Ale opakování je matka moudrosti, tak si pojďme něco o soutěži říct a také o pravidlech.
Nejdřív malé připomenutí. první ročník vyhrála Tereza Jordánová, druhý ročník Štěpán Stránský a třetí ročník Simona Pavlicová, kdo vyhraje letos? To se dozvíme až v prosinci. Soutěž bude rozdělena do tří části a aby to nebyla taková nuda, tak i letos budou v pravidlech malé změny.
První část > první část se jmenuje Nominace, je to stejný jako u jiných našich soutěží. Vy sami si pomocí formuláře můžete zvolit nejoblíbenější postavy (celkem tři). Volit můžete libovolné postavy z Ulice, ale tyto postavy se stále musí v seriálu objevovat, nemůžete tedy nominovat postavy, které již v Ulici nejsou. Nominace budou týden, takže máte dost času si promyslet koho zvolit.
Druhá část > ve druhé části nazvané Semifinále již budete hlasovat pro zvolené postavy, které získají v nominacích nejvíce hlasů. V semifinále budete pro ženy a muže hlasovat zvlášť. Z každého semifinále do finálových kol postoupí jedna žena a jeden muž.
Třetí část > a třetí část je nazvaná jak jinak než Finále. Zde už bude deset postav (pět žen a pět mužů). Každý týden budete hlasovat pomocí ankety, v prvních kolech budou vypadávat rovnou dva finalisté, později už jen jeden až zůstanou poslední dva (nebo dvě? uvidíme) a ve velkém finále se jedna postava stane to nejlepší postavou Ulice.
Pravidla jsou tedy velmi jednoduchá a víc se do nich "dostanete" ještě během soutěže, kdyby přeci jen měl někdo
nějaké otázky, tak mi můžete napsat na email (ulice.wbs@seznam.cz), do diskuze nebo na facebook.