"OBRÁZEK NENÍ K DISPOZICI"  "OBRÁZEK NENÍ K DISPOZICI"  "OBRÁZEK NENÍ K DISPOZICI"

 


NEJ MUŽ      NEJ ŽENA      NEJ PROSTŘEDÍ      NEJ HERECKÝ VÝKON      ANTITALENT ULICE

 

Vítejte u největší soutěže, která na našem webu kdy probíhala. Když se podíváme trochu do minulosti, tak jsme již hledali nejlepší postavu, nejkrásnější postavu či nejzamilovanější pár Ulice. V této soutěži budeme mít rovnou pět kategorií a každá kategorie bude mít na konci soutěže svého vítěze, takže nebudeme mít jednoho, ale rovnou pět vítězů, kteří budou vyhlášení v prosinci.

NEJ Ulice

 1. týden – nominace
 2. týden – 1. trojsouboj
 3. týden – 2. trojsouboj
 4. týden – 3. trojsouboj
 5. týden – 4. trojsouboj
 6. týden – 5. trojsouboj
 7. týden – 6. trojsouboj
 8. týden – 1. finále – TOP 7
 9. týden – 2. finále – TOP 6
 10. týden – 3. finále – TOP 5
 11. týden – 4. finále – TOP 4
 12. týden – 5. finále – TOP 3
 13. týden – 6. finále – TOP 2
 14. týden – vyhlášení výsledků

NEJ Ulice - NOMINACE
Vůbec první kolo celé soutěže jsou tzv. nominace. Vy nominujete své oblíbence a já pak ze všech nominovaných vyberu 18, kteří získali nejvíce hlasů.
Na nominacích není opravdu nic těžkého, stačí vyplnil hlasovací formulář, kde neuvádíte žádné své údaje, tak jak to probíhalo v jiných soutěží. Stačí pouze vyplnit pět políček, které zobrazují pět kategorií, podmínkou v hlasování je, že v každé kategorii musíte uvést minimálně jedno jméno, maximálně pak tři, záleží na vás, kolik máte v Ulici oblíbenců.
Když budete v nominacích hlasovat pro své oblíbence a na konci nominacích zjistím, že jste hlasovali pro více jak 18 postav(herců, protostorů), tak vyberu pouze 18 těch nejlepších, tedy těch, kteří získali nejvíce hlasů, ostatní do dalších kol nepostupují. Koho nominovat v jednotlivých kategorií najdete na hlavní stránce soutěže NEJ Ulice.

NEJ Ulice - Trojsouboj
Z našich soutěží znáte dvě fáze hlasování, první je nominace a druhá je finále, v soutěži NEJ Ulice budeme mít mezi těmito fázemi ještě jednu fázi a to tzv. trojsouboj. Těchto trojsoubojů je celkem šest, každý týden bude jeden trojsouboj a vždy v něm budou bojovat tři nejlepší z TOP 18, každá kategorie bude mít samozřejmě svůj vlastní trojsouboj, hlasování bude probíhat pomocí anket a z každé kategorie ten kdo získá nejvíce hlasů postupuje do finále. Na konci posledního trojsouboje tak budeme znát sedm finalistů (TOP 7) z každé kategorie.*
18 nejlepších v každé kategorii musí někdo rozdělit do trojsoubojů (tedy po třech), to udělám náhodně losem. Každému soutěžícímu (v každé kategorii) přidělím číslo od 1 do 18 a pak postupně budu losovat čísla, takže v prvním trojsouboji můžou být např. soutěžící s číslem 5, 8, 12 atd. Soutěží tedy nebudou vybrání ani podle počtu hlasů v nominacích ani podle mé oblíbenosti, vše bude náhodným losem.
* každá kategorie bude mít ještě svou divokou kartu, tzn. že kromě šest finalistů v každé kategorii postoupí do finále ještě další 7. finalista v každé kategorii.

NEJ Ulice - Finále
Po skončení všech trojsoubojů budeme tedy znát sedm finalistů (TOP 7). Finálových kol bude celkem šest, v každém kole vypadne z každé kategorie jeden soutěžící až zůstanou pouze dva, to nás pak bude čekat velké finále, po kterém budeme znát ty nej Ulice, tedy nej muže, ženu, prostředí, herce a také antitalent Ulice. Hlasování bude probíhat stejnou formou jako v trojsouboji, tedy pomocí anket, akorát s tím rozdílem, že zde nikdo nepoustoupí, ale naopak ten, kdo získá nejméně hlasů, tak vypadne.


Soutěž organizuje web www.fanclub-ulice.wbs.cz