Vánoční Hvězda měsíce

 


Chcete se stát vánoční hvězdou měsíce? Ano, tak není nic jednoduššího, než se právě teď přihlásit. Náš velký projekt Hvězda měsíce určitě všichni moc dobře znáte, ve fanclubu s přestávkou běží již skoro dva roky a nyní poprvé na svět fanclubu přichází speciál hvězdy měsíce a to vánoční speciál.

Vše bude probíhat úplně stejné, jako u klasické hvězdy měsíce. Během měsíce prosince budeme hledat dvě hvězdy fanclubu, první bude klasická hvězda a druhá bude vánoční. Klidně se může stát, že obě hvězdy vyhraje jedna osoba. Záleží jak kdo bude aktivní, neplatí zde ani žáné omezení, takže pokud jste se tento měsíc stali klasickou hvězdou, tak vánoční se klidně můžete stát znovu.

Vše bude probíhat v této jedné rubrice, takže vůbec nebudeme zasahovat do provozu klasické hvězdy měsíce. Hlavním úkolem bude samozřejmě sbírání bodů, ty budete moc sbírat například ve vánočním Kdo jsem, Hledej rozdíly, Testy atd. Vše bude ve vánočním stylu a všechno najdete v této sekci, takže zde bude vše dohromady a v sekci Kdo jsem, Hledej rozdíly atd. najdete možnost na sbírání bodů do klasické hvězdy měsíce. Myslím, že je vše jednoduché a pokud by přeci jen někdo něčemu nerozumněl, tak můžete napsat na mail nebo do diskuze, ale až se vše spustí, tak to bude úplná lahoda.

Kromě sbírání bodů v tradičních projektech zde budou také různé vánoční speciály, díky nim budete moc také sbírat body ve vánoční hvězdě měsíce.

VÁNOČNÍ HVĚZDA MĚSÍCE BYLA UZAVŘENAVánoční Hvězda měsíce je u konce. Více jak měsíc jste mohli sbírat body ve speciálu oblíbený Hvězdy měsíce, zapojilo se vás hodně, ani jsem to nečekal, myslel jsem, že se vás zapojí mnohem méně než v klasické Hvězdě měsíce. Celkem se vás zapojilo 17 fanclubáků, což je opravdu pěkné.
Společně jste pak nasbírali 594 bodů, nejvíce bodů jste mohli získat za hodnocení TV Programu, celkově jste se mohli zapojit do osmi projektů, ze kterých jste mohli získat nějaké body, byli to Hledej rozdíly, Test, Váš názor, Kdo jsem, 3 x TV Program, NEJ stromeček (vše bylo ve vánočním stylu).

Vánoční Hvězdou měsíce se stává.... Věrka
Věrka získala nejvíce hlasů a to celých 73 bodů, vítězkou se stává právem, protože se zapojila do všeho a kromě testu získala ve všem plný počet bodů, na paty jí šlapala simule, té vítězství uniklo pouze o jeden jediný bod, který ztratila v Hledej rozdíly.
S Věrkou během ledna čekejte rozhovor a Věrka také získává 10 bodů do klasický Hvězdy měsíce za měsíc leden. V tabulce se již můžete podívat, jak se vedlo vám ostatním.

Výsledky

 
* kyweta - 9 bodů za Kdo jsem; celkem tedy 69 bodů
Vánoční KDO JSEM


Výsledky
 


Někteří jste správně uhádli, některým to dělalo větší problém a potřebovali jste třeba více pokusů nebo nápovědu. Celkově bylo Vánoční Kdo jsem těžší než klasické kdo jsem, podle očí poznáte postavu více než podle účesu.Vánoční VÁŠ NÁZOR (za každý názor získáte 7 bodů)

Jak se vám líbila štědrovečerní Ulice, kde se u jednoho stolu sešli Pepan, Simona, profesor Kreuzer a Jiří? A ve vedlešjím bytě pan Pešek, Boženka, Otík a profesor Kalina? Čekáme na vaše názory...
(své názory pište přes oranžový formulář

Vaše názory:

NÁZORY JIŽ NEPOSÍLEJTE

Štědrovečerní Ulice se mi líbila i když loňská se mi líbila víc,byla akčnější a byla větší sranda.Teď to bylo takové v poklidu.Moc se mi líbil ale Štědrý večer u Simči,zvlášť ten konec jak se otočila Simča na kameru a přála nám divákům krásné Vánoce,to bylo dojemné...To jsem si pouštěla víckrát.

< Marcela-Márč

Štědrovečerní Ulice se mi moc líbila. Pepan a Kreuzerovi společně to nemá chybu, vždycky se moc bavím. Profesor Kalina se taky pomalu ukazuje i ve světle člověka, který má svá trápení, ale i jako citlivý člověk uvnitř. Vánoční díl se mi moc líbil a už se těším na další nové díly.

< Alena

Loňský vánoční díl byl výborný a i ten letošní se povedl. Zábavný, vtipný - večeře u Kreuzerů a báječné Pepanovy dárky :))- a i dojemný - večeře u Peška.Už se těším s kým strávíme štědrý večer příští rok. :)

< simule

štědrovečerní ULICE u Simony neměla absolutně chybu,perfektní jako vždy a rodinka Kreuzerů tomu dodala šťávu,no a Pepan....,to myslím nepotřebuje žádný komentář, u Vlasty chyběla Miriam a bylo by to super,kdyby se sešlo celé osazenstvo,mile mě překvapil Kalina,taky není bez chyby a Otík,jak uznal,že profesor je taky jen člověk

< Věrka

Letošní vánoční Ulice byla pro mě taková trochu obyčejnější a klasická, prostě nebylo nic co by se stalo pro tento díl zajímavým. . .zároveň ale neříkám že byla špatná!
Myslím že pro všechny bylo velkým překvapením a zasmátím to, že na Vánoce se sešly pohromadě tyto dvě skvělé ,,čtveřice" a to si myslím že vánoční atmosféru v Ulici, trošku rozhýbalo. . .

< k@tush

Na vánoční ulici jsem se moc těšila, protože se tam u jednoho stolu sešli ctyři a čtyři esa Ulice. Jak u Peška, tak u Simči to bylo skvělé. Nevim jak ostatní, ale já jsem se bavila a musela jsem si to pak ještě jednou pustit, protože sváteční slovo Simony na konci bylo moc krásné. Dokonce i Pepan se docela snažil :D. Všimli jste si, že v každém bytě byli tři chlapy a jedna žena? Dobré ne? Salát se salámem na Vánoce? Nikdy! Vánoce musí být trochu tradiční, šťastné a veselé ...

< kyweta

Vánoční díl byl opravuju príma, dýchala na mě z něho taková sváteční atmoséfra u každého z aktérů.
Nejlepší snad u Simony - nasmála jsem se, jak každý měl svůj bramborový salát - taky dělám dva, jeden se salámem pro Honzíka a druhý trochu v jiném stylu a bez salámu.To by se st. Kreuzer na mě naštval - prý "salám k rybě...." hahahahaha

< hanálka

Byl moc super!
hodně se mi líbila Simča, jak na konci mluvila.. Také byl super Otík a Kalina

< Hašiš

...štědrovečerní díl byl bezva...dojemný i veselý...U Peška se konečně prolomily ledy mezi Oťasem a Kalinou...Boženka to dobře zorganizovala...a u Simči. no špica . Tupé po Stárkovi na Jiřího hlavě, přííííšernej jelen v říji...a dojemný přání od Simony nakonec...moc pěkný díl, moc...

< myška
 

Vánoční TEST

Výsledky
>>> 1. otázka
Kam se vydala Ema na Vánoce hledat Ježíška?

a) k Bedřichovi do dílny
b) do Království hraček
c) do Pekárny

>>> 2. otázka
Jak se jmenuje syn Gábiny Pumrové, který se narodil na Štědrý den?

a) Šimon
b) Adam
c) Petr

>>> 3. otázka
Kde se setkal Petr Boháč se svou dcerou na Štědrý den v roce 2008?

a) u vánočnímu stromu v Ulici
b) ve spalovně
c) u Oldy v bytě

>>> 4. otázka
Který pár z Ulice se rozešel na Vánoce?

a) Monika a Ben
b) Bára a Tomáš
c) Tereza a Štěpán

>>> 5. otázka
Který podnik se otevřel před dvěma lety na Vánoce?

a) Pekařství Stárek a syn
b) Coolna
c) Tetovací studio


Vánoční HLEDEJ ROZDÍLY
Výsledky

1. na dolním obrázku je jedna šedá ozdoba na stromečku víc
2. na dolním obrázku je jedna fialová ozdoba na stromečku víc (jde špatně vidět, je to víc nahoře)
3. na dolním obrázku chybí Miriam náušnice
4. na dolbním obrázku není na lednici magnet
5. na dolním obrázku jsou na polici za Miriam dvě rádia (jedno jen z poloviny)

spousta z vás našlo jen čtyři rozdíly, takže vám jeden dělal větší problémy.