Seriál Ulice má tři sošky Anno 2009

Pro seriál Ulice (pořad roku), Hanu Maciuchovou (žena roku) a Rudolfa Hrušinského (muž roku)

 

22:11 >>> Pro tuto chvíli se s vámi loučím i já, jsem moc rád, že jste sledovali i online zpravodajství z Anno 2009. Přeji všem krásný večer, těšit se můžete ještě na spoustu fotek z dnešního přímého přenosu, také na speciální články, které budou samozřejmě hlavně o úspěchu seriálu Ulice na letošním předávání cen ankety Anno 2009, celé Ulici ještě jednou gratuluji a za Ulici vám děkuji za hlasy, které jste ji posílali. Ještě jedno pěkný večer všem.

22:08 >>> Přímý přenos z vyhlášení cen ankety Anno 2009 pomalu končí, nyní zní poslední píseň dnešního večera O Happy Day, kterou nám zpívá Ilona Csáková a finalista SuperStar Jan Bendig.

22:06 >>> Krátka ukázka z dokumentu Fenomém Gott, dá se říct, že i díky tomtu dokumentu právě Karel Gott získal zvláštní cenu TV Nova.

22:02 >>> Generální ředitel TV Nova nyní předá zvláštní cenu a cenu získává skvělý zpěvák Karel Gott, který převezme cenu a skoro v rychlosti blesku se musí přesunout na charitativní koncert Kapky naděje, snad to stihne a mistrovi gratulujeme.

21:59 >>> SuperStar Martin Chodúr nyní zpívá speciálně pro všechny oceněné, dá se tedy říct, že hlavně pro seriál Ulice.:-)

21:57 >>> Tak takový velký úspěch pro Ulici snad asi nikdo nečekal. Pan Hrušinský má krásný proslov, ve kterém i on zdraví pana Navrátila a pan Hrušinský děkuje, že se konečně stal "mužem", touží o tom od puberty.:-) Jak vypadl pan Hrušinský v 16-ti letech prozradila kamarádka Jana Švandová, herečka známí i z Ulice jako Zdena Čistá.

21:56 >>> NA PRVNÍM MÍSTĚ SKONČIL HEREC RUDOLF HRUŠINSKÝ, TEDY SERIÁLOVÝ VLASTIMIL PEŠEK. JE TO VELKÝ ŠOK PRO ULICI, KTERÁ ZÍSKÁVÁ JIŽ TŘETÍ PRVNÍ MÍSTO. PRO ULICI JE TO TEDY NEJVĚTŠÍ ÚSPĚCH ZA CELÝCH PĚT LET VYSÍLÁNÍ.

21:55 >>> Olga Špátová vyhlásí a předá cenu prvnímu muži TV Nova, kdo Olgu Špátavou nezná, tak právě tato žena stojí za dílem Fenomén Gott. A kdo tedy skončí na prvním místě?

21:54 >>> Odpověď na soutěžní otázku je za a), tedy TV Nova vznila v roce 1994, výherci se oznámí v pondělí ve Snídani s Novou.

21:53 >>> Je po reklamě a čeká nás poslední část přímého přenosu, nyní se dozvíme, který hlasující divák získá zájezd do USA na celý měsíc.

21:44 >>> Markéta Konvičková se v písničce trochu sekla, ale i tak píseň zazpívali moc pěkně. Nyní si trochu odpočineme, protože je zde další reklama.

21:42 >>> Krásně nám nyní zpívá Markéta Konvičková a Tomáš Klus, po písničce se bude vyhlašovat první místo v kategorii muž roku.

21:40 >>> Jak vypadal moderátor Karel Voríšek v 16-ti letech? To můžete vidět nyní v medajlonku, ve kterém o Karlovi mluví jeho sestra.

21:36 >>> A na krásném druhém místě se umístil Karel Voríšek, tedy moderátor Televizních novin, který i loni skončil na druhém místě, za chvilku půjdeme na první místo a to budou teprve nervy.

21:34 >>> Druhé místo vyhlásí a cenu předá česká miss Iveta Lukovská, na podium je teď tedy trochu krásy. Uvidíme, kdo skončí na druhém místě, který muž z Novy to bude?

21:33 >>> I o Martinovi Dejdarovi běží krátký medajlonek, ve kterém vypráví jeho kamarád a "uličník" Petr Vacek a také Martinova sestra. Nyní půjdeme na druhé místo.

21:31 >>> Na třetím místě se umístil Martin Dejdar, který loni skončil na prvním místě, letos je tedy až třetí, ale krásném místě.

21:28 >>> Po nominacích se jde vyhlašovat třetí místo této kategorie, které vyhlásí další sportovkyně a to Lenka Šmídová, která má zítra svátek.

21:27 >>> Po krasné písničce půjdeme vyhlašovat kategorii muž roku. V hlediště stále sedí Karel Gott, který se za chvíli musí přesunout na jiný program, během večera tak zvládne dva přímé přenosy.

21:24 >>> Nyní jde zpívat Miro Šmajda a Marta Jandová, která má "nebezpečné" podpatky, u kterých je hodně možné, že spadne.

21:22 >>> Leoš Mareš přirovnal Anno 2009 k Olympiádě, podle toho už má Ulice druhé zlato. Nyní je medajlonek, kde mluví sestra Hany Maciuchové, jak herečka vypadala ve svých 16-ti letech.

21:21 >>> Paní Maciuchová měla krásný projev. Poděkovala všem z Ulice a také pozdravila Bořivoje Navrátila (Vojtěcha Bařinku).

21:19 >>> NEJOBLÍBENĚJŠÍ ŽENOU TV NOVA SE STALA HANA MACIUCHOVÁ, TEDY SERIÁLOVÁ MIRIAM HEJLOVÁ, PRO ULICI JE TO TENTO VEČER JIŽ DRUHÝ TRIUMF. PANÍ MACIUCHOVÉ MOC GRATULUJEME.

21:18 >>> Skončila nám reklama, takže můžeme pokračovat a jdeme rovnou na první místo v kategorii žena roku. Cenu vyhlašuje a předává hudebník Ondřej Brzobohatý.

21:10 >>> Před prvním místem ještě chvilka napětí, je tu druhá reklama.

21:07 >>> Ještě připomínám, že Zlata Adamovská loni skončila na prvním místě, letos je druhá, velkou šanci má Hana Maciuchová, nyní hraje další písnička a zpívají Dara Rolins a Ben Cristovao.

21:05 >>> A je to Zlata Adamovská, která má představení, takže cenu si převezme její syn.

21:04 >>> Program pokračuje, jdeme vyhlašovat druhou nejoblíbenější ženu a toho se ujme sportovec Tomáš Dvořák, kdo se stane druhou nej ženou?

21:00 >>> Je tu další duet, zpívá Helena Vondráčková společně s Leonou Šenkovou.

20:59 >>> Každý oceněný bude mít ještě takový medailonek. Příbuzní prozradí o každém oceněném jací byli v 16 letech. Nyní mluví maminka Lucie Borhyové.

20:57 >>> Na třetím místě v kategorii žena roku zvítězila moderátorka Televizních novin Lucie Borhyová, která i loni skončila na třetím místě. Lucie si přichází pro cenu.

20:54 >>> Cenu za třetí místo předává a vyhlašuje "missák" Josef Karas. A kdo skončí na třetím místě?

20:53 >>> Jdeme na kategorii žena roku, zde bojuje Hana Maciuchová, tedy Miriam Hejlová.

20:49 >>> Nyní zpívá první československá SuperStar Martin Chodúr společně s Ondřejem Hejmou.

20:48 >>> Uliční výbor se dohodl, že pro cenu musí jít Simča.:-) Stále mluví a mluví a mluví. Simča měla skvělý proslov (několikaminutový :-) ) a také nám krásně zazpívala. Pro Ulici všichni aplausují.

20:42 >>> Pro cenu za první místo pro Ulici si přišel šéfproducent, dramaturgině, šéfautorka a za herce přišla Pavla Tomicová (Simona Pavlicová)

20:42 >>> NA PRVNÍM MÍSTĚ V KATEGORII POŘAD ROKU JE SERIÁL ULICE. MOC GRATULUJEME, JE TO POPRVÉ CO ULICE TUTO CENU VYHRÁLA.

20:41 >>> První místo v kategorii pořad roku předá pan Petr Forejt, který byl nominovaný na Oskara za hudbu k filmu.

20:39 >>> Cenu převzali herci Petr Rychlý, Ladislav Ondřej a Markéta Plánková, tedy vyvedená seriálová rodinka. Připomínám, že Ordinace loni skončila první, vlastně vždy byla první.

20:38 >>> Tak jsme trochu zabrousili do konkurenční televize. Na druhém místě je seriál Ordinace v růžové zahradě 2, to je velká šance pro seriál Ulice.

20:37 >>> A pokračujeme, jdeme na druhé místo v kategorii pořad roku, cenu vyhlásí a předá hudebník a manžel Dany Morávkové pan Petr Malásek. Mimochodem, Petr Malásek složil hudbu včetně znělky seriálu Ulice.

20:30 >>> První reklamní blok, za chvíli jsme zpět.

20:27 >>> Teď už zpívá dvojice Ewa Farná a další finalista soutěže ČeskoSlovenská SuperStar Denis Lacho.

20:25 >>> Ještě připomínám, že i loni skončil Comeback druhý, teď už jde, ale do tuhého, půjdeme na druhé místo, které loni získala Ulice, bude i letos druhá? Nebo snad ještě lepší?

20:24 >>> Na třetím místě v kategorii pořad roku skončil seriál Comeback.

20:23 >>> Pavel Staňa a Petr Fišer budou vyhlašovat třetí místo a zároveň předávat cenu za třetí místo. Pokud Pavla a Petra neznáte, tak to jsou muži ocenění cenou Michala Velíška.

20:21 >>> Po děkovačce za film 2Bobule přichází první "novácká" nominace Pořad roku.

20:18 >>> Režisér Jan Hřebejk předal první cenu a to v kategorii film roku, který je v koprodukci TV Nova. Vítězem je film 2Bobule, pro cenu si přichází herec Miroslav Táborský a producenti filmu.

20:15 >>> Vyhrajte 300 000 Kč. Otázka zní, v kterém roce začala vysílat TV Nova... Možnosti jsou dvě, buď rok 1994 nebo 1999, malá nápověda zní, je rok 2010 a mínus 16 let, je... To je odpověď, více informací o soutěži získáte během přímého přenosu.

20:13 >>> Leoš Mareš připomněl, že TV Nova slaví své 16. narozeniny. V publiku jsou i zástupci ze seriálu Ulice, například Hana Maciuchová i Rudolf Hrušinský, tedy oba nominováni.

20:10 >>> O úvodní hudební číslo se postarali Dominika Stará spolu s Petrem Bendem, všechny hudební čísla bude doprovázet živá kapela Pajky pajk Martina Kumžáka.

20:09 >>> Moderátor Leoš Mareš přivítal všechny diváky u televizních obrazovek i diváky v karlínském divadle.

20:08 >>> A je to tady, začíná přímý přenos ankety Anno 2009.

20:01 >>> Už víme jak to vypadá na Olympiádě i to, jaké bude počasí a už opravdu nikam neodcházejte, protože již za pár minut začíná přímý přenos Anno 2009.

19:51 >>> TV Nova od této chvíle spouští svou novou jarní grafiku. Vypadá moc pěkně a v grafice, tedy v jednotlivých znělkách se budou objevovat i tváře ze seriálu Ulice.

19:50 >>> Televizní noviny končí, teď nás čeká ještě Sport, Počasí a je to tady. Oba dnešní moderátoři TN jsou také nominování, takže už v tuto chvíli se chystají na rychlou cestu do divadla Karlín, kde Anno 2009 probíhá.

19:42 >>> Redaktorka Televizních novin Markéta Holatová nám v reportáži v přímém přenosu prozradila něco málo z večerního přímého přenosu. Připomněla také, kdo je nominovaný.

19:31 >>> Na portálu tn.cz, přesně zde najdete video z generálky na Anno 2009. Kromě videa jsou v článku také ankety na téma koho nebo jaký pořad máte nejraději a to v každé kategorii, zajímavostí je, že v každé anketa vyhrává Ulice, samotný seriál má v tuto chvíli 40% hlasů, Hana Maciuchová 54% hlasů a Rudolf Hrušinský 56% hlasů. Snad se jim bude dařit i večer v samotném Annu.

19:30 >>> Na TV Nova začínají Televizní noviny, ve kterých již za chvíli uvidíte reportáž z příprav na přímý přenos ankety Anno 2009, tak se určitě dívejte.

19:29 >>> Vítám všechny návštěvníky našeho webu při online zpravodajství z ankety Anno 2009, přímý přenos začíná po osmé hodině.

 

Diskutujte na téma Anno 2009:

 

Nominování v anketě Anno 2009 jsou:

Nejoblíbenější žena TV Nova:

Zlata Adamovská
Lucie Borhyová
Markéta Fialová
Hana Maciuchová
Dana Morávková

 

Nejoblíbenější muž TV Nova:

Martin Dejdar
Rudolf Hrušínský
Rey Koranteng
Leoš Mareš
Karel Voříšek

 

Nejoblíbenější pořad TV Nova:

Comeback
Česko Slovenská SuperStar
Ordinace v růžové zahradě 2
Televizní noviny
Ulice

obrazek

Sledujte vyhlášení výsledků Anno 2009
v sobotu 20.2. 2009 od 20 hodin na TV Nova

Přímý přenos slavnostního galavečera předávání prestižních cen ankety o nejoblíbenější tváře, pořady a filmy TV Nova za rok 2009. Ceny za umístění v kategoriích Žena roku, Muž roku, Pořad roku a nejnavštěvovanější Film roku 2009, jehož partnerem byla TV Nova, budou mj. předávat režisér Jan Hřebejk, hudebníci a skladatelé Petr Malásek a Ondřej Brzobohatý, Česká Miss 2009 Iveta Lutovská a dokumentaristka Olga Špátová. Zvláštní cenu TV Nova převezme její laureát z rukou generálního ředitele Novy Petra Dvořáka.
Atmosféru slavnostního večera navodí orchestr Pajky Pajk Martina Kumžáka. Za jeho doprovodu zazpívají velké světové i české hity finalisté soutěže Česko Slovenská SuperStar a přední zpěváci populární hudby. Uslyšíme např. dvojice Marta Jandová – Miro Šmajda, Helena Vondráčková – Leona Šenková, Ondřej Hejma – Martin Chodúr, Ewa Farna – Denis Lacho, Tomáš Klus – Markéta Konvičková, Dara Rolins – Ben Cristovao.
Pořad moderuje Leoš Mareš.

 

Obrázek “https://leto-ulice.wbs.cz/online_zpravodajstvi.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

!!!! Hlasování skončilo !!!!

!!!! Hlasování skončilo !!!!

Opět po roce si diváci TV Nova budou volit nejoblíbenější tváře a pořady v anketě Anno 2009. A protože seriál Ulice je také dítě TV Nova, tak můžeme podpořit svůj oblíbený seriál i my. A nejen seriál, také naše oblíbené herce a herečky, kteří v Ulici hrají, za všechny určitě můžu jmenovat například Rudolfa Hrušinského nebo Hanau Maciuchovou, ale i mnozí další. V této sekci se dozvíte jak můžete hlasovat.

Nominace

Nominovaný / Tvar SMS

Seriál Ulice / ULICE

Badinková Michaela (Lenka Drápalová) / BADINKOVA

Bebarová Tereza (Světlana Nyklová) / BEBAROVA

Brodská Tereza (Bára Jordánová) / BRODSKA

Diviškova Nina (Libuše Šmídová / DIVISKOVA

Fixova Anna (Monika Farská / FIXOVA

Hadrbolcová Zdena (Růža Habartová) / HADRBOLCOVA

Krausová Jana (Věra Hádková) / KRAUSOVA

Krbová Ljuba (Anna Lišková) / KRBOVA

Maciuchova Hana (Miriam Hejlová) / MACIUCHOVA

Maléřová Kristýna (Thea Nekonečná) / MALEROVA

Obermaierova Jaroslava (Vilma Nyklová) / OBERMAIEROVA

Solaříková Patricie (Tereza Jordánová) / SOLARIKOVA

Sováková Jana (Ingrid Šmídová) / SOVAKOVA

Svobodová Ilona (Jitka Farská) / SVOBODOVA

Tomicová Pavla (Simona Pavlicová) / TOMICOVA

Ullrichova Šárka (Zuzana Hrubá) / ULLRICHOVA

Vejvodová Zuzana (Libuška Nekonečná) / VEJVODOVA

Vlasáková Lenka (Kateřina Nekonečná) / VLASAKOVA


Hofmann Martin (Jaroslav Hejl) / HOFMANN

Hrušinský Rudolf (Vlastimil Pešek) / HRUSINSKY

Hryc Andrej (Boris Nekonečný st.) / HRYC

Jastraban Adrian (Bedřich Liška) / JASTRABAN

Jašków Robert (Vasilij Ševčenko) / JASKOW

Lipský Lubomír (Boris Nekonečný nejst.) / LIPSKÝ

Minajev Alexandr (Hrihorij Lisečko) / MINAJEV

Navrátil Bořivoj (Vojtěch Bařinka) / NAVRATIL

Pavelka Ondřej (Olda Farský) / PAVELKA

Prachař Jakub (Ben Vojtíšek) / PRACHAR

Rímský Pavel (Vladimír Kukačka) / RIMSKY

Svoboda Václav (Lumír Nykl) / SVOBODAV

Štáfek Jakub (Matěj Jordán) / STAFEK

Vacek Petr (Tomáš Jordán) / VACEK

Valenta Matyáš (František Hrubý) / VALENTA

Valík Tomáš (Richard Zajíček) / VALIK

Zindulka Stanislav (Miloslav Stárek) / ZINDULKA

 

Hlasovat můžete samozřejmě i pro další herce a herečky, které zde nejsou uvedeny. Zde je seznam pouze nejznámějších herců a hereček z Ulice. Pokud chcete hlasovat pro "menší" postavy z Ulice, tak můžete samozřejmě také. Tvar SMS je pak úplně stejný, vždy v SMS uveďte příjmení herce či herečky.

Hlasování

Obrázek “https://image.tn.nova.cz/media/images///600x338/Jan2010//590604.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Pokud chcete podpořit své oblíbence či Ulici v anketě Anno 2009, tak můžete hlasovat pomocí SMS zpráv. Podmínkou však je, že v SMS musíte zvolit první, druhé i třetí místo a to alespoň v jedné kategorii nebo ve všech.

Tvar SMS:

ANO_P - pro hlasování v kategorii pořad
ANO_M - pro hlasování v kategorii muži
ANO_Z - pro hlasování v kategorii ženy

Po napsání tvaru ANO_P(M)(Z) musíte dopsat tři pořady či tři jména. Zbývající část tvaru SMS najdete u každého jméno nominovaných herců či hereček Ulice.

Příklad:

ANO P ULICE ORDINACE JUDO
ANO M HRUSINSKY PAVELKA SVOBODAV
ANO Z MACIUCHOVA SVOBODOVA TOMICOVA

Každý herec dostane tolik počet bodů, v jakém pořadí je uveden. První získá tři body, druhý dva body a třetí jeden bod. Pro hlasování pro Ulici musíte uvést další dva pořady či seriály TV Nova, když Ulici uvedete na první místo, tak Ulici získá tři body.

SMS zasílejte na telefonní číslo: 906 06 09

Z jednoho čísla lze hlasovat maximálně 10krát v každé kategorii za celou anketu. Technický servis zajišťuje ERIKA, a.s., Na Příkopě 9–11, Praha 1, 110 00. Cena odesílané SMS je 9 Kč vč. DPH. Další informace o anketě najdete také na teletextu TV Nova strana 385.

Hlasování

Obrázek “https://image.tn.nova.cz/media/images///600x338/Jan2010//590607.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Jednošší, praktičtější a levnější je hlasování na internetu, konkrétně na internetových stránkách TV Nova tv.nova.cz. Zde je ovšem podmínka, že na portálu nova.cz musíte mít založený svůj účet, pokud nemáte, jednoduše se můžete zaregistrovat.

Po přihlášení se vám zde objeví formulář, kde pouhým označením i příslušného jméno zvolíte pořadí 1.,2. a 3. místo, zde je to pak stejné jako u SMS, ten koho zvolíte na první místo získá tři body, na druhém místě dva body a na třetím místě jeden bod. Hlasovat můžete buď v jedné či ve všech kategoriích, záleží pouze na vás. Na internetu můžete hlasovat denně, přičemž denně můžete zaslat jeden hlasování formulář.

Nezapomeňte, že hlasující diváci mají šanci vyhrát zajímavé ceny, protože musíte mít ve svém profilu uvedeny důležité informace jako je jméno, příjmení a telefonní spojení. Tak hlasujte pro své oblíbence.

Výsledky Anno 2008:

Nejoblíbenější žena TV Nova:
1. Zlata Adamovská (Ordinace v růžové zahradě 2)
2. Hana Maciuchová (Ulice)
3. Lucie Borhyová (Televizní Noviny, Víkend)

Nejoblíbenější muž TV Nova:
1. Martin Dejdar (Comeback)
2. Karel Voríšek (Televizní Noviny, Víkend)
3. Rey Koranteng (Televizní Noviny, Víkend)

Nejoblíbenější pořad TV Nova:
1. Ordinace v růžové zahradě 2
2. Ulice
3. Comeback

Nejnavštěvovanější film roku v koprodukci TV Nova:
Nestyda

Speciální cena generálního ředitele TV Nova Petra Dvořáka:
Na vlastní oči

 

Bude i letos Ulice úspěšná? To záleží pouze na vás a na vašich hlasech, tak podpořte seriál Ulice a její herce či herečky a anketě Anno 2009.