Obrázek “https://miss.webzdarma.cz/tyty_zrcatko.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “https://miss.webzdarma.cz/tyty_zrcatko.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Seriál Ulice má dvě zrcátka TýTý 2009, jedno patří Haně Maciuchové jako herečce roku a druhé zrcátko si odnesl Rudolf Hrušinský jako herec roku.

21:54 >>> Konec přímého přenosu znamená i konec online zpravodajství na našem webu. Jsem moc rád, že jste tu byli semnou, gratuluji Ulice a vy se můžete těšit na další články a samozřejěm fůru fotek. Přeji všem krásný večer a dobrou noc.

21:53 >>> Přímý přenos se o pár minut protáhl. Karel Šíp se loučí s diváky a pomalu odchází. Všem výhercům ještě jednou moc gratulujeme.

21:47 >>> Na závěr večera nám mistr Karel Gott společně s Lucií Bílou zazpívají krásný duet Ať láska křídly mává.

21:46 >>> https://www.tyty.cz/File/Show/36 Tak to jsme nikdo nečekali. Absolutním vítězem se stává Karel Gott, moc mu gratulujeme. Karel Gott je opravdu hrdina dne, dostavil se i přes velké zdravotní problémy.

21:43 >>> Absolutního vítěze vyhlásí a cenu předá jednatel společnosti Bauer media Jaromír Skopalík.

21:39 >>> Martin Chodúr, který se stal Objevm roku hned po děkovačce se ujal jiného mikrofonu a to jen proto, aby nám zazpíval, zpívá písničku paparazzi od Lady Gaga. Už nás čeká pouze poslední kategorii a to Absolutní vítěz.

21:37 >>> https://img.cas.sk/img/4/gallery/425175_superstar-martin-chodur.jpg Vítězem se stává Martin Chodúr, tedy vítěz ČeskoSlovenské SuperStar a zástupce TV Nova, toto vítězství se očekávalo a náš web samozřejěm moc gratuluje.

21:35 >>> Vítěze v kategorii objev roku vyhlásí moderátor Marek Eben, který byl dnes rovněž nominován, ale bohužel nevyhrál.

21:34 >>> Automobil Suzuki vyhrává Dušan Rybán z Hodonína. Gratulujeme, jen připomínám, že vyhrát mohl každý kdo se zapojil do hlasování v anketě TýTý 2009. Nyní se bude vyhlašovat kategorii Objev roku, tedy kategorie ve které se hlasovala až dnes.

21:31 >>> https://i.iinfo.cz/urs/vypravej-125017285145635.jpg Vítězem se stává seriál Vyprávěj, tedy seriál České televize. Vítězství tohoto seriálu se trochu dalo očekávat, seriál byl velmi úspěšný. Ulice bohužel nevyhrála. Cenu převzali Aleš Ulm a Filip Bobinský.

21:30 >>> Kategorii Seriál roku vyhlásí a cenu předá generální ředitel TV Nova Petr Dvořák a moderátorka Adéla Banášová, známá Slovenka, která loni moderovala ČeskoSlovenskou SuperStar.

21:26 >>> Bylo ukončeno hlasování v kategorii objev roku a nyní jdeme na kategorii seriál roku, kde samozřejmě bojuje seriál Ulice. Loni nevyhrála, cenu si odnesla Ordinace v růžové zahradě, tak uvidíme, jak to bude letos, velkou šanci má seriál Vyprávěj, ale my stále věříme a doufáme.

21:24 >>> https://www.tyty.cz/File/Show/50A vítězem se stává pořad Všechnopárty, který moderuje Karel Šíp, pro něj je to dnes již druhý triumf, cenu přebírá Martin Kopřiva.

21:22 >>> Vítěze vyhlásí a cenu předá generální ředitel České televize a herečka ze seriálu Vyprávěj Andrea Kerestešová.

21:21 >>> Na seznamu je nyní kategorii pořad roku, kde Ulice své koňe nemá. Velkou šanci na vítězství má SuperStar, loňský vítěz Hádej kdo jsem a také Všechnopárty, které může vyhrát už díky Karlu Šípovi.

21:17 >>> https://lh6.ggpht.com/_h-f29x9gbvg/SxPArJjyqpI/AAAAAAAAgzM/xIT7yHrvQ8w/s160/karel%20%C4%8D%C3%A1slavsk%C3%BD.jpg Do Dvorany slávy vstupuje Karel Čáslavský, všichni mu tleskají a to samozřejmě ve stoje. Jiřina Jirásková má svoji slavnostní řeč. Karel Čáslavský je moderátor, filmový archivář, historik, publicista a pracovník Národního filmového archivu.

21:15 >>> A Jiřina Jirásková samozřejme uvede dalšího význameného člověka do Dvorany slávy, kdo se tam tedy tentokrát dostane?

21:14 >>> Nyní vstoupí jedna velká osobnost do Dvorany slávy, již za chviličku se dozvíme, kdo vstoupí do dvorany slávy, loni to byla skvělá Jiřina Jirásková.

21:11 >>> Rudolf Hrušinský krásně děkuje, samozřejmě dívákům, Ulici i TV Nova a nyní "už" konečně zazpívá Suport Lesbiens písničku Životní ze seriálu TV Prima Přešlapy.

21:09 >>> https://www.tyty.cz/File/Show/27 NEUVĚŘITELNÉ, ULICE MÁ JIŽ DRUHÉ ZRCÁTKO, RUDOLF HRUŠINSKÝ SVOJE LOŇSKÉ VÍTĚZSTVÍ OBHÁJIL A STÁTÁ SE TAK PODRUHÉ HERCEM ROKUM, MOC MU GRATULUJEME A SAMOZŘEJMĚ CELÉ ULICI, PRO KTERÉ JE TO OPĚT VELKÝ ÚSPĚCH.

21:07 >>> Kategorii Herec vyhlašuje a cenu předává herečka Jiřina Bohdalová, známá například ze seriálu Pojišťovna štěstí, ale herečku určitě moc dobře znáte.

21:06 >>> Připominám, že cenu TýTý v kategorii herec obhajuje Rudolf Hrušinský, všichni mu držíme palce, aby opět vyhrál. Šance má velké, tak uvidíme.

21:04 >>> Děkovačka "naší" paní Miriam je moc krásná. Nyní se jde vyhlašovat kategorii herec, ale původně měla být další písnička, vtip Karla Šípa, nebo další chyba? Těžko říct.

21:02 >>> https://www.tyty.cz/File/Show/33 A VÍTĚZEM SE STÁVÁ HANA MACIUCHOVÁ, KTERÁ OBHÁJILA SVÉ LOŇSKÉ VÍTĚZSTVÍ A NEJEN LOŇSKÉ, VÍTĚZSKOU SE TOTIŽ STÁVÁ JIŽ POTŘETÍ ZA SEBOU, MOC JI GRATULUJEME. PRO ULICI JE TO PRVNÍ ÚSPĚCH.

21:01 >>> Cenu v kategorii Herečka předá a vítěze samozřejmě vyhlásí herec Lubomír Lipský, která je rovněž znám ze seriálu Ulice, jako Boris Nekonečný nejstarší.

21:00 >>> Nyní jdeme na kategorii, která je pro fanoušky Ulice jedna z nejdůležitějších. Vyhraje opět Hana Maciuchová? Velkou šanci má Nina Divišková, která sice také hrála v Ulici a ještě bude, ale mnohem známější je díky seriálu Vyprávěj.

20:57 >>> V děkovačce Karel Šíp upozorňuje, že to teď vypadá, jak kdyby si to sami upekli.. Karel Šíp neděkuje, ale nadává. A to televizním divákům, děkuje za poslání hlasů, ale nadává proč je poslali až teď. :-))

20:56 >>> https://www.mediashow.cz/img/clanky/2009-01-26_karel-sip.jpg Vítězem se stává překvapivě Karel Šíp, který tomu nevěří a proto se dívá jestli je to pravda, ale je to tak, moc mu gratulujeme, po dlouhé době moderátor vyhlášení cen se stává vítězem.

20:54 >>> Kategorii Osobnost televizní zábavy vyhlásí a cenu předá Petr Kučera z týdeníku Televizie a dramaturg zábavy z ČT Aleš Ulm.

20:52 >>>  Jdeme vyhlašovat Osobnost televizní zábavy a Karel Šíp je smutný, zábava ze seriálů pomalu mizí. Bojí se, že zábavu nahradí kuchařské show a brzy se budou vyhlašovat TýTý televizním kuchařům.

20:47 >>> Karel Gott ještě vtipně dodává, že kdybychom neměli žádného jiného kandidáta na prezidenta, tak nabídku rád přijme.:-) Nyní již zpívá Meky Žbirka a Iva Fruhlingová píseň Někdy stačí dát jen dech ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, na velkém zrcadle v pozadí běží záběry právě z Ordinace.

20:46 >>> https://www.tyty.cz/File/Show/36 A vyhrál opět Karel Gott, moc mu gratulujeme, kvůli svému zdravotnímu stavu nesedí v publiku, ale je v zákulisí. Karel Šíp dodává ještě jednu možnost, kdy by Karel Gott nemohl vyhrát a to, když by byla přímá volba prezidenta, to by Karel Gott vyhrál a nemohl by být jako prezident v TýTý, Karel Gott je, ale raději zpěvákem.

20:45 >>> Cenu v kategorii zpěvák předá ředitel Frekvence 1 Michel Fleischmann a moderátorka Jitka Asterová.

20:42 >>> Krásnou děkovačku měla Lucka Vondráčková, nyní se bude vyhlašovat kategorie Zpěvák, zde se snad žádný šok nečeká, 18krát po sobě vyhrál mistr Gott, vyhraje i letos? Aby Karel Gott nevyhrál musela by stát chyba v počítači nebo by mistr omylem byl přeřazen do jiné kategorie, to jsou názory Karla Šípa, tak uvidíme již za chvilku.

20:40 >>> https://www.tyty.cz/File/Show/45 Vítězkou se státá Lucie Vondráčková, které moc gratulujeme, tak přeci jen je to docela šok, snad každý čekal vítězství od Lucie Bílé.

20:39 >>> Již za moment zjistíme, kde se stane Zpěvačkou roku, čeká nás opět velký šok, jako loni, když vyhrála Iveta Bartošová. Cenu vyhlásí a předá Palo Habera, porotce ze SuperStar.

20:38 >>> Moderátor Karel Šíp vtipně uvedl další kategorii a řekl něco málo o hlasování, jestli je regulérní. Věřte nebo ne, tak je. Vše je tak jak má být a Karel Šíp zjistil, že tento týden nešli vůbec sehnat simkarty, o tu poslední se u třetí trafiky popral s Jirkou Pomeje.:-)

20:36 >>> Karel Šíp přiipomíná kategorii Objev roku, tedy jedinou kategorii, ve která se stále hlasuje a nyní se jde na kategorii Zpěvačka. Vyhraje Lucka Bílá?

20:32 >>> Děkovačka Václava Moravce byla zajímavá a vtipná. Titulní píseň k seriálu Vyprávěj zrovna zpívá Michal Hrůza, písnička se jmenuje Budu ti vyprávět.

20:29 >>> https://www.tyty.cz/File/Show/21Vítězem se stal Václav Moravec, zástupce z ČT, je to tedy již druhý vítěz, který obhájil své loňské vítězství, opět moc gratulujeme.

20:27 >>> Karel Šíp komentuje všechny nominované, celkem výstižně o všech nominovaných mluví. Cenu za osobnost televizní publicistiky vyhlásí a předá generální ředitel TV Prima pan Marek Singer a herečka Alice Bendová, která shruba za šest týdnů bude rodit.

20:24 >>> Kategorii Osobnost televizní publicistiky z loňska obhajuje Václav Moravec, bude i letos vítěz? To uvidíme již za chviličku.

20:21 >>> Karel Voríšek děkuje divákům, především rodině a také zpravodajství TV Nova a také kolegům. Zrušen byl samostatný děkovací stoleček, spojil se s tím moderátorským.

20:20 >>> https://www.tyty.cz/File/Show/16Vítězem se stal Karel Voríšek, který obhájil svůj loňský úspěch. Moc gratulujeme.

20:19 >>> Cenu Osobnosti televizního zpravodajství vyhlásí a předají Janis Sidovský a Ivan Mládek z TV Barrandov.

20:17 >>> Karel Šíp prozradil, proč jsou zprávy na Nově více sledované než na ČT. Na Nově jsou prostě zprávy zajímavější, pestřejší a živější.

20:14 >>> Hlasovat můžete pomocí sms zpráv, celkem můžete poslat 30 zpráv a jdeme na první kategorii Osobnost televizního zpravodajství, kde má nejvíce nominací TV Nova.

20:13 >>> Potlesk publika nyní patří mediálním partnerům pořadu. V objevu roku bojují Vladimír Kořen za ČT, Zdeněk Pohlreich za Primu, Jan Saudek za TV Barrandov a již dnes zmiňovaný Martin Chodúr za Novu.

20:07 >>> Střihový seriálový úvod byl velmi zajímavý, v sestřihu byly rovněž několikrát ukázky z Ulice, například jak Lumír padá z balónu.:-) Nyní už zpívá Petr Kolář a Petra Janů písničku z muzikálu Kdyby tisíc klarinetů, píseň se stala motivem pro pořad Duety.

20:05 >>> Karel Šíp vtipně brousí do politiky, perfektně vtipkuje o tom, jak skoro v každé větě co řekne, je něco z politiky.

20:03 >>> A další velký trapas. Začátek se vůbec nepodařil, Karel Šíp měl porouchaný mikrofon a několik minut nešel pro diváky u TV zvuk. Asistentka narychlo přinesla náhradní mikrofon, Karel Šíp to perfektně zahrál s humorem.

20:00 >>> ČT1 je vždy přesná jako hodinky, takže přímý přenos TýTý 2009 začíná. A již přichází moderátor večera Karel Šíp.

19:57 >>> Za TV Nova v kategorii Objev roku bojuje vítěz SuperStar Martin Chodúr, tato nominace se od Novy dala čekat. Martin Chodúr má tak velkou šanci, ale uvidíme, koho nominavali ostatní televize. Připomínám, že Martin Chodúr je nominvaný také v kategorii Zpěvák, tam už jsou hlasy sečteny, pro Objev roku diváci teprve budou hlasovat prostřednictvím SMS zpráv.

19:24 >>> První menší trapas na TýTý a to se ještě ani nezačalo vysílat. Podle serveru blesk.cz organizátáři nezvládli začátek, na pozvánkách bylo napsáno, že vstup je v 19 hodin, ovšem ještě deset minut po sedmé čekali hosté ve foyer divadla. V Praze prší, tak věříme, že to jsou kapky štěstí.

19:22 >>> Karel Gott na TýTý vystoupí! To je zatím poslední zpráva z příprav na TýTý. Karel Gott postupil operaci meziobratlové plotýnky, trpí velkými bolestmi a ještě odpoledne nebylo jisté, jestli na TýTý vystoupí. I přesto, že mu lékaři vystoupení nedoporučují, tak mistr dorazil na generálku, bude zpívat duet s Lucií Bílou, držíme mu palce, aby i přes velké bolesti přímý přenos zvládl.

19:15 >>> V přímém přenosu v Událostech na ČT1 jsme se mohli podívat jak to vypadá v Divadle na Vinohradech, kde bude přímý přenos.

19:15 >>> Vítám všechny návštěvníky našeho webu při online zpravodajství z ankety TýTý 2009. Přímý přenos začíná na ČT1 přesně ve 20 hodin, my u celého přímého přenosu budeme také, proto nás sledujte i nadále.

Diskutujte na téma Anno 2009:

Nominování v anketě TýTý 2009 jsou:

1. Osobnost televizního zpravodajství

Borhyová Lucie  
Fialová Markéta  
Koranteng Rey  
Voldánová Jolana  
Voříšek Karel  

2. Osobnost televizní publicistiky

Danková Pavlína  
Eben Marek  
John Radek  
Klíma Josef  
Moravec Václav  

3. Osobnost televizní zábavy

Dejdar Martin  
Eben Marek  
Kraus Jan  
Mareš Leoš  
Šíp Karel  

4. Herec

Dejdar Martin  
Donutil Miroslav  
Hrušínský Rudolf
Skopal Svatopluk  
Šťastný Jan  

5. Herečka

Adamovská Zlata  
Divíšková Nina  
Freimanová Veronika  
Maciuchová Hana
Morávková Dana  

6. Zpěvák

Gott Karel  
Chodúr Martin  
Issa Sámer  
Kolář Petr  
Vojtek Josef  

7. Zpěvačka

Bartošová Iveta  
Bílá Lucie  
Farna Ewa  
Langerová Aneta  
Vondráčková Lucie  

8. Pořad roku

Československá SuperStar  
Hádej, kdo jsem!  
Televizní noviny  
Uvolněte se, prosím  
Všechnopárty  

9. Seriál roku

Comeback  
Ordinace v růžové zahradě 2  
Ulice
Velmi křehké vztahy  
Vyprávěj  

Další informace na:

www.tyty.cz

Největší televizní anketa TýTý 2009 se opět po roce vrací. Hlasování probírá ve dvou částích, první jsou nominace, kde můžete nominovat libovolnou televizní osobnost či pořad a seriál roku. Po několika letech se anketa TýTý vrací zpět na obrazovky České televize, TV Nova se vysílání ankety TýTý 2009 vzdala a tak ho ČT1 odvysílá 27. března 2009 z Divadla na Vinohradech. Hlasovat můžete samozřejmě pro seriál Ulice i její herce a herečky. Vítězství z minulého roku obhajuje v kategorii herečka Hana Maciuchová a v kategorii herec Rudofl Hrušinský. Samotný seriál Ulice skončil na třetím místě coby seriál roku.

!!! HLASOVÁNÍ SKONČILO !!!

!!! HLASOVÁNÍ SKONČILO !!!

!!! HLASOVÁNÍ SKONČILO !!!

2. kolo hlasování = FINÁLE

Hlasování probíhá od 15.3. 2010 do 26.3. 2010 do 24:00 hodin

Stejně jako loni, tak i v letošním ročníku TýTý se do finále probjovali Hana Maciuchová, Rudolf Hrušinský (loni oba zvítězili ve svých kategoriích) a seriál Ulice (ten loni skončil třetí), od 15.3. 2010 můžete všechny podporovat pomocí SMS zpráv nebo internetu.

Jak hlasovat?

1. pomocí SMS zpráv na číslo 906 15 09

Kategorie HEREC:

Obrázek “https://image.tn.nova.cz/media/images///365x205/Jun2007//10799-web-c04716.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Hrušinský Rudolf - TT 4 RUD HRUSINSKY

Kategorie HEREČKA:

Obrázek “https://image.tn.nova.cz/media/images///365x205/Mar2008//22463-web-ba3f29.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Maciuchová Hana - TT 5 MACIUCHOVA

Kategorie SERIÁL ROKU:

Ulice - TT 9 ULICE

(Cena SMS je 9 Kč vč. DPH. BAUER MEDIA v.o.s., Viktora Huga 6, 150 00 Praha 5. Kontakt: sms@bauermedia.cz nebo infolinka: +420 257 32 32 51). Do jedné SMS vyberte pouze 1 osobnost nebo 1 pořad. Počet zaslaných SMS z jednoho telefonního čísla je 30. SMS posílejte bez diakritiky.

2. pomocí hlasování formuláře

hlasování formulář najdete na www.tyty.cz

 

Hlasování pro ostatní nominované:

1. Osobnost televizního zpravodajství

Borhyová Lucie (TT 1 BORHYOVA)
Fialová Markéta (TT 1 FIALOVA)
Koranteng Rey (TT 1 KORANTENG)
Voldánová Jolana (TT 1 VOLDANOVA)
Voříšek Karel (TT 1 VORISEK)

2. Osobnost televizní publicistiky

Danková Pavlína (TT 2 DANKOVA)
Eben Marek (TT 2 EBEN)
John Radek (TT 2 JOHN)
Klíma Josef (TT 2 KLIMA)
Moravec Václav (TT 2 MORAVEC)

3. Osobnost televizní zábavy

Dejdar Martin (TT 3 DEJDAR)
Eben Marek (TT 3 EBEN)
Kraus Jan (TT 3 KRAUS)
Mareš Leoš (TT 3 MARES)
Šíp Karel (TT 3 SIP)

4. Herec

Dejdar Martin (TT 4 DEJDAR)
Donutil Miroslav (TT 4 DONUTIL)
Hrušínský Rudolf (TT 4 RUD HRUSINSKY)
Skopal Svatopluk (TT 4 SKOPAL)
Šťastný Jan (TT 4 STASTNY)

5. Herečka

Adamovská Zlata (TT 5 ADAMOVSKA)
Divíšková Nina (TT 5 DIVISKOVA)
Freimanová Veronika (TT 5 FREIMANOVA)
Maciuchová Hana (TT 5 MACIUCHOVA)
Morávková Dana (TT 5 MORAVKOVA)

6. Zpěvák

Gott Karel (TT 6 GOTT)
Chodúr Martin (TT 6 CHODUR)
Issa Sámer (TT 6 ISSA)
Kolář Petr (TT 6 KOLAR)
Vojtek Josef (TT 6 JOS VOJTEK)

7. Zpěvačka

Bartošová Iveta (TT 7 BARTOSOVA)
Bílá Lucie (TT 7 BILA)
Farna Ewa (TT 7 FARNA)
Langerová Aneta (TT 7 LANGEROVA)
Vondráčková Lucie (TT 7 LUC VONDRACKOVA)

8. Pořad roku

Československá SuperStar (TT 8 CES SUPERSTAR)
Hádej, kdo jsem! (TT 8 HADEJ KDO JSEM)
Televizní noviny (TT 8 TEL NOVINY)
Uvolněte se, prosím (TT 8 UVOLNETE SE)
Všechnopárty (TT 8 VSECHNOPARTY)

9. Seriál roku

Comeback (TT 9 COMEBACK)
Ordinace v růžové zahradě 2 (TT 9 ORDINACE)
Ulice (TT 9 ULICE)
Velmi křehké vztahy (TT 9 VKV)
Vyprávěj (TT 9 VYPRAVEJ)

Ti z vás, kteří se zapojí do hlasování pomocí SMS zpráv mají možnost vyhrát skvělé ceny. Hlavní výhra je krásný automobil Suzuki.

Hlasujte pro:

Seriál Ulice

Hlasujte pro:

Rudolfa Hrušinského

Hlasujte pro:

Hanu Maciuchovou

Výsledky ankety Týtý 2008

 

1. Osobnost televizního zpravodajství

Voříšek Karel 1. místo + Absolutní vítěz    Voříšek Karel
Fialová Markéta 2. místo    Fialová Markéta
Voldánová Jolana 3. místo    Voldánová Jolana

2. Osobnost televizní publicistiky

Moravec Václav 1. místo    Moravec Václav
Eben Marek 2. místo    Eben Marek
Klíma Josef 3. místo    Klíma Josef

3. Osobnost televizní zábavy

Dejdar Martin 1. místo    Dejdar Martin
Kraus Jan 2. místo    Kraus Jan
Eben Marek 3. místo    Eben Marek

4. Herec

Hrušínský Rudolf 1. místo    Hrušínský Rudolf
Trojan Ivan 2. místo    Trojan Ivan
Donutil Miroslav 3. místo    Donutil Miroslav

5. Herečka

Maciuchová Hana 1. místo    Maciuchová Hana
Adamovská Zlata 2. místo    Adamovská Zlata
Morávková Dana 3. místo    Morávková Dana

6. Zpěvák

Gott Karel 1. místo    Gott Karel
Issa Sámer 2. místo    Issa Sámer
Kolář Petr 3. místo    Kolář Petr

7. Zpěvačka

Bartošová Iveta 1. místo    Bartošová Iveta
Vondráčková Lucie 2. místo    Vondráčková Lucie
Bílá Lucie 3. místo    Bílá Lucie

8. Pořad roku

Hádej, kdo jsem 1. místo    Hádej, kdo jsem!
Všechnopárty 2. místo    Všechnopárty
StarDance 3. místo    StarDance

9. Seriál roku

Ordinace v růžové zahradě 1. místo    Ordinace v růžové zahradě 2
Velmi křehké vztahy 2. místo    Velmi křehké vztahy
Ulice 3. místo    Ulice

Dvorana slávy

Jirásková Jiřina Jirásková Jiřina

Objev roku

Batulková Dana Batulková Dana