Bára Jordánová

Obrázek “https://nd05.jxs.cz/404/715/24e8b86c8a_81008815_u.png?1319987550” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Herečka Tereza Brodská se coby její postava Báry Jordánové objevovala v Ulici od samého začátku jejího vysílání, tedy již od 4. září 2005, poslední díl jsme s Bárou mohli vidět v pátek 28. října 2011. Tereza tedy v Ulici prožila více jak šest krásných let a my si jí připomeneme v následujícím speciálu.

Videoprezentace s Bárou Jordánovou...
Jak prožila šest let Bára Jordánová?
Jak jistě víte, Tereza Brodská, alias Bára Jordánová se v pátečním díle seriálu Ulice rozloučila a ze seriálu na nějaký čas odešla. Kdy se vrátí je zatím ve hvězdách, ale i tak v Ulici prožila takřka šest let plných radostných i smutných událostí. Zde je pro shrnutí jen to nejdůležitější.
Na začátku seriálu Bára pracovala v Království hraček, což byla firma na výrobu hraček pro děti. I když firma patřila panu Královi, tak ona spolu s Petrem Boháčem firmě šéfovala. První sezóna byla u ní spíše taková firemní, protože se řešilo, kdo bude později ve firmě hlavní šéf. Pořád se uvažovalo mezi ní a Petrem, až to dokonce vyvrcholilo tím, že Bára z firmy na chvíli odešla. Nakonec se ale vrátila a pan Král pověřil šéfováním jí. Přímo v kanceláři firmy se ovšem začal rýsovat i další Bářin vztah. Doma měla sice rodinu a manžela, ale zamilovala se do Petra Boháče a spolu strávili svůj tajný románek. Nakonec Bára zůstala u své rodiny, ale manželství se pomalu ale jistě, a to nejen díky Báře, začalo rozpadat Boháčovi.
Během třetí sezony se ale zatřásla zem i pod rodinou Jordánových. Bářin manžel Tomáš se zamiloval do mladé učitelky Hanky a nakonec i kvůli ní opustil rodinu. Bára z toho byla zoufalá, a i když chtěla jakkoliv zachránit rodinu, tak stejně nakonec se Tomáš od rodiny odtrhl a začal žít s Hankou. Onen vztah mu nakonec nevyšel, ale jen a jen kvůli tomu se toho roku s Bárou rozvedl. Nejhůře to ovšem zvládali jejich děti, i když nakonec si také zvykli a navíc již nemohli nic dělat.
Po smrti pana Krále zaniklo i Království hraček a tak Bára hledala práci. Tu sehnala až v Brně, a tak se tam na chvíli odstěhovala. Dvojčata tak ve svém maturitním roce zůstala samotná doma a to znamenalo mnohdy dost problémů, jež musela Bára přijet řešit. Nakonec byla i u porodu jejich spolužačky Gábiny a na jaře jim představila svého nového přítele. Tím přítelem je Ondra, nynější Bářin muž a otec dvou dcer, jichž je Bára nevlastní máma. Dvojčata Ondru přijali a Bára byla ráda, že se opět můžou přestěhovat společně všichni do Prahy.
Proto tedy žili jako nová rodina opět v bytě Jordánových a opět museli zažívat rodinné problémy. Bára měla například nejprve problémy s přijetím od Ondrových dcer, ale i tak si na ní nakonec holky zvykly a Bára je nyní jejich nová maminka. Výraznější problémy přišli až když se Ondra, jelikož je novinář, začal zajímat o témata, jež se nelíbila místní mafii. Mafie začala Ondru a později i celou rodinu provokovat a později i vydírat a to tak drsně, že se z toho Bára na chvíli i zhroutila. Všechno nakonec dobře dopadlo a Bára se pomalu a jistě dostávala opět do normálního stavu. Náhoda ovšem byla, že se na Velikonoce za Ondru provdala. Svatba to byla sice nečekaná, ale už dlouho plánovaná. Od Velikonoc je tedy Bára Ondrovo žena a nyní mohli jako rodina začít plánovat svoji budoucnost. Ještě před svatbou je napadlo, že by si mohli postavit svůj rodinný dům a tak se do jeho stavby pustil.
Nyní je domek již postavený, hlídá ho nový pes a na zahradě již začíná růst tráva. Do domku se už zbývá jen nastěhovat a právě to je důvod, proč Bára ze seriálu odchází. Odstěhováním do domku Bára sice z obrazovek zmizí, ale my doufáme, že se tam brzy vrátí a bude nám spolu s ostatními postavami, opět zpříjemňovat všední podvečery. 
/ text připravil admin Petr /


Online chaty s Terezou Brodskou...
26.04. 2011
17.02. 2011
17.05. 2010
05.05. 2008


Fotogalerie s Bárou...
Na všechny fotky, které jsou použité ve videoprezentaci s Bárou se můžete podívat i v naší fotogalerii.


Obrázek “https://nd05.jxs.cz/397/687/5a859afff5_81010556_u.jpg?1319990734” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Obrázek “https://nd05.jxs.cz/769/981/cd789b02d0_81010579_u.jpg?1319990734” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Obrázek “https://nd05.jxs.cz/857/774/e64cce28de_81010616_o2.jpg?1319990734” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.


Rozhovor s Terezou Brodskou...