Volby v Ulici

"OBRÁZEK NENÍ K DISPOZICI"Webové "uliční" volby

Od 15.10. do 22.10. 2010 probíhaly na našem webu takové malé "uliční" volby, byly trochu jiné než klasické volby, hlasovat jste mohli každý den a to celý týden a po týdnu zde máme konečně výsledky. Jak by jste volili vy, kdyby jste mohli volit v Ulici? Podívejte se na grafy a podrobné výsledky. Myslíte, že tak dopadnou i volby v Ulici?

Výsledky voleb - strany

(v anketě již nelze hlasovat)

 

"OBRÁZEK NENÍ K DISPOZICI"


Výsledky voleb - kandidáti

(v anketě již nelze hlasovat)

"OBRÁZEK NENÍ K DISPOZICI"


Na našem webu proběhly speciální "uliční" volby

"OBRÁZEK NENÍ K DISPOZICI"

Náš web má pro vás stále něco zajímavého, toho jste si určitě již mohli všimnout, chystáme pro vás zajímavé speciálný a různé zajímavosti, které jsou nejen o Ulici. Například už teď intenzivně připravuji Vánoční speciály a letos se máte rozhodně na co těšit, budete toho tolik, že nebudete vědět co dřív, ale na to si ještě nějaký ten týden počkáme, nyní se pojďme vráti zpět ke speciálním "uličním" volbám.

Ty u nás začaly před týdnem, tedy v pátek 15. října, kdy byly volby oficiálně spuštěny nejen v České republice, ale i u nás na webu. A končíme dnes, tedy v den, kdy naopak volby začaly v seriálu Ulice. Vy jste u nás mohli volit (hlasovat) celý týden, k dispozici jste měli dvě ankety, jedna byla pro všechny tři strany a druhá byla pro samotné kandidáty. Podle počtu hlasů vás určitě toto hlasování bavilo, přeci jen to bylo takové spestření.

Volby u nás na plné čáře projela strana starosty Hložánka a Radka Mastného, oba moc neuspěli ani v samostatných volbách. Naopak velmi dobře se dařilo straně Hnutí reálných žen, reálné politiky, které do politiky vede Marta Seidlová. Marta jako jedinec i se svou stranou zvítězili na plné čáře, na druhé straně byli Neúplatní, tedy strana Lumíra Nykla. Dopadnout tak i volby v Ulici? To se dozvíme v pondělí, kdy budou výsledky voleb v Křečovicích, tedy v části Prahy, kde sídlí Ulice.

Admin Kuba / 22.10. 2010 /

 

 
"OBRÁZEK NENÍ K DISPOZICI"   "OBRÁZEK NENÍ K DISPOZICI"   "OBRÁZEK NENÍ K DISPOZICI"

 V Ulici budou volby o týden později + volit budeme i u nás

https://www.mzv.cz/public/77/48/9c/185545_14912_volby_urna.jpg

Už za týden budou v české republice probíhat komunální volby, před několika měsíce se schválil datum 15. a 16. října 2010, tyto dva dny se bude po celé české republice vybírat nové zastupitelstvo, ze kterého později vzejdou i noví starostové. Volby budou také velkou aktuálností v seriálu Ulice, kde se na volby připravují již několik měsíců, kdo čekal, že se bude v Ulici volit ve stejný den jako v ČR, tak se spletl, v Ulici budou volby o týden později.

Ulice je známá tím, že vše se co děje reálného kolem nás se děje i v Ulici, takže když je 28. září státní svátek, tak je i v Ulici, kdy je čtvrtek 7. října, tak i v Ulici je čtvrtek 7. října. Takže by správně volby měli být také 15. a 16. 10. Proč to tak tedy není. Je to jednuché, scénář pro říjnové díly se psal již před mnoha měsíce, tyto díly se natáčeli v červnu a to se ještě nevědělo, v kterém přesně datu budou v České Republice volby probíhat.

Vědělo se, že volby budou v říjnu, ale přesný datum nikdo nevěděl, proto scénáristé napsali volby do Ulice na 22. října, s tím, že tak trochu doufali, že se opravdu trefí do stejného dne jako poslanci. Bohužel, netrefili se, volby jsou v ČR o týden dříve. Ale to vůbec nevadí, obyvatelé Ulice si prostě odhlasují až o týden později, v Ulici bude volební  místnost na místním gymnázium, kde bude vše zařizovat ředitelka paní Puklická, ale bude mít trochu problémy, hlavně se školníkem.

A kdo vlastně kandiduje v Ulici? Ulice je samozřejmě název pouze seriálu, ta seriálová ulice, kde vše probíhá má svůj název a to Praha Křečovice. Za tuto část Prahy kandidují tři strany a to:

> Hnutí reálných žen, reálné politiky (politická zkratka: HRŽRP) - do voleb vede Marta Seidlová
> Neúplatní - do voleb vede Lumír Nykl
> Strana demokratické prosperity (politická zkratka: SDP) - do voleb vede Ing. Antonín Hložánek a Ing. Radek Mastný

 

Volit budeme i na našem webu. Ano je to tak, volby budou probíhat i na našem webu. Vy si totiž sami můžete zvolit pro kterou stranu by jste v "uličních" volbách hlasovali. Na výběr samozřejmě budete mít ze všech tří stran a k tomu budeme moc zaškrtnout přímo daného kandidáta. Nebudeme volit pouze jeden den, ale celý týden. Hlasování ve volbách začne s volbami v ČR, tedy v pátek 15. října a skončí s volbami v Ulici, tedy v pátek 22. října. Takže se na vás budu těšit příští týden u našich volbách.
(tuto soutěž pořádá pouze náš web, jedná se tedy čistě o takovou anketu, jak by jste volili vy)


Admin Kuba / 7.10. 2010 /
foto: internet

"OBRÁZEK NENÍ K DISPOZICI"   "OBRÁZEK NENÍ K DISPOZICI"   "OBRÁZEK NENÍ K DISPOZICI"