Narozeninový speciál - Hlavní web + fanclub


Vítám všechny návštěvníky našeho webu i fanclubu na narozeninové oslavě třetích narozen našeho webu. V tuto chvíli vychází speciální vydání našeho letního speciálu Patří k sobě. V deseti dílech jsme si představili dvojice, kteří spolu hrají v seriálu Ulice a přitom jsou třeba sourozenci nebo spolu randí. Ve speciálním narozeninovém vydání si představíme jednu dvojici, která by mohla být i sourozenecká dvojici, zamilovaná dvojice, ale také dvojice matka a dítě.:-)

Řeč je samozřejmě o našem hlavním (zeleném) webu a fanclubu. Ten první, tedy hlavní web se narodil 22.8. 2007 a slaví třetí narozeniny, fanclub se narodil 26.12. 2008 a za pár měsíců oslaví druhé narozeniny. Dá se tedy říct, že fanclub je takové miminko hlavního webu. Rozhodně jsme šťastný pár, velmi dobře nám klape, navzájem si pomáháme a povzbuzujeme. Když potřebuje jeden pomoc, ten druhý je stále tady a mile rád pomůže, někdy si navzájem půjčují články či fotky. Spolu vlastní také návštěvníky, kteří většinou chodí tam i tam.

Držme této dvojici tedy palce, aby jim to stále klapalo. Tento speciál berte prosím z rezervou, jedná se pouze o narozeninový speciál, který vás má tak trochu pobavit, stejně tak i anketa pod tímto článkem, která zní jestli jste věděli, že web a fanclub jsou pár.:-) myslím, že odpověď je jasná, ale kdo ví...

Hlavní web

Fanclub

z technických důvodů není anketa k dispozici

10. díl Magdaléna Bianka Ištoková a Adrian Jastraban

https://imagebox.cz.osobnosti.cz/foto/bianka-istokova/N188624-0d0e2.jpg https://img.fdb.cz/galerie/n/n602af4970fd33b745dbd9abd9faa35d2.jpg

Před sebou máme vůbec poslední vydání našeho letního speciálu Patří k sobě. Od začátku července jsme vám pravidelně představovali různé dvojici, kteří spolu buď randí nebo jsou třeba sourozenci. Možná i díky nám jste se dozvěděli něco, co jste zatím nevěděli. Naplánovaná bylo deset čísel a to desáté si právě teď pročítáte. Zítra nás čeká ještě jeden speciál, který bude narozeninový. Teď se ale pojďme podívat na to desáté číslo.

Představíme si dvojici, které spolu již několik let randí. Řeč je o krásné herečce Magdaléně Biance Ištokové a herci Adrianovi Jastrabanovi. Oba znáte především díky seriálu Ulice, která je proslavila. To že spolu tento pár randí vyšlo na povrch asi v roce 2008, oba jsou šťastný pár a ke štěstí už jim chybí pouze svatba, kterou ale zatím neplánují. Jak už jsem psal, tak oba herce můžete znát především ze seriálu Ulice. Magdaléna nemá za sebou velkou televizní slávu, kromě Ulice si totiž zahrála pouze v jednom filmu a to Bolero. Ovšem z divadel má velké zkušeností a to i z muzikálu, Magdaléna totiž od malička zpívá, měla dokonce svou vlastní kapelu a studovala speciální pedagogiku, kde se zabívala jak jinak, než zpěvem. Adrian Jastraban má za sebou více filmových rolí, za zmínku stojí například film Účastníci zájedu či seriál Hop nebo trop. I on má velké zkušenosti z divadel.

Jak Magdaléna tak Adrian mají své role v Ulici od první sezóny. Adrian má roli větší, hraje Bedřicha Lišku, který patří mezi hlavní postavy, nyní je znám především díky své aférce s kamarádkou jeho ženy Lucií. V Ulici už si prošel vším, v září 2005 nastoupil do Království hraček, přišel z vězení, neměl práci ani bydlení a byl velmi rozhádaný se svým otcem, který nepřekousl, že jeho syn byl ve vězení. Vše se spravovalo, Bedřich našel práci, bydlení i bývalou přítelkyni Zuzanu a jejího syna Františka. Později se oženil a Aničkou. Magdaléna Ištoková má v Ulici roli Majdy Jandové, nynější servírky u Henryho. Již v první sezóně se Majda objevovala ve fitku u Oldy jako recepční, pak na čas Ulici opustila a opět se do ní vrátila. Olda ji dohodil práci u Henryho. Nejvíce prostoru získala v době, kdy randila s Jardou Hejlem, tento vztah ovšem nevyšel. Nyní ji stále můžeme vidět pouze jako servírku u Henryho, kde se občas potkáváme i s Bedřichem. Takže svého přítele herečka potkává občas i na place

Životopis Magdalény Ištokové

Životopis Adriana Jastrabana

A co zde uvidíte příště? Vlastně už nic, protože je toto poslední vydání, ale ještě se podíváme na jedno speciální, narozeninové vydání, které se už ale nebude týkat Ulice, ale našeho webu.

9. díl Matyáš Valenta a Anna Marie Valentová

https://img.fdb.cz/galerie/n/n1f1728352c00258ee4bd0bb552beaca2.jpg

Právě vyšlo předposlední vydání našeho letního speciálu Patří k sobě, ano je to tak, jdeme do cíle, dnes vychází předposlední číslo a v neděli nás čeká poslední - desáté číslo. A v pondělí nás ještě čeká narozeninový speciál. Ale vraťme se zpět k tomuto vydání, kdy si představíme jednu sourozeneckou dvojici, kterou určitě nemusím představovat, všichni určitě moc dobře víte o této sourozenecké dvojici.

Mluvím samozřejmě o dvou dětských a velmi nadějných malých hercích sourozenců Valentových. Přesněji pak o Matyášovi a Anně Marii. Oba jsou skvělí herci, starší Matyáš již od malička hraje, má za sebou natáčení desítek reklam, velkých filmových rolí (například Rafťáci, Maharal - tajemství talismu atd.) a také seriálových (například Zdivočelá země, Redakce a Ulice), jeho mladší sestřička Anna Marie má také zkušenosti z herectvím a to například z pohádek Tři životy či Začarovaná láska.

Oba samozřejmě moc dobře znáte také ze seriálu Ulice. Tento seriál oba malé herce velmi proslavil. Matyáš Valenta hraje v Ulici skoro od začátku, poprvé se objevil v Ulici v první polovině první sezóny. Hraje Františka Hrubého, jeho sestra Anna Marie hraje v Ulici malou Emu Toužímskou, nyní nevlastní sestru Františka. Oba mají diváci velmi rádi, hlavně malá Ema v podaní Anny Marie si získala snad všechny věrné diváky Ulice. Jak Matyáš, tak Anna Marie ve svých rolí samozřejmě zůstávají v Ulici i nadále, takže se na ně můžeme těšit i v šesté sezóně. Mimochodem kromě bratrů Rošetzských jsou sourozenci Valentovi jediná dvojice z našeho speciálu, kteří se spolu na natáčení potkávají, dokonce spolu mají většinu obrazů, jednoduché je to tak pro jejich maminku paní Valentovou, která může sourozence na natáčení vozit oba zároveň.

Životopis Matyáše Valenty

Životopis Anny Marie Valentové

A na koho se můžete těšit příště? Představíme si další zamilovanou dvojici, která se čas od času spolu potkají i natáčení Ulice.

8. díl Ondřej Pavelka a Sabina Králová

https://www.televize.cz/images/fotografie/TVRevue/2005/10/6_2.jpg

Vychází další číslo našeho letního speciálu Patří k sobě. Před sebou máme právě osmé vydání našeho speciálu. Čekají nás už tedy pouze dvě vydání, obě budou pravděpodobně v příštím týdnu, protože potřebuji letní speciály ukončit už do oslavy našich narozenin (23.8.). Ale vraťme se k dnešnímu vydání, dnes si představíme pár, který spolu dlouhá léta žil, ovšem po 15-ti letech se rozešli.

Řeč je o skvělém herci, který v Ulici hraje od samého začátku, jeho jméno je Ondřej Pavelka. Druhou polovinu páru tvoří rovněž skvělá herečka Sabina Králová. Tento pár spolu vydržel 15 let a ze vztahu vzešel i společný syn Mikoláš, který má devět let. Bohužel po 15-ti letech se tento pár rozešel a Sabina Králová od svého dlouholetého přítele odešla v lednu roku 2006. Ondřej Pavelka se tehdy zhroutil, bulvární plátky zaplnili informace o tom, že herec podlehl alkoholu, tuto zprávu tehdy potvrdil i zdroj ze zákulisí Ulice, který ovšem dodal, že herec je profesionál a natáčení Ulice tedy tento rozchod nemohl nijak ovlivnit.

Jak se tento pár vyskytl v Ulici? Jak jsem zmínil, tak Ondřej Pavelka je v Ulici již od samého začátku, nyní už tedy nastupuje do maratonu jménem Ulice šestým rokem, hraje Oldu Farského, kterého mimo jiné v seriálu také opustila milovaná žena, ale před rokem se k němu opět vrátila. Sabina Králová neměla v Ulici příliš velkou roli, ale za to důležitou. Hrála totiž dceru pana Peška Kláru Peškovou, která opustila svou dceru Adrianu a věnovala se tancování. Adriana ji po dlouhých letech vyhledala, nejdříve jí nemohla přijít na jméno, ovšem pak se k ní odstěhovala. Sabina Králová se tedy v Ulici objevovala velmi málo a to pouze v první sezóně a mimochodem právě během první sezóny se Sabina rozešla s Ondřejem Pavelkou. Ovšem i toto nijak nemohlo ovlivnit natáčení Ulice, protože oba se před kamerou nikdy nepotkali a důvod? Jako většina "našich" párů, tak i tento pár měl každý jinou dějovou linii.

Životopis Ondřeje Pavelky

Životopis Sabiny Králové

Na koho se tedy můžete těšit příště? To vám jako vždy neprozradím, ale naznačím, že půjde opět o sourozenecký pár.

7. díl Pavla Tomicová a Naděžda Chroboková

Obrázek “https://media.super.cz/144/41447-350x466-13bql.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Obrázek “https://ulice--serial.webnode.cz/_files/system_preview_detail_200003548-e00eee202e/chrobokov%C3%A1%20nad%C4%9B%C5%BEda.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Pokračuje náš letní speciál Patří k sobě, dnes vychází již sedmé číslo a co to znamená? Znamená to, že do konce našeho letního speciálu zbývá už jen tři vydání. To je stále ještě hodně, představíme si ještě tři dvojici, které k sobě "patří." Dnes si představíme sedmou dvojici a jak jsem minule slíbil, tak dnes to bude sourozenecká dvojici, přesněji pak půjde o dvě sestry.

Tyto dvě herečky rozhodně nemusím představovat, hlavně tedy tu první. Kdo by neznal Pavlu Tomicovou, možná se vás pár takových najde, ale rozhodně když řeknu jméno Simona Pavlicová, tak toto jméno už snad všem něco řekne. Druhé jméno je Naděžda Chroboková, chcete-li Květuš Vavrušková. A jak jste již určitě správně pochopili, tak Pavla a Naděžda jsou sestry. Obě herečky se pravidelně vyskytují na divadelních prknech, ale znát je můžeme i z filmů či seriálů. Například obě sestry si spolu zahráli ve filmu Nuda v Brně, díky kterému se především Pavla Tomicová proslavila a díky filmu získala další role v úspěšných filmech.

A jak to mají tyto dvě krásné herečky v Ulici? Jak už jsem prozradil, tak Pavla Tomicová hraje v Ulici Simonu Pavlicovou, za svobodna Bláhovou. Pavla Tomicové se v roli Simony objevuje v Ulici již několik let a i mezi svými fanoušky je již přezdívaná jako Simona a fanoušků má opravdu hodně. Simona je postava, kterou si zamiluje každý a málokdo si dovede představit Ulici bez naší Simony. U sestry Pavly Tomicové Naděždě se to tak říct nedá. V Ulici si totiž zahrála Květuš Vavruškovou, obchodní partnerku a milenku pana Stárka a Květuš si moc diváků nezamilovalo. Navíc se v Ulici moc dlouho neohřála, Květuš patřila mezi nové postavy v páté sezóně a po smrti Stárka se v seriálu objevila už jen asi dvakrát. Simona samozřejmě svůj prostor dostane i na podzim. Obě sestry se na place spolu nikdy nepotkali, stejně jako většina párů, které jsme vám představili, tak i tyto sestry měli v seriálu každá jinou dějovou linii.

Životopis Pavly Tomicové

Životopis Naděždy Chrobokové

Koho vám představíme příště? Příště se podíváme na dvojici, která k sobě sice už nepatří, ale dlouhá léta tvořila pár, ze kterého "vzešel" i společný syn.

6. díl Michaela Badinková a Jan Teplý

Obrázek “https://media.super.cz/345/13452-350x466-hgm40.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Obrázek “https://media.super.cz/112/161123-350x466-17rgd.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Náš letní speciál Patří k sobě se dostal již do své druhé poloviny. Dnes se tedy dostává k šestému číslu našeho speciálu. Prošli jsme si již několik "uličních" dvojic. Ta nejzajímavější byla určitě sourozenecká, přesněji pak bratři Otto a Marcel Rošetzký, u nich jste totiž většina hlasovala, že jste nevěděli, že jsou sourozenci, jinak jste o většině "pár" věděli nebo je to tak na půl. Dnes se opět podíváme na jednu milostnou dvojici.

Dnes si představíme dvojici, která spolu již několik let žije, ale svatbu ještě neměli. O této dvojici se v poslední době mluví opravdu velmi často. Mluvím o dvojici Michaela Badinková a Jan Teplý. A proč se o této dvojici mluví v poslední době tak často? Kdo to možná ještě neví, tak Míša Badinková totiž před měsícem porodila krásnou holčičku Evelýnu, kterou má právě s Janem Teplým. Teď už jim zbývá pouze ta svatba, ale zatím se vdávat nechtějí. Žijí spolu již několik let a vychází jim to spolu, důkazem toho je právě narození prvního dítěte. Oba herce určitě moc dobře znáte, Jan Teplý je především divadelní herec, ale neztratí se ani ve filmu či v seriálu. Míša Badinková se proslavila v pátém dílů básníků a především v Ulici, pochází ze Slovenska.

A jak je to tedy v Ulici? Postavu, kterou hraje Míša Badinková snad netřeba představovat, Míša už totiž pět let hraje Lenku Drápalovou, která v Ulici je úplně od samého začátku a Míšu si pro roli Lenky Drápalové vybral režisér Dušan Klein, který ji objevil i pro již zmiňovaný pátý díl básníků. Díky jejímu těhotenství musí na čas Ulici opustit, i její seriálová Lenka čeká miminko (ta zatím neporodila), z Ulice se na čas vytratí do Německa, pak se ale vrátí. Její partner Jan Teplý si toho v Ulici zatím moc neprožil, před pár lety se objevil coby programový ředitel rádia Free, odkud ho vyhodil Marek Stránský. Znovu se do Ulice dostal díky volbám, má pomáhat Lumírovi Nyklovi k víztězství v podzimních volbách. V šesté sezóně, tedy dostane mnohem více prostoru. Partneři Míša Badinková a Jan Teplý se na place v Ulici ještě nikdy nepotkali, stejně jako většina našich "dvojici" mají každý odlišnou dějovou linii.

Životopis Michaeli Badinkové

Životopis Jana Teplého

Na co se můžete těšit příště? Podíváme se na další sourozeneckou dvojici, tak si určitě náš letní speciál nenechte ujít.

5. díl Pavel Rímský a Kryštof Rímský

https://www.dnv-praha.cz/static/person/data28/big/rimsky.jpg Obrázek “https://media.super.cz/985/9859-350x466-me9sf.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Jsme přesně v polovině našeho letního speciálu Patří k sobě, za sebou máme již pět čísel a před sebou tedy dalších pět čísel. U toho pátého vás právě vítám. Možná díky nám už znáte spoustu dvojici, které k sobě patří a ani jste to možná netušili. Představili jsme si rodinné i milostné dvojici a také sourozenecké. Dnes se opět podíváme na jednu rodinnou dvojici.

Mají stejné příjmení, není se čemu divit, je to přeci otec a syn. I přesto jste o tom možná někteří ani nevěděli, ale zdálo se vám divné, že mají stejné příjmení. Jedná se o dvojici Pavel Rímský a Kryštof Rímský. Ano Kryštof je synem Pavla Rímského. Představovat si tyto dva herce snad není ani potřeba. Výborný herec, ale hlavně dabér, to je Pavel Rímský, díky svému hlasu je obsazován do zajímavých dabingů, svůj hlas propůjčil například herci se jménem Sylvester Stallone. Zvládl natočit také několik filmů či seriálů a hraje také v divadle. Podobný život má i jeho syn Kryštof, znát ho může ze seriálů i z filmů a také z divadla.

Jak to je v Ulici? Oba určitě nemusím představovat. Pavel Rímský hraje v seriálu Ulice již několik let a znáte ho jako Vladimíra Kukačku, nejdříve neškodného "pekaře", později zlého a všehoschopného člověka, který se nebrání únosu i pokusu o vraždu. Za svoje činny se dostal do vězení na dlouhá léta, v Ulici už ho tedy neuvidíme, tedy pokud se nezačně děj odehrávat v české věznici. Kryštof Rímský se už také nějaký čas objevuje v Ulici a to jako Kryštof Mareček, přezdívaný Mára. Nejdříve měl jen malou roli kamaráda Digi, později jeho role šplhala výš a výš. Nějaký čas chodil s Terezou a nyní vlastní klub Coolna. Kryštof se se svým otcem na natáčení nikdy nepotkali, protože každý měl odlišené dějové linky. Kryštof jako Mára se objevuje především v Coolně, Pavel jako Kukačka v poslední době spíše u soudu nebo na chatě.

Životopis Pavla Rímského

Životopis Kryštofa Rímského

A co bude příště? Pokud náš speciál budete sledovat i nadále, tak se můžete těšit, že se opět podíváme na jednu milostnou dvojici.

4. díl Zuzana Vejvodová a Pavel Nečas

Obrázek “https://www.fidlovacka.cz/images/malovane5.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Vítejte již u čtvrtého čísla našeho letního speciálu Patří k sobě. Už teď víte (možná, že i díky nám), že k sobě patří Tomáš Matonoha s Lucií Benešovou, Ondřej Brzobohatý s Radoslavem Brzobohatým a Marcel Rošetzký s Ottou Rošetským. Dnes si představíme další dvojici, tentokrát milostnou.

Možná o této dvojici víte, možná také ne. To se můžete vyjádřit v naší anketě. Mluvím o dvojici Zuzana Vejvodová a Pavel Nečas, tedy dvojici, která spolu již několik let chodí a žijí spolu. Oba jsou herci, takže se potkávají nejen doma, ale také v práci. Dokonce spolu hráli (hrají) v několika divadelních představení v divadle Na Fidlovačce. Zuzanu Vejvodovou i Pavla Nečase můžete znát ze spoustu filmových rolí, ale také těch seriálových, Ulice totiž není jediný seriál, ve kterém Zuzana a Pavel hráli (každý hrál v jiných seriálech).

https://www.televize.cz/04_1_y.jpgNyní k Ulici. Zuzanu Vejvodovou určitě nemusím představovat, tu již několik let znáte totiž jako mladou, krásnou Libušku Nekonečnou, která je zamilovaná až po uši do mladšího Matěje Jordána. Libuška v Ulici vlastní svůj vlastní krámek s tetovacím studiem. I když se část rodiny Nekonečných na konci páté sezóny Ulice rozloučila, tak Libuška v Ulici zůstává. Možná znáte i Pavla Nečase, možná také ne. Ale když řeknu barman Vráťa, tak už mnozí z vás vědí. Pavel Nečas neměl v Ulici moc velkou roli, i když ke konci se jeho role trochu zvýraznila a to hlavně díky tomu, že prožíval románek se svou nadřízenou Světlanou Nyklovou. Vráťa už v Ulici není a také nikdy nebude, v obraně ho totiž Světlana zastřelila, Vráťa se totiž spojil s mafií. Zuzana Vejvodová se se svým přítelem Pavlem Nečasem na place nikdy nesešli, každý měl totiž jinou dějovou linii.

Životopis Zuzany Vejvodové

Životopis Pavla Nečase

Sledujte nás i nadále, v příštím čísle našeho letního speciálu Patří k sobě opět zabrousí do rodinných vztahů a představíme si otce a syna.

3. díl Marcel Rošetzký a Otto Rošetzký

Obrázek “https://www.rozkvetlekonvalinky.estranky.cz/archiv/iobrazek/4013” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “https://www.rozkvetlekonvalinky.estranky.cz/archiv/iobrazek/4014” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

V tento okamžik vychází již třetí číslo našeho letního speciálu Patří k sobě. Již teď víme, že k sobě patří Tomáš Matonoha (Pepan) a Lucie Benešová (Lucie) a také otec a syn Brzobohatý (pan Král a Marek). Nyní si představíme další dvojici a tentokrát sourozeneckou dvojici.

Toto je jedna z dvojic, o které jste asi nevěděli, že k sobě "patří." Ale je to opravdu tak, dnes si představíme sourozence Rošetzké a to Marcela a Ottu. Oba můžete znát především z prken, které znamenají svět. Oba bratři jsou totiž spíše divadelní herci než filmový. Dokonce spoustu let spolu hráli v jednom divadle a to v Kladně. Marcel Rošetzký se také velmi věnuje reklamě, natočil již několik reklam. Oba je můžeme znát i z malých fimových rolí či seriálových rolí.

Nyní k Ulici. Je totiž možné, že tyto dva herce vůbec z Ulice neznáte. Oba si totiž zahráli velmi malé role, i když pro seriál důležité. Tito bratři si dokonce v seriálu zahráli parťáky a to policejní parťáky. V Ulici totiž hráli policejní vyšetřovatelé a pamatovat si je můžete například z případu, který se točil kolem Vasila a celé mafie. Je tedy zbytečné přemýšlet, jestli se tito dva herci potkali přímo spolu na place. Vzhledem k tomu, že si zahráli seriálové parťáky, tak se potkali při každém natáčení. V Ulici se naposledy ukázali na konci čtvrté sezóny, od té doby pro ně nebyl žádný velý případ, který by mohli vyšetřovat. Říká se nikdy neříkej nikdy, takže třeba se pro oba ještě nějaký případ v Ulici ukáže.

Životopis Marcela Rošetzkého

Životopis Otty Rošetzkého

Pokud náš web budete navštěvovat i nadále, tak už příště vám představíme další známou dvojici. A tentokrát si představíme jeden zamilovaný pár.

2. díl Radoslav Brzobohatý a Ondřej Brzobohatý

Obrázek “https://media.super.cz/534/15344-350x466-feyl2.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “https://media.super.cz/475/74757-350x466-vz0rq.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Vítejte u druhého dílu našeho letního speciálu Patří k sobě. V prvním díle jsme si představili manželskou dvojici Lucii Benešovou a Tomáše Matonohu, kteří oba hrají v Ulici, dnes se podíváme na další "uliční" dvojici, tentokrát se podíváme na otce a syna.

Druhý díl je tedy tady a představíme si dvojici otec a syn Brzobohatí. Tedy táta Radoslav a syn Ondřej. Není snad žádný divák Ulice, který by tuto rodinnou dvojici neznal. Ondřej pochází z manželsví dvou talentovaných herců Radoslava Brzobohatého a herečky Hany Gregorové. Oba jsou talentovací filmový i divadelní herci, vlastní také své vlastní divadlo. Ondřej se cítí více jak muzikant, ale vyzkoušel si roli i herce i moderátora (moderoval například první ročník soutěže Česko hledá SuperStar).

A jak se tedy tito dva "potkali" v Ulici? Radoslav Brzobohatý byl přímo osloven režisérem Dušanem Kleinem, který mu nabídl roli ředitele Království hraček pana Krále. Ten tuto roli přijal a stal se tak jednou ústředních postav celého seriálu. Václav Král Ulici opustil na konci třetí sezóny, kdy bohužel zemřel, do Ulice se již tedy nikdy nevrátí. Ondřej Brzobohatý se v Ulici objevil ke konci první sezóny jako mladý, nadějný právník Marek Stránský. V Ulici se oženil s kadeřnicí Digi, se kterou také společně seriál opustil ve čtvrté sezóně. Představitelka Digi Míša Maurerová totiž toužila po dítěti, proto se rozhodla, že Ulici opustí. Scénáristé její příběh v Ulici napsali tak, že i Digi bude toutiž po dítěti, jenže ze zdravotních důvodů to nepůjde, proto s Markem odejdou do zahraničí na specializovanou kliniku. Zda se ještě do Ulice vrátí nikdo neví. Ondřej se se svým otcem na place nikdy nepotkali, protože spolu neměli žádné dialogy.

Chcete se o hercích dozvědět něco dalšího?

Životopis Radoslava Brzobohatého

Životopis Ondřeje Brzobohatého

A na koho se podíváme příště? Opět zabloudíme do rodinných dvojici, ovšem tentokrát si představíme jednu sourozeneckou dvojici.

1. díl Lucie Benešová a Tomáš Matonoha

Obrázek “https://img.blesk.cz/img/1/article/278831_tomas-matonoha-lucie-benesova.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Právě si čtete první díl našeho letního speciálu nazvaného Patří k sobě. Jak už určitě víte, tak se zde budeme zaměřovat na sourozenecké či milostné páry, kteří spolu žijí a zároveň spolu hráli (hrají) v jednom společném seriálu, kterým je samozřejmě Ulice.

V prvním díle si představíme herce Lucii Benešovou a herce Tomáše Matonohu. Tento pár snad zná každý, jsou manželé a žijí spolu již několik let. Vychovávají tři děti, ale jen jedno mají spolu. Lucie Benešová má totiž ze svého dřívějšího manželství syna Luciána (11 let), spolu s Tomášem Matonohou mají tříletého syna Štěpána a spolu si před dvěmi lety vzali do pěstounské péče holčičku Sáru (9 let). Jsou tedy velká rodina a stále uvažují o tom, že si do pěstounské péče vezmou další dítě, ne nedarmo jsou přirovnáváni k Bradu Pittovi a Angelině Joli, kteří spolu také vychovávají několik dětí.

Obrázek “https://mm.denik.cz/56/59/matonoha_benesova_stepanek_sip-300.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.A nyní k Ulici. Tomáš Matonoha začal hrát v Ulici již před asi třemi roky, hraje Pepana Pavlicu, manžela kadeřnice Simony. Na rok si dal od Ulice pauzu, aby mohl natáčet Comeback, nyní se po roce opět vrátil, zajímavostí je, že během roku, kdy Tomáš Matonoha v Ulici nehrál do Ulice nastoupila jeho žena Lucie Beneošová, ta již od listopadu loňského roku hraje krásnou svůdnici Lucii Wolfovou, která má již několikaměsíční románek s ženatým Bedřichem Liškou. Přímo na place se Tomáš s Lucií ještě nesešli a pravděpodobně ani nesejdou, každý má dějovou linii někde úplně jinde, takže pokud by se někdy potkali, bude to spíše jen náhoda.

Chcete se o hercích dozvědět něco dalšího?

Životopis Tomáše Matonohy

Životopis Lucie Benešová

Příště se podíváme na další dvojici, tentokrát to nebude ani milostná dvojice ani sourozenecká dvojice, ale podíváme se na dvojici otec a syn.