Hvězdní hosté

Hvězdní hosté v Ulici (9. část)

A jsme v  závěru, společně jsme se v devíti týdnech představili celkem 36 hvězdných hostů, kteří se objevili v Ulici (včetně nejnovější čtveřice v tomto článku). O některých jste možná ani netušili, že se v Ulici vůbec objevili. Dnes máme tedy na řadě poslední části, kde si připomeneme poslední čtveřici, ve které se objeví známý moderátor, herec, pěvecké duo a pěvecká skupina.

Ray Koranteng - moderátor

Na TV Nova dlouhá léta moderoval Počasí, nyní už několik let je moderátorem Televizních novin a také magazínu Víkend, stejně jako například Vladimír Šmicer či Milan Šteindler, tak si Ray zahrál ve velikonočním speciálu Ulice. vV totmo speciálu nazvaném Velké finále se objevilo opravdu spoustu známých osobností a koho si Ray zahrál? No samozřejmě sám sebe, protože FC Hospoda hrála i proti týmu TV Nova, ve kterém si fotbal zahrál i přímo sám Ray.

Maroš Kramár - herec

Sympatický slovenský herec Maroš Kramár není znám jen na svém rodném Slovensku. Spousta krásných a zajímavých rolí měl také u nás v Česku. Nejnověji se například objevuje v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Jako host se objevil i v Ulici, a to při Výměně manželek. Kde se objevil až na jejím konci, zahrál si zde manžela, ke kterému na čas odjela Bára Jordánová. Maroš se ovšem v Ulici později objevil ještě jednou v době, kdy Bára hledala práci.

Eva a Vašek - pěvecké duo

Eva a Vašek, kdo by je neznal. Dnes už se o nich tolik nemluví, jako dříve, ale stále vystupují a baví naše babičky po celé republice. Ovšem legendární píseň, kde se zpívá "jednou bílou orchidej" to si určitě vybaví každý a nemusí být zrovna fanouškem tohoto dua. Sami sebe si zahrála i v jednom díle Ulice. Bylo to v době, kdy Stárek dvořil paní Nyklové. Aby jí vyznal lásku, tak se rozhodl pro originální způsob. Přímo v Ulici před krámkem paní Nyklové, jí jen pro ní Eva a Vašek zazpívali Bílou orchidej.

The Tap Tap - pěvecká skupina

Eva a Vašek nebyli jediní, kteří si do Ulice přišli zazpívat. Před dvěma lety se na náměstíčků v Ulici objevila skupina The Tap Tap složená z muzikantů s různým postižením. Do Ulice přijeli na akci, kterou pořádal Petr Peterka, ke kterému se přidala i Tereza Jordánová. Celá akce měla připomenout, jak těžký život mají lidé na vozíčku. The Tap Tap zazpívalo několik písniček a určitě to byla velice vydařená akce.

Admin Kuba / 29.8. 2013 /
foto: Archiv TV Nova


Hvězdní hosté v Ulici (8. část)

Letní speciál, ve kterém si připomínáme hvězdné hosty v Ulici se pomalu blíží do finále. Před sebou máme poslední dvě části, takže nám zbývá už jen osm hvězdných hostů. Do této chvíle jsme si připomněli již 28 hvězdných hostů. Pojďte se tedy podívat na další čtveřici hvězdných hostů, kteří se objevili v populární Ulici.

Kamil Střihavka - zpěvák

Kamil Střihavka se zařadil mezi zpěváky - rockery, kteří se objevili v Ulici ve skupině Masáci, pro které psal texty písní Pepan Pavlica. A celé složení Masáků se pak objevilo i na jeho velké, rockové svatbě. Ve skupině se objevil kromě Kamila Střihavky i např. Vilém Čok či Noid, kterého jsme si připomněli minule.

Vladimír Šmicer - fotbalista

Fanouškům fotbalu snad není potřeba říkat, kdo je to Vladimír Šmicer, ale je to ten Vladimír Šmicer - známý, oblíbený a úspěšný fotbalista, který se rozhodl stát se na chvíli i hercem a příležitost mu dali právě v Ulici. Tam si zahrál jak jinak než sám sebe, tedy slavného fotbalistu, který přichází k Henrymu, aby mu pogratuloval, protože hospodu někdo přihlásil do fotbalové soutěže. A tak si tým FC Hospoda zahrál na Velikonoční pondělí fotbal, který nakonec vyhráli.

Milan Šteindler - herec

Milana Šteindlera většina z nás zná určitě z legendárního filmu Vrať se do hrobu, Milan je slavným hercem a režisérem, zahrál si například ve fimech Gympl, Rafťáci, Líbáš jako bůh a další. Na Nově hrál například v seriálu Redakce a jednou malou roli v jedné epizodě dostal i v seriálu Ulice, kde přišel fandit na velikonoční pondělí fotbalu, hrál skvělého fotbalového fanouška, ale nefandil týmu FC Hospoda, což se moc nelíbilo Pepanovi, ale nakonec vše dobře dopadla a oba si zašli i na bar na panáka. Dnes hraje Miilan Šteindler v populárním seriálu Gympl a chystá se na sitcom PanMáma.

Agáta Prachařová - modelka, moderátorka

Agátu Hanychovou, nyní už Prachařovou zná snad úplně každý, je jí všude plno, takže kdo by jí neznal. Ve svém životě už si vyzkoušela několik rolí, modelka, moderátorka, herečka, reportérka,... A jako herečka se objevila také v Ulici, kde měla jednu opravdu miniroličku. Zahrála si zde Moniku, motorkářku, která se seznámila s Pepanem na motorkářském srazu a přijela za ním až do Ulice, aby ho opět viděla. V Ulici se moc dlouho ovšem nezdržela, spousta fanoušků Ulice by možná řeklo, naštěstí.

Admin Kuba / 23.8. 2013 /
foto: Archiv TV Nova


Hvězdní hosté v Ulici (7. část)

Léto se pomalu blíží ke svému konci a s ním samozřejmě i prázdniny. Pomalu tedy budou končit i naše letní speciály, včetně tohoto, o hvězdných hostech v Ulici. Ovšem stále před sebou máme ještě tři části a zbývá vám tedy připomenout si 12 hvězdných hostů. Na jednu čtveřici se podíváme už v tomto vydání a koho si připomeneme? No podívejte se sami.

Jakub Žáček - herec

V minulé části jsme si připomněli herečku Valerii Zawadskou, která se jako hvězdný host objevila ve speciálním, velikonočním dílu Ulice. Jenže nebyla sama, druhým výrazným hostem tohoto dílu byl také převážně komediální herec Jakub Žáček. Ten se v tomto díle představil jako hotelový sluha, který také načepal skupinku důchodkyň při "krádeži". Jakuba Žáčka můžete znát např. i ze sitcomu Comeback a nově ho uvidíme i v sitcomu PanMáma.

Pavel Svoboda - moderátor

Pavel Svoboda už neuvěřitelných 19 let moderuje ranní pořad TV Nova Snídaně s Novou, objevuje se zde tedy od samého začátku vysílání této televize. Při volbách v Ulici dostal Pavel Svoboda možnost zahrát si v jednom díle tohoto seriálu, ovšem nezahrál si zde při moderování Snídaně s Novou, jako někteří jeho kolegové. Hrál zde sám sebe, tedy moderátora, a to moderátora v rádiu, který zpovídá kandidáta na starostu Lumíra Nykl.

Karel Voříšek - moderátor

Moderátora Karla Voříška zná snad každý, je to velmi populární a oblíbený moderátor. Několik let moderoval Televizní noviny na Nově, letos na jaře přesídlil do zpráv na Primu. Příležitost zahrát si v Ulici měl díky exkurzi dětského domova po TV Nova, děti zamířilily také doateliérů, kde se točí Ulice. Karel Voříšek je doprovázel a zrovna se natáčelo v kadeřnictví, tak si tvůrci řekli, proč ho nezapojit do děje. A tak se Ingrid stalo, že do kadeřnictví zavítal sám Karel Voríšek, aby se zeptal na cestu, protože trochu bloudil.

Václav "Noid" Bárta - zpěvák

Václav Bárta, kterého většina zná pod přezdívku Noid je český zpěvák a rocker. Účinkuje i ve spoustě muzikálu a více do povědomí se dostal díky vztahu s Lucii Bílou, se kterou se také oženil. Manželství jim ovšem dlouho nevydrželo. V Ulici dostal příležitost stejně jako jeho někteří kolegové rockeři, tedy na rockové svatbě Pepana a Blaženy. Noid si zahrál stejně jako např. Vilém Čok v kapele Masáci, pro kterou psal Pepan písničky a pozval je také na svou svatbu.

Admin Kuba / 17.8. 2013 /
foto: Archiv TV Nova


Hvězdní hosté v Ulici (6. část)

V našem letním speciálu jsme si připomněli již dvacet hvězdných hostů, kteří se v epizodních roličkách objevili v naší oblíbené Ulici. A náš speciál ještě zdaleko nekončí, před sebou máme ještě spoustu hvězd, které jsme si nepřipomněli. V této šesté části se podíváme na další čtveři známých osobností, na některé z nich si určitě ještě moc dobře pamatujete.

Lenka Hornová - moderátorka, producentka

Když se řekne jméno Lenka Hornová, tak se většina určitě vybaví například Občanské judo či Prásk, tedy pořady, které Lenka Hornová několik let na Nově moderovala. Ovšem ne všichni možná ví, že Lenka Hornová byla několik let i scénáristkou seriálu Ulice a napsala knihu Můj život s Králem, nyní je šéfproducentkou Ordinace a Doktorů z Počátků. V Ulici si zahrála hned ve druhé epizodě a koho si zahrála? Ukázala se v kadeřnictví, kde hrála sama sebe a přišla se ostříhat, tím její působení v Ulici jako herečka skončilo.

Richard Genzer, Michal Suchánek - moderátoři, baviči

Známé duo Mr. GS snad není třeba připomínat, tato dvojice diváky baví již několik let a jejich pořady snad netřeba představovat. Proslavilo je napr. Tele Tele, Mr. GS či v současné době populární Partička. Ale věděli jste, že si zahráli i v seriálu Ulice? Byla to jen malinká role, kde v podstatě ani nepromluvili, spíše jen proběhli kolem kamery a to v díle, kde Monika Farská hledá na Nově Tomáše Savku a když Monika na něj čeká, tak kolem ní projdou právě duo Genzer se Suchánkem.

Dalimil Klapka - herec

Herec s velkým H, tak za to dá považovat určitě Dalimila Klapku, v jeho životopise by jste našli desítky filmů, ve kterých hrál. Snad každý zná také jeho hlas, a to díky třeba poručíkovi Colombovi, kterému propůjčil hlas nebo dědovi ze Simpsonových. Tento herec se v epizodní roli objevil i v Ulici, zahrál si profesora na vysoké škole a před lety učil také Miriam Hejlovou, ta společně s Cyrilem Hejlem navštívila na své bývalé škole přednášku, kde přednášel právě i Dalimil Klapka.

Valerie Zawadská - herečka

Herečka, která si v Ulici zahrála epizodní roli a určitě snad každý si na ní ještě moc dobře pamatuje, není to totiž ani tak moc dávno. Skvělá filmová, divadelní a televizní herečka a dabérka Valerie Zawadská si v seriálu Ulice zahrála na velikonoční pondělí ve speciálním velikonočním díle. Zahrála si Milenu, po které pátrali v lázních Nyklová, Habartová a Šmídová, jenže se spletli, hledali totiž jinou Milenu a tak jim tato Milena v podání paní Zawadské po té pravé Mileně pomáhala pátrat.

Admin Kuba / 10.8. 2013 /
foto: Archiv TV Nova


Hvězdní hosté v Ulici (5. část)

Také pátá část našeho letního speciálu o hvězdných hostech v Ulici vám připomene čtveřici známých osobností. Které se objevili, třeba jen v malé roli v Ulici. Většina z těchto hvězd se v seriálu objevuje přímo pod svým jménem, hrají zde tedy sami sebe. V nejnovější čtveřici, kterou si připomeneme jsou takové hvězdy dvě, které hrají sami sebe, tak se s námi na to podívejte.

Libor Šula - kadeřník

Hostující hvězdy v Ulici to nebyli jen herci či moderátoři, v jednom díle se například objevil kadeřník a ne jen tak ledajaký. Ve třetím díle druhé sezóny se totiž v kadeřnictví objevil jeden z nejlepších českých kadeřníků Libor Šula, ke kterému se chodí stříhat spousta známých osobností. A mimochodem Libor Šula měl v televizi také svůj pořad a jako porotce účinkoval v jedné reality show.

Vladimír Kudla - herec

Pouze v epizodní roli, což jsou takové, kde se herec objeví např. jen v jednom díle, se objevil i jeden ze známých herců a dabérů Vladimír Kudla. Herec, který má za sebou řadu filmových i divadelních rolí a dlouhá léta se věnuje také dabingu si v Ulici zahrál ne příliš pěknou roli. Tvůrci Ulice mu totiž napsali příběh jednoho bezdomovce, výtvarníka. Kterého potká v hospodě Jarda Hejl a velmi se o něj začne zajímat, protože výtvarníka díky Království hraček by potřeboval.

Tomáš Křejčíř - herec, moderátor

Tomáš Křejčíř je herec, který má za sebou několik seriálových rolí, jednu například i v Ordinaci v růžové zahradě. Ovšem hlavně je moderátor, několik let například moderoval Snídani s Novou a díky ní se také dostal do Ulice, jako již několik jeho kolegů. Ve Snídani s Novou totiž pracovala jedna z postav seriálu, a to Monika Farská, takže díky ní jsme mohli vidět i několik moderátorů Snídaně a jeden z nich byl i Tomáš Křejčíř, který se tak i se svou kolegyní Klárou Doležalovou objevil v jednom dílu.

Lucie Borhyová - moderátorka

Myslím si, že představovat moderátorku Lucii Borhyovou nemá snad smysl. Díky nejsledovanější zpravodajské relace v zemi jí znají všichni. Lucie patří mezi nejoblíbenější moderátorky, a to dokazuje i několik ocenění, které získala. Ovšem, ne všichni vědí, že si zkusila i hereství, a to právě v Ulici. Tam se objevila v jedném díle, kdy Monika rozjížděla svou kariéru v rádiu a v televizi. Lucie si zde zahrála sama sebe a na chodbě TV Nova, kde se potkala s Monikou, jí dávala rady jak správně moderovat zprávy.

Admin Kuba / 4.8. 2013 /
foto: Archiv TV Nova


Hvězdní hosté v Ulici (4. část)

Pokračujeme v další části našeho letního speciálu Hvězdní hosté v Ulici, kde si připomínáme české hvězdy, které se objevili v Ulici, spousta z nich se objevili přímo jako oni, tedy hvězdy, zahráli si tak sami sebe. Už jsme společně zavzpomínali na 12 hvězd, které se objevili v Ulici, teď je na řadě další čtveřice, tři z nich jsou hvězdní hosté z Ordinace.

Marek Vašut - moderátor, herec

Moderátora Marka Vašuta zná snad každý a víte i to, že si zahrál v Ulici? Sice to byla jen malinká role v jednom díle, ale zahrál. A to u příležitosti, když si Lenka hledala partnera, pomáhala jí Bára s Jitkou a začali pátrat i v seznamce a když se v televizi dívali na několik videokazat s případnými partnery, tak jednoho muže si zahrál i Marek Vašut. Po té se s ním Lenka sešla i osobně v hospodě u Henryho.

Daniela Šinkorová - herečka

Už v minulé části jsem se zmiňoval u Davida Matáska, že Ulice se občas propojí i s jiným seriálem, byla to už Redakce a často se propojuje s Ordinací, navzájem si půjčují ateliéry nebo i herce. U Ulice to platí, když potřebuje nějaké doktory. A protože růžovka byla dříve spíše o gynekologii, tak když potřebovala Jitka Farská na kontrolu, tak proč by si nemohla odběhnout do růžovky, kde jí léči MUDr. Gita Petrová v podání Daniely Šinkorové, která se tak na malý okamžik v jednom díle stala herečkou i Ulice.

Roman Zach - herec

Úplně stejný případ jako u doktorky Petrové nastal i u doktora Šebka, který také dříve v Ordinaci hrál gynekologa a opět k němu na kontrolu přišla Jitka Farská, je tedy trochu divné, že Jitka má tolik gynekologů, ale asi zrovna na place jiný nebyl. Štáb Ulice už tak podruhé zavítal kvůli Jitce do ateliérů Růžovky a vypůjčil si dalšího herce, se kterým natočili pár obrazů. Zajímavostí je, že herec Roman Zach se později (konkrétně v minulé sezóně) objevil v Ulici znovu, tentokrát už jako postava přímo pro Ulici, zahrál si Admirála, otce Bětky. Stalo se tedy něco podobného co s Ondrou Brzobohatým, který se nejdříve v Ulici objevil jako host, kdy hrál sám sebe a později dostal svou vlastní roli.

Ladislav Potměšil - herec

Třetí návštěva o gynekologa, třetí lékař na scéně. Takhle to opět bylo u Jitky Farské, která byla těhotná a chodila teda na pravidelné prohlídky ke svému gynekolovi do Růžovky, ovšem vždy se střídal lékař, štáb Ulice tedy ve stejných ateliérech vystřídal tři lékaře. Ten poslední byl právě Ladislav Potměšil, který hrál v Ordinace doktora Čížka, jen tak pro zajímavosti ani jeden z těchto tří herců už v Ordinaci nehrají, Gita a Čížek už umřeli a Šebek odešel, hold všechno se mění.

Admin Kuba / 27.7. 2013 /
foto: Archiv TV Nova


Hvězdní hosté v Ulici (3. část)

Letní speciál Hvězdní hosté v Ulici má před sebou již třetí část. Ve dvou předešlých částech jsme si připomněli již osm hvězdných hostů, kteří měli malinkou roli v Ulici. Pojďme se tedy podívat na další čtyři osobnosti, kteří i když v malé roli zazářili v Ulici. Mezi nimi je i herec, který si později v seriálu přímo zahrál.

David Matásek - herec

Když se řekne jméno David Matásek, tak si určitě každý vzpomene především na pět filmů s Básníky, kde si zahrál kamaráda Štěpána Kendyho. Ovšem jednu malou roličku si jako hvězdný host střihnul i v Ulici a to díky projepojení seriálů Ulice a Redakce, ve druhém jmenovaném seriálu hrál David Matásek hlavní roli a tak když Monika měla bulvární informace na Tomáše Savku zavolala do novin, kde šéfredaktorem byl právě Matásek.

Ondřej Brzobohatý - herec, muzikant

Ondřeje Brzobohatého snad nemusím představovat. Většina ho zná i jako Marka Stránského z Ulice, ovšem věděli jste, že Ondřej si v Ulici zahrál mnohem dříve než začal hrát Marka? Objevil se totiž v 80. díle jako hvězdný host a zahrál si sám sebe, Digi ho přemluvila, aby zašel na návštěvu do dětského domova, oba se tak setkali ještě dříve, než začali tvořit v Ulici pár, ale v tomto díle se setkali jen jako Digi a Ondřej Brzobohatý. Byla to zajímavá situace, která se jen tak nevidí.

Michal Jagelka - moderátor

Několik let moderoval Michal Jagelka ranní pořad TV Nova Snídani s Novou, jeho kolegyní byla Michaela Dolinová, o které byla řeč už v první části tohoto speciálu. V Ulici se také objevili spolu a to díky Tomášovi Jordánovi, který byl hostem ve Snídani s Novou a tento díl zrovna moderovali dvojice Jagelka - Dolinová, a tak jsme je oba mohli vidět pohromadě.

Vilém Čok - zpěvák

Vilém Čok je známý zpěvák, ale také herec či moderátor. Znám je především jako rocker a právě rockera si zahrál i v Ulici. Kde se tam vzal? Společně s některými kolegy vytvořili fiktivní skupinu Masáci, pro kterou Pepan Pavlica skládal písničky. Vilda Čok si zahrál postavu s přezdívkou Ovar a objevil se ve dvou dílech. Z toho jednou to bylo na velké uliční svatbě.

Admin Kuba / 18.7. 2013 /
foto: Archiv TV Nova


Hvězdní hosté v Ulici (2. část)

Náš letní speciál vám připomíná hvězdné hosty v Ulici. V první části jsme si představili Tomáše Savku, Michaelu Dolinovou, Pavla Baťka a Jana Tunu. Všichni se objevili v malých rolích, tři z nich přímo pod svým jménem. Také ve druhé části si připomeneme čtyři hvězdné hosty, tak pojďme na to.

Jana Boušková - herečka

Představovat herečku Janu Bouškovou snad ani nemusím, zná jí snad úplně každý a kdo ne jako herečku, tak třeba jako manželku herce Václava Vydru, toho zná určitě každý. Jana Boušková si v Ulici zahrála ve dvou dílech a koho si zde zahrála? Zákaznici v kadeřnictví, která se chtěla ostříhat a obarvit podle horoskopu, který v té době byl v kadeřnictví v Ulici docela velký hit.

Dušan Klein - režisér

Režisér Dušan Klein natočil spoustu fimů i seriálů, je o něm známo, že když režíruje nějaký film, tak si v něm i malou roličku, třeba jen komparzistu zahraje. Vyjímkou nebyl ani seriál Ulice, který na začátku režíroval a před rokem se opět jako režisér do Ulice vrátil, byl také u jejího narození. Zahrál si zde bezdomovce Josku, asi ve dvou dílech, pomáhal najít Zuzanu a také se mu to podařilo, protože jak sám tvrdí, na Josku je vždy spoleh.

Jiří Strach - herec, režisér

Herec a režisér Jiří Strach má natočeno již desítky filmů, ve spoustě si zahrál a spoustu jich režíroval, Jiří Strach je totiž nejen vynikající herec, ale i režisér. Vybral si ho i režisér Dušan Klein, který ho ve dvou dílech obsadil do Ulice, dal mu jen malinkou roli doručovatele, který přinesl například v jednom díle Lídě Farské balíček. Zahrál si v Ulici hned v jejím úvodu a pak ještě jednou později.

Dalibor Gondík - moderátor

Moderátora Dalibora Gondíka zná snad každý. Jako moderátor působí na TV Nova od samého začátku, kdy začal se svou sestrou Adélou moderovat Snídani s Novou. Od té doby společně moderovali již spousta pořadů. V současné době spolu moderují Rady ptáka Loskutáka. Občas se objeví jeden z nich někde sám. Jako to bylo třeba v Ulici. Zde si Dalibor Gondík zahrál motorkáře, kamaráda Pepana, který přišel na jeho svatbu.

Admin Kuba / 11.7. 2013 /
foto: Archiv TV Nova


Hvězdní hosté v Ulici (1. část)

V Ulici se objevily už stovky postav, malých i velkých. Mezi nimi bylo i spousta hvězdných hostů, většina z nich si dokonce zahráli sami sebe. Pojďte si je s námi v našem letním speciálu připomenout. V každé části si připomeneme čtyři hvězdy, a to každý týden až do konce prázdnin.

Tomáš Savka - zpěvák

Na Tomáše Savku si určitě většina z nás pamatuje především díky účasti v prvním ročníku Česko hledá SuperStar. Ale věrní diváci Ulice, kteří ji sledují od samého začátku si Tomáše pamatují i jako jednoho z "uličníků." V Ulici si zahrál sám sebe, hrál asi ve čtyřech dílech a tehdy ho sbalila Monika Farská, která do něj byla zamilovaná. Tomáš se ovšem na ní později vykašlal.

Michaela Dolinová - moderátorka, herečka

Míšu Dolinovou známe jako herečku a také jako moderátorku, na TV Nova dlouhý čas moderovala předpověď počasí, po té začala moderovat Snídani s Novou a pak už to byl jen krůček do Ulice. Zde si zahrála asi ve čtyřech dílech a stejně jako Savka zde Míša hrála sama sebe, tedy moderátorku Snídaně, u které byl jako host v pořadu Tomáš Jordán, se kterým se Míša i skamarádila a dokonce se ukázala i v hospodě u Henryho, později dohodila práci Monice Farské.

Pavel Batěk - herec

Herec Pavel Batěk patřil několik let do týmu Ordinace v růžové zahradě, kde hrál lékaře v nemocnici a později lékaře u záchranky. V Ulici se objevil v několika dílech. Nejvíce prostoru dostal v době, kdy měla autonehodu Tereza Jordánová a MUDr. Lukáš Beneš (mimochodem jeho postava v Ordinaci), byl její ošetřující lékař. Později se ukázal znovu na svatbě Blaženy a Pepana, kdy Blažena začala rodit a doktor Beneš pro ní přijel se záchrankou.

Jan Tuna - reportér

Jan Tuna několik let působil jako jeden z reportérů Televizních Novin na Nově. Díky tomu se také dostal přímo do Ulice, kde hrál samozřejmě jak jinak sám sebe, poprvé se objevil hned v prvních dílech a to když Monika sháněla Tomáše Savku a byla za ním v televizi, tak se zde Jan Tuna ukázal jen na chviličku, větší prostor dostal, až když natáčel reportáž o firmě, kterou si založili Lenka, Bára a paní Králová. Z firmy nakonec nic nebylo, ovšem TV Nova se rozhodla o firmě natočit reportáž.

Admin Kuba / 6.7. 2013 /
foto: Archiv TV Nova